Pronájem kanceláří

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 1 800 Kč za měsíc
ID: 2043
Lokalita: Vaníčkova , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kancelář v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Nabízená kancelář se nacházejí na prvním patře o výměře 20 m2. Sociální zařízení určené pro kancelář je v mezipatře. Služby se hradí zálohově ve výši 1400,- Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši 4000,- Kč. V docházkové vzdálenosti od objektu jsou veškeré státní a městské úřady, obchody a zastávky MHD.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 3 350 Kč za měsíc
ID: 2038
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu dvě kanceláře, které se nachází v centru města Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici – Revoluční. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady, banky, pojišťovny, obchodní centra atd. Celková výměra kanceláří je 36,5 m2 (18,7 m2+ 17,8m2) se nachází ve druhém patře. Objekt prošel stavební úpravou, jsou zde nové povrchy a nově vybudovaný výtah. Na patře se nachází společná kuchyňka a sociální zařízení. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy cca ve výši 60,- Kč/ m2/ měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného vč. služeb.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 2 350 Kč za měsíc
ID: 2037
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelář, která se nachází v centru města Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici – Revoluční. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady, banky, pojišťovny, obchodní centra atd. Kancelář o výměře 26 m2 se nachází ve druhém patře. Objekt prošel stavební úpravou, jsou zde nové povrchy a nově vybudovaný výtah. Na patře se nachází společná kuchyňka a sociální zařízení. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy cca ve výši 60,- Kč/ m2/ měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného vč. služeb.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 375 Kč za měsíc
ID: 2027
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelář v rohovém domě na křižovatce rušných ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 1. patře. Celková výměra je 13,2 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 2025
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v centru města Ústí nad Labem, Revoluční ulice, v řadovém cihlovém domě. Tři kanceláře s kuchyní, sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem se nachází v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do prostoru zázemí - kuchyně, WC, sprcha, do samostatné kanceláře o výměře 27,63 m2, do druhé kanceláře o výměře 12,64 m2, ze které je vstup do kanceláře třetí s výměrou 16,43 m2. Celková výměra prostoru je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli ve výši 55 Kč/m2. V dome je výtah. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu včetně služeb. Provize ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 4 050 Kč za měsíc
ID: 2017
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do nájmu jednu kancelář, která se nachází v obchodním centru Sever v Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Samostatná kancelář se nachází na 3. patře a má výměru 27,9 m2. Do těchto prostor je samostatný vstup přímo z náměstí. Ve společných prostorách se nachází sociální zařízení a kuchyňka. V objektu je výtah. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně státních a městských úřadů. Požadovaná kauce je ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK. Služby za teplo. el. energii, vodu, ostrahu objektu jsou paušálně ve výši 1850,-Kč/měsíc.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Přístavní 507, Ústí nad Labem
Cena: 115 Kč za m2/měsíc
ID: 2005
Lokalita: Přístavní, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory - kanceláře o celkové výměře 210,64 m2, v samostatně stojícím dvoupodlažním objektu, který se nachází v zabezpečeném areálu. Jedná se o místo velice dobře dostupné z centra města (osobní doprava cca 5 min., MHD jedna zastávka). Kanceláře jsou v prvém patře a k pronajmutí jsou jednotlivě nebo po větších částech. Mohou být i zařízené. Deset kanceláří je ve výměrách 11 až 35 m2. Ve společné části je kuchyňka a sociální zařízení muži - ženy. Ke kancelářím se lze pronajmou i skladovou halu nebo menší sklady. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy na služby (servis areálu) se hradí 25,-Kč/m2/měsíc, energie 45,-Kč/m2/měsíc. Pronajímatel je ochoten zajistit úpravu kanceláří - výmalbu či výměnu podlahové krytiny.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 21 000 Kč za měsíc
ID: 1997
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory, které se nacházejí v centru města Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici – Revoluční. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD a osobní dopravy. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady. Je zde možné si pronajmout jak jednotlivé kanceláře (od 15 - 40m2), tak i celé patro o výměře 230m2. Objekt prošel stavební úpravou, jsou zde nové povrchy, sociální zařízení, kuchyňky, nově vybudovaný výtah. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy. kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného vč. služeb.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 3 260 Kč za měsíc
ID: 1982
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu vybavenou kancelář v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 3. patře a její celková výměra je 31,3 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1961
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kanceláře v objektu občanské vybavenosti, Palác Jordán v centru Ústí nad Labem. Objekt se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Jedná se o moderní objekt, který má např. vstupy na čipy, klimatizaci, vzduchotechniku, Dostatek datových sítí a v suterénu je hrazené parkování. Nabízené jsou dva bloky kanceláří, které se nachází na 3 NP. První část je jedna větší kancelář o výměře 66 m2. Druhá část má celkem tři kanceláře o celkové výměře 109 m2. Není podmínka si vzít oba celky dohromady. Ve společných částek je čajová kuchyňka a sociální zařízení dámy, páni. V objektu jsou dva výtahy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce ve výši u kanceláře 66 m2 10 000,-Kč a u kanceláří 109 m2 17 000,-Kč.( jeden měsíční nájem )