Pronájem kanceláří

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 3 300 Kč za měsíc
ID: 2070
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu 2 kanceláře v rohovém domě na křižovatce rušných ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízené kanceláře se nacházejí na 2. patře. Celková výměra je 31,7 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 650 Kč za měsíc
ID: 2069
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelář v rohovém domě na křižovatce rušných ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 1. patře. Celková výměra je 15,7 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí 104, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 2067
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu 2 kanceláře o výměře 42 m2, nacházející se v 1 patře rohového domu v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o místo se silnou průchodností obyvatel, velkou koncentrací obchodu a dostupností veškerých úřadů a bank. Jedna kancelář je velká a druhá menší je uzpůsobena jako zázemí s čajovou kuchyňkou. Sociální zařízení je ve společných prostorách vyčleněno pouze pro tento prostor. Okna prostoru směřují na Mírové náměstí. Služby a energie jsou hrazeny zálohově ve výši 2000,-Kč/měsíc. Požadovaná kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu a jeden měsíční nájem je provize pro RK.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Drážďanská 490, Ústí nad Labem
Cena: 140 Kč za m2/měsíc
ID: 2061
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu komerční objekt v Ústí nad Labem, Krásné Březno ul. Drážďanská. Jedná se o velice dobře dostupné místo. Při využití MHD jedna zastávka z centra města . Osobním autem cca 5 minut z centra. Jedná se o pronájem dvoupodlažního řadového objektu. V přízemí se nachází společná kuchyňka, tři kanceláře o celkové výměře 60 m2 a sociální zařízení. V prvém patře je pět kanceláří o celkové výměře 82,63 m2 a vlastní sociální zařízení. Celková výměra je 180 m2 . Pronájem lze řešit rozdělením po patrech. Kanceláře jsou po celkové rekonstrukci. Vytápění je ústřední plynové, vlastní kotel. Vlastní měření el. energie. Voda se hradí zálohově. V případě pronájmu celého objektu jednomu subjektu, se plyn a el. energie hradí přímo dodavateli. Před objektem je vlastní parkování. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 2051
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu otevřenou kancelář v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 2. patře a její celková výměra je 76,1 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hrnčířská 64, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 Kč za m2/rok
ID: 2050
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory - kanceláře v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Jedná se o místo s velkou řadou obchodů, úřadů a bank. Kanceláře jsou umístěné ve druhém a třetím patře. Výměry kanceláří mohou být od 15 m2 až po 38 m2. Kanceláře si lze pronajmout jednotlivě, nebo se dají propojovat do větších celků dvou či tří kanceláří. Prostory jsou upravené s plovoucí podlahou. Na patře je vždy společná čajová kuchyňka vybavená mikrovlnkou a malou ledničkou. Sociální zařízení je vždy na patře 2x muži, ženy. V domě je výtah a možnost hrazeného parkování na pozemku objektu. Kauce se skládá ve výši dvou nájmu včetně služeb. Veškeré služby a energie jsou měřené pouze voda je počítána dle počtu osob.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 1 800 Kč za měsíc
ID: 2043
Lokalita: Vaníčkova , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kancelář v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Nabízená kancelář se nacházejí na prvním patře o výměře 20 m2. Sociální zařízení určené pro kancelář je v mezipatře. Služby se hradí zálohově ve výši 1400,- Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši 4000,- Kč. V docházkové vzdálenosti od objektu jsou veškeré státní a městské úřady, obchody a zastávky MHD.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 3 350 Kč za měsíc
ID: 2038
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu dvě kanceláře, které se nachází v centru města Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici – Revoluční. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady, banky, pojišťovny, obchodní centra atd. Celková výměra kanceláří je 36,5 m2 (18,7 m2+ 17,8m2) se nachází ve druhém patře. Objekt prošel stavební úpravou, jsou zde nové povrchy a nově vybudovaný výtah. Na patře se nachází společná kuchyňka a sociální zařízení. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy cca ve výši 60,- Kč/ m2/ měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného vč. služeb.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 2 350 Kč za měsíc
ID: 2037
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelář, která se nachází v centru města Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici – Revoluční. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady, banky, pojišťovny, obchodní centra atd. Kancelář o výměře 26 m2 se nachází ve druhém patře. Objekt prošel stavební úpravou, jsou zde nové povrchy a nově vybudovaný výtah. Na patře se nachází společná kuchyňka a sociální zařízení. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy cca ve výši 60,- Kč/ m2/ měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného vč. služeb.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 375 Kč za měsíc
ID: 2027
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelář v rohovém domě na křižovatce rušných ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 1. patře. Celková výměra je 12,5 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.