Pronájem komerčních nemovitosti

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3124, Ústí nad Labem
Cena: 45 000 Kč za měsíc
ID: 2057
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v centru Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici - Masarykova. Jedná se o obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD (zastávky MHD jsou přímo před objektem) a osobní dopravy. Obchodní plocha se nachází v prvém patře obchodního pavilonu, která je napojená pěší zónu v zadní části ulice. Obchodní plocha má výměru 422,95m2. Zásobování je možné přes rampu a nákladní výtah, nebo přes pěší zónu, kde v za objektem se nachází velké veřejné parkoviště, které přímo napojené na objekt. V přízemí objekt se nachází prodejna BILLA. Na obchodní prostor navazuje velká venkovní terasa, kterou je také možné využívat.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3124, Ústí nad Labem
Cena: 90 000 Kč za měsíc
ID: 2056
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, na hlavní obchodní ulici - Masarykova. Jedná se o obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD (zastávky MHD jsou přímo před objektem) a osobní dopravy. Obchodní plocha se nachází v prvém patře obchodního pavilonu, která je napojená pěší zónu v zadní části ulice. Obchodní plocha má výměru 840,40m2. Zásobování je možné přes rampu a nákladní výtah, nebo přes pěší zónu, kde se za objektem se nachází velké veřejné parkoviště. To je přímo napojené na objekt. V přízemí objektu se nachází prodejna BILLA. Na obchodní prostor navazuje venkovní terasa, kterou je také možné využívat.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 2052
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
V centru města Ústí nad Labem nabízíme k pronájmu obchodní plochu, která se nachází ve druhém patře obchodního centra Sever na Mírovém náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD přímo před objektem. Obchodní centrum má celkovou užitnou plochu 3000 m2 s převažující obchodní plochou, další podstatná část je zdravotní středisko praktických lékařů a v poslední části jsou kanceláře. V přízemí tohoto obchodního centra jsou obchodní plochy např. optika Fielmann, lékárna Benu, NN, mobilní telefony, manikúra- pedikúra, atd. Nabízená obchodní plocha má výměru 60,6 m2. Nachází se ve 2. patře přímo u eskalátorů. Výlohy jsou umístěné k eskalátorům a do pasáže. V objektu je pro návštěvníky výtah. Obchodní prostor má vlastní zázemí s wc, výlevkou a přípojka rozvodu vody je přivedena přímo do prostoru.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 2051
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu otevřenou kancelář v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 2. patře a její celková výměra je 76,1 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hrnčířská 64, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 Kč za m2/rok
ID: 2050
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory - kanceláře v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Jedná se o místo s velkou řadou obchodů, úřadů a bank. Kanceláře jsou umístěné ve druhém a třetím patře. Výměry kanceláří mohou být od 15 m2 až po 38 m2. Kanceláře si lze pronajmout jednotlivě, nebo se dají propojovat do větších celků dvou či tří kanceláří. Prostory jsou upravené s plovoucí podlahou. Na patře je vždy společná čajová kuchyňka vybavená mikrovlnkou a malou ledničkou. Sociální zařízení je vždy na patře 2x muži, ženy. V domě je výtah a možnost hrazeného parkování na pozemku objektu. Kauce se skládá ve výši dvou nájmu včetně služeb. Veškeré služby a energie jsou měřené pouze voda je počítána dle počtu osob.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Hrnčířská 64, Ústí nad Labem
Cena: 3 000 Kč za měsíc
ID: 2047
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v samém centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Plocha je v přízemí komerčního objektu se samostatným vstupem z průchozího dvora objektu. Velice dobře dostupné. Prostor má vlastní sociální zařízení. Celková výměra je 42 m2. Vhodné na specializovanou prodejnu, kancelář, služby. K prostoru si lze pronajmout hrazené parkování přímo u objektu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů včetně služeb.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Hrnčířská 64, Ústí nad Labem
Cena: 19 000 Kč za měsíc
ID: 2045
Lokalita: Hrnčířská , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v samém centru Ústí nad Labem v Hrnčířské ulici. Jedná se o místo se silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD, zastávky jsou v těsné blízkosti nebytového prostoru. Obchod se nachází v přízemí komerčního domu. Výlohu a vchod má přímo na ulici. Prostor je o výměře 33,24 m2. Za hlavním prostorem je sociální zázemí. Využít lze jako prodejnu nepotravinářského sortimentu, kancelář, pro služby. V případě využití na kancelář lze využít současné vybavení. Záloha na energie a služby je 2930,- Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů včetně služeb. Možnost zajištění hrazeného parkování na pozemku objektu. Veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů v docházkové vzdálenosti. V blízkosti hlavní vlakové nádraží a zastávky MHD.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 2044
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor na hlavní obchodní ulici v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o hlavní ulici s velkou řadou obchodů, služeb a velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Nebytový prostor se nachází v obchodním pavilonu na prvém patře. Vstup je z obchodní pasáže, kde je v současné době, copy studio, bistro, prodejna komiksů, kosmetický salón. Prostor má výměru 70 m2. Zásobování je přes rampu v zásobovacím tunelu nákladním výtahem do společných prostor před obchodní jednotku. Sociální zařízení je ve spol. prostorách. Možnost využití jako kancelář, prodejna. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného. Služby a energie se hradí zálohově.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 1 800 Kč za měsíc
ID: 2043
Lokalita: Vaníčkova , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kancelář v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Nabízená kancelář se nacházejí na prvním patře o výměře 20 m2. Sociální zařízení určené pro kancelář je v mezipatře. Služby se hradí zálohově ve výši 1400,- Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši 4000,- Kč. V docházkové vzdálenosti od objektu jsou veškeré státní a městské úřady, obchody a zastávky MHD.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 3 350 Kč za měsíc
ID: 2038
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu dvě kanceláře, které se nachází v centru města Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici – Revoluční. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady, banky, pojišťovny, obchodní centra atd. Celková výměra kanceláří je 36,5 m2 (18,7 m2+ 17,8m2) se nachází ve druhém patře. Objekt prošel stavební úpravou, jsou zde nové povrchy a nově vybudovaný výtah. Na patře se nachází společná kuchyňka a sociální zařízení. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy cca ve výši 60,- Kč/ m2/ měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného vč. služeb.