Pozemky

Prodej, Pozemky, Zahrada, Prackovice nad Labem, Prackovice nad Labem
Cena: 3 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1939
Lokalita: Prackovice nad Labem, Prackovice nad Labem,
Nabízíme k prodeji pozemky pro rekreační využiti v katastrálním území Prackovice nad Labem. Pozemky se nachází v lokalitě nad obcí Prackovice nad Labem. Parcely jsou částečně svažité s travním a lesním porostem. Na pozemcích se nachází vodní prameny a jsou zde vybudovány vodní plochy. Tyto plochy jsou plněny vodou z pramenů a byly využívány pro soukromý chov ryb. Je zde umístěna chatička s verandou, s vlastním el. generátorem a vodou čerpanou z pramene. V sousedství chatičky je vybudované místo pro posezení s krbem a udírnou. Celková výměra pozemku je 20186 m2. Zhruba 5000m2 jsou louky a 15000 m2 je lesní porost. Přes pozemek vedou štěrkem zpevněné cesty. Cesta vede až před chatičku. V docházkové vzdálenosti je obec Prackovice nad Labem a je dobrá dostupnost do centra města Ústí nad Labem, vzdáleného cca 15 km.
Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Ruská, Dubí
Cena: 1 697 000 Kč za nemovitost
ID: 1717
Lokalita: Ruská, Dubí, Pozorka
Nabízíme k prodeji komerční pozemky o výměře 1642m2 v obci Dubí, na hlavní komunikaci, ulice Ruská. Jedná se o hlavní dopravní tepnu mezi městy Teplice a Dubí a v těsné blízkosti hraničního přechodu do Německa. Na této komunikaci je velmi silná průjezdnost dopravy.
Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Pohoří u Malečova, Malečov
Cena: 1 350 000 Kč za nemovitost
ID: 1917
Lokalita: Pohoří u Malečova, Malečov, Pohoří u Malečova
Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Pohoří u Malečova, obec Malečov. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na kraji obce, určené k zástavbě rodinných domů. Parcela je rovinatá. Objekt je možné napojit na elektrickou energii a vodovodní řád. Celková výměra pozemku je 793 m2. Z Malečova je dobrá dostupnost do centra města Ústí nad Labem, vzdáleného cca 13 Km. V horní části obce se nachází lyžařský vlek. V obci Malečov se nachází obecní úřad, škola, školka.
Prodej, Pozemky, Pro bydlení, V Lánech, Ústí nad Labem
Cena: 3 700 000 Kč za nemovitost
ID: 1912
Lokalita: V Lánech, Ústí nad Labem, Skorotice
Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Skorotice u Ústí nad Labem. Pozemek se nachází v lokalitě určené k zástavbě rodinných domů. Parcela je mírně svažitá. Sítě pro el. energii, plyn, vodovod a kanalizaci jsou na hranici pozemku. Celková výměra pozemku je 941 m2. Ze Skorotic je dobrá dostupnost do centra města Ústí nad Labem, vzdáleného cca 6,5 Km.