Pozemky

Prodej, Pozemky, Pro bydlení, V Lánech, Ústí nad Labem
Cena: 3 700 000 Kč za nemovitost
ID: 1912
Lokalita: V Lánech, Ústí nad Labem, Skorotice
Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Skorotice u Ústí nad Labem. Pozemek se nachází v lokalitě určené k zástavbě rodinných domů. Parcela je mírně svažitá. Sítě pro el. energii, plyn, vodovod a kanalizaci jsou na hranici pozemku. Celková výměra pozemku je 941 m2. Ze Skorotic je dobrá dostupnost do centra města Ústí nad Labem, vzdáleného cca 6,5 Km.
Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: 0 Kč za nemovitost
ID: 1562
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do prodeje komerční pozemek v samotném centru města Ústí nad Labem přímo naproti OC Fórum a vedle OC Sever. Pozemek má celkovou výměru 1365 m2. Veškeré sítě přímo u pozemku. V současné době na tento pozemek vypracovaný projekt komerční zástavby s obchody a kancelářemi, který je možné odkoupit. V současné době se zde nachází parkoviště. Jedná se o poslední stavení pozemek v centru města.
Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Ruská, Dubí
Cena: 1 697 000 Kč za nemovitost
ID: 1717
Lokalita: Ruská, Dubí, Pozorka
Nabízíme k prodeji komerční pozemky o výměře 1642m2 v obci Dubí, na hlavní komunikaci, ulice Ruská. Jedná se o hlavní dopravní tepnu mezi městy Teplice a Dubí a v těsné blízkosti hraničního přechodu do Německa. Na této komunikaci je velmi silná průjezdnost dopravy.
Prodej, Pozemky, Pro bydlení, , Moldava
Cena: 1 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1723
Lokalita: , Moldava, Moldava
Nabízíme na prodej stavební pozemek v obci Moldava. Jedná se o obec, která se nachází v Krušných horách, 25 km od lázeňského města Teplice. V obci nachází obecní úřad, pošta, informační centrum, knihovna. Je zde silniční hraniční přechod a druhý hraniční přechod pro pěší a cyklisty do Německa. Jedná se o rekreační oblast s rekreačními chatami, penziony a hotely. Nabízený rovinatý pozemek, se hodí k výstavbě rodinných domů a k rekreační výstavbě. K pozemku vede nezpevněná příjezdová cesta. Přípojku na vodu je nutné řešit vybudováním vlastní studny, odpady septikem, přípojka el. energie je vzdálená cca. 100 m.
Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Kruhová, Ústí nad Labem
Cena: 1 215 000 Kč za nemovitost
ID: 1742
Lokalita: Kruhová, Ústí nad Labem, Vaňov
Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Vaňov. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domů je mírně svažitý, velice dobře dostupný. Celková výměra 1734 m2. Inženýrské sítě jsou vedeny v komunikaci, která je v těsném sousedství pozemku.
Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Kruhová, Ústí nad Labem
Cena: 1 920 800 Kč za nemovitost
ID: 1743
Lokalita: Kruhová, Ústí nad Labem, Vaňov
Nabízíme k prodeji pozemky vhodné k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Vaňov. Pozemky se nacházejí v zástavbě rodinných domů a jsou mírně svažité, velice dobře dostupné. Celková výměra 2401 m2. Inženýrské sítě jsou vedeny v komunikaci, která je v těsném sousedství pozemků. Pozemky je možné dělit a odkoupit pouze část.
Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Dětská, Vaňov
Cena: 800 Kč za m2
ID: 1780
Lokalita: Dětská, Vaňov, Vaňov
Nabízíme k prodeji stavební pozemek KÚ Vaňov. Jedná se o rovinatý pozemek vzdálený od centra Ústí nad Labem 5 km v zástavbě rodinných domů. Pozemek má celkovou výměru 3655 m2 s pěkným výhledem na údolí řeky Labe, je určen k rodinné výstavbě. Na pozemku se nachází objekt, který určen ke zbourání, tento objekt je napojen na el. energii, veřejný vodovod je cca 10m od hranice pozemku.