Pronájem restaurace

Pronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: 0 Kč za měsíc
ID: 1587
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu připravovaný projekt nově budovaného multifunkčního objektu v centru Ústí nad Labem.Zajímavé místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Objet bude třípodlažní objekt o celkové užitné ploše 2578 m2. Prostory budou upraveny dle požadavku nájemce. Tento nabízený prostor se nachází ve 3NP o výměře 588 m2. K tomuto prostoru náleží velká střešní terasa, která bude v tomto směru unikátní v centru Ústí nad Labem. Předpokládané zahájení stavby je v roce 2020.
Pronájem, Komerční, Restaurace, Mírové náměstí 107, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1361
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem, v dolní části Mírového náměstí. Místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Nebytový prostor je v prvém patře s hlavním vchodem přímo z náměstí. Celková výměra je 350 m2. Do současné doby to byla vždy restaurace nebo jídelna. V současné době na domě probíhá kompletní rekonstrukce.
Pronájem, Komerční, Restaurace, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1746
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, které je připraven na provozování restaurace, baru, clubu. Nachází se v řadovém domě na Masarykově ulici. Jedná se o místo při hlavní komunikaci, kde jsou obchody a velká část je bytová. Restaurace se nachází v suterénu. V provozní části je až 27 míst. Za touto části je kuchyně, která má výstup na zahradu, kde se nachází venkovní posezení s pergolou a barem. Výměra restaurace je 86 m2, zahrádka 148 m2. Prostor splňuje hygienické normy a je zkolaudován na restaurační provoz. Vytápění krbovými kamny v kuchyni je zaveden plyn. Zálohy na energie a služby celkem 4 100,-Kč. Nájemné v období od 1.11. do 31.3 je sníženo na 10 500,-Kč/měsíc. Požadována kauce ve výši dvou nájmů včetně záloh.