Pronájem komerčních nemovitosti

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 0 Kč za m2/měsíc
ID: 1976
Lokalita: V Háji, Praha, Holešovice
Nabízíme pronájem obchodní plochy, která je součástí projektu "BYTY DĚLNICKÁ" na rohu ulic V Háji a Dělnická. Jedná se o nový projekt výstavby bytových jednotek, kde v přízemí jsou obchodní plochy. V místě je ve veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti tohoto objektu je připravována další velká výstavba bytů. Jedná se o místo vzdálené několik minut z centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností díky zastávkám tramvají a stanici metra C. Obchodní jednotka má výměru 130,2 m2 se vstupem přímo z ulice a z pasáže. Vytápění bude řešeno vzduchotechnikou. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Součástí objektu je prodejna LIDL, která otevřela v 1.PP. Kauce budou požadovány ve výši dvou nájmu. Jednotky budou nájemci předány ve stavu Shell&Core.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 2 760 Kč za měsíc
ID: 1973
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu vybavenou kancelář v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 1. patře a její celková výměra je 26,5 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3119, Ústí nad Labem
Cena: 90 000 Kč za měsíc
ID: 1972
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici s řadou obchodů, velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Obchod se nachází v přízemí obchodního pavilonu. Obchodní jednotka má řadu výloh a vchod přímo z ulice. Za hlavní obchodní plochou se nachází kancelář, skládek a sociální zařízení. Zásobování je možné zásobovacím tunelem přes rampu v zadní části obchodu. Obchod je vybaven klimatizací. Celková výměra prostoru je 320 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu cca 7000,-Kč. Doposud zde byla pobočka České spořitelny. Volné od 1.4.2023.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 28, Teplice
Cena: 18 000 Kč za měsíc
ID: 1971
Lokalita: Krupská, Teplice,
Nabízíme do pronájmu obchodní plochu v řadovém cihlovém domě v centru Teplic. Obchod se nachází na Krupské ulici. Jedná se velice žádané místo na pěší zóně s velmi silnou průchodností obyvatel a s řadou obchodů. Obchod má výlohu a vchod přímo z ulice. Druhý vstup je v zadní části objektu. Za prodejní plochou je sociální zařízení a kancelář. Celková výměra je 70 m2. Obchod má vlastní měření el. energie a plynu. Možnost parkování za objektem. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 38 000 Kč za měsíc
ID: 1969
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme přenechání pronájmu dlouho zavedeného nebytového prostoru - kavárnu s barem. Prostory jsou v přízemí komerčního objektu v centru Ústí nad Labem, který se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Jedná se o místo s velkou koncentrací obyvatel. Kavárna - bar je v provozu od roku 2013 a má bohatou historii. K přenechání je celý prostor, který je zcela vybavený a zařízený, za odstupné. Celková výměra prostoru je 238 m2, k prostoru náleží předzahrádka. Míst k sezení v prostoru je 90, k stání je 70 míst a předzahrádka má 25 míst. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně městských a státních úřadům které jsou v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Bezručova 87, Děčín
Cena: 52 000 Kč za měsíc
ID: 1968
Lokalita: Bezručova, Děčín, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v centru Děčína na rohu ulic Bezručova - Prokopa Holého. Jedná se o místo s velkou koncentrací obyvatel, řadou obchodů, bank, pojišťoven, nedaleko je městský úřad, hlavní vlakové nádraží. Nebytový prostor se nachází v přízemí rohového domu. Výlohy jsou jak do ulice Prokopa Holého, tak do Bezručovi ul. Vstup je přímo z rohu domu. Prostor byl využíván jako pobočka banky. Vstupuje se do hlavního obchodního prostoru, za kterým jsou další místnosti - kancelář, skládek, sociální zařízení a místnost pro kuchyňku, šatnu. Celková výměra prostoru je 195 m2. El. energie a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí voda. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 0 Kč za měsíc
ID: 1967
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor (obchodní plochu), který se nachází v obchodním centru Sever v Ústí nad Labem, dolní části Mírového náměstí. Jedná se o hlavní obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem se nacházejí zastávky MHD. Obchodní centrum má užitnou plochu 3 000m2. Patra jsou propojena výtahy a eskalátory. Vstup do centra je ze tří stran z Mírového náměstí, od OC Fórum a z ulice F. Pulíře. Nabízená obchodní plocha je v přízemí se vstupem je z obchodní pasáže. Výměra prostoru je 235,4 m2. V těsné blízkosti centra jsou veškeré státní a městské instituce, řada bank a zdravotních pojišťoven. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Skorotická 784, Ústí nad Labem
Cena: 0 € za m2/měsíc
ID: 1966
Lokalita: Skorotická, Ústí nad Labem, Bukov
Připravujeme pronájem obchodních ploch v nově rekonstruovaném objektu v Ústí nad Labem na kruhové křižovatce Masarykova ulice - Skorotická hlavní tah na Teplice a výpadovku na D8." NA RONDELU" V těsné blízkosti jsou obytné domu a zástavba rodinných domů. První část objektu je již rekonstruovaná a je tam nově otevřen supermarket PENNY. Druhá část o výměře 2 169 m2 se připravuje. Je zde připraveno cca 6 samostatných prodejních ploch, které lze ještě upravovat dle potřeby budoucího nájemce, včetně propojení dvou ploch. Plochy budou o výměrách cca 50 až 750 m2. Část prodejen může mít vlastní sociální zařízení a část bude mít ve společných prostorách. Zásobování bude u části prodejen řešeno vlastním vstupem a některé prodejny mohou zásobovat přes zásobovací koridor. Předávání prostor je ve stavu shell&core nebo podle dohody. Nájemné je stanoveno od částky 11,-EUR až 14,-EUR/m2/ měsíc + DPH dle umístění a výměry plochy. U obchodního centra je parkoviště. Obchodní centrum je velice dobře dostupné osobní dopravou i MHD.
Pronájem, Komerční, Sklady, , Ústí nad Labem
Cena: 130 000 Kč za měsíc
ID: 1965
Lokalita: , Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovací zděnou halu, která se nachází v oploceném areálu v Ústí nad Labem - Krásné Březno. Jedná se o místo velice dobře dostupné s možností vjezdu velkých nákladních automobilů. Hala je přízemní o celkové výměře 1886,4 m2. Součásti haly je sociální zařízení, kancelář, šatna pro zaměstnance. Po celé šířce haly jsou rampy, je napojena na veškerá média. U haly zajištěno parkování. Volné po dohodě.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1961
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kanceláře v objektu občanské vybavenosti, Palác Jordán v centru Ústí nad Labem. Objekt se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Jedná se o moderní objekt, který má např. vstupy na čipy, klimatizaci, vzduchotechniku, Dostatek datových sítí a v suterénu je hrazené parkování. Nabízené jsou dva bloky kanceláří, které se nachází na 3 NP. První část je jedna větší kancelář o výměře 66 m2. Druhá část má celkem tři kanceláře o celkové výměře 109 m2. Není podmínka si vzít oba celky dohromady. Ve společných částek je čajová kuchyňka a sociální zařízení dámy, páni. V objektu jsou dva výtahy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce ve výši u kanceláře 66 m2 10 000,-Kč a u kanceláří 109 m2 17 000,-Kč.( jeden měsíční nájem )