Pronájem kanceláří

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Alešova 147, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1983
Lokalita: Alešova , Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k pronájmu kancelářskou ploch, která se nachází v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše, Alešova ulice. Jedná se o vilu, která je po celkové rekonstrukci. V nabídce jsou tři kanceláře v prvém patře se sociálním zařízení a kuchyňkou o celkové podlahové ploše 72 m2. Dále jsou v nabídce tři kanceláře s vlastním sociálním zařízení a sice na druhém patře ( podkroví) o celkové výměře 55,64 m2. Kanceláře lze pronajmou jako celkem, nebo po patrech. V suterénu objektu je možnost využívat zasedací místnost se zázemím. Ke každému patru je na pozemku u objektu jedno parkovací místo. Zálohy jsou stanoveny na 50,-Kč/m2/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmu včetně záloh na služby. Volné od 07/23
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 3 260 Kč za měsíc
ID: 1982
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu vybavenou kancelář v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 3. patře a její celková výměra je 31,3 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 355 Kč za měsíc
ID: 1980
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu vybavenou kancelář v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízená kancelář se nacházejí na 1. patře a její celková výměra je 13 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách na patře. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 65,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1961
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kanceláře v objektu občanské vybavenosti, Palác Jordán v centru Ústí nad Labem. Objekt se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Jedná se o moderní objekt, který má např. vstupy na čipy, klimatizaci, vzduchotechniku, Dostatek datových sítí a v suterénu je hrazené parkování. Nabízené jsou dva bloky kanceláří, které se nachází na 3 NP. První část je jedna větší kancelář o výměře 66 m2. Druhá část má celkem tři kanceláře o celkové výměře 109 m2. Není podmínka si vzít oba celky dohromady. Ve společných částek je čajová kuchyňka a sociální zařízení dámy, páni. V objektu jsou dva výtahy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce ve výši u kanceláře 66 m2 10 000,-Kč a u kanceláří 109 m2 17 000,-Kč.( jeden měsíční nájem )
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 12 355 Kč za měsíc
ID: 1943
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kanceláře v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízené kanceláře se nacházejí na 2 patře. Jedná se o 3 poslední kanceláře (27,5m2, 15,2m2 a 76,1m2) o celkové výměře 118,8 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 60,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hrbovická 155, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1938
Lokalita: Hrbovická, Ústí nad Labem, Předlice
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v administrativní budově situované v komerčním areálu v Předlicích ulice Hrbovická 155/14. Objekt se nachází u velmi frekventované komunikace nedaleko dálnice D8, dobře dostupné z centra města. Kanceláře se nachází v přízemí budovy. Jedná se o dva samostatné bloky. V jedná části je 5 kanceláří o výměře 126 m2 v druhé části je 6 kanceláří o výměře 145 m2. Každá z nabízených částí má toalety dámy, páni a kuchyňku. Prostory jsou po celkové rekonstrukci V objektu jsou datové sítě, objekt má zabezpečení. Parkování lze zajistit přímo v areálu za 500,-Kč/stání/měsíc.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Fügnerova 209, Trmice
Cena: 19 500 Kč za měsíc
ID: 1934
Lokalita: Fügnerova, Trmice, Centrum
Nabízíme k pronájmu kanceláře v komerčním objektu, který se nachází v centru Trmic. Město Trmice bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem a má přímé spojení na dálnici D8. Trmice máji 3300 obyvatel a je tam řada významných továren. Objekt je čtyř podlažní. V 1.NP se nachází technické zázemí, kanceláře a sklady. 2.NP až 4.NP. jsou kanceláře se sociální zařízením pro dámy a pány a čajové kuchyňky. Dále jsou zde koupeny se sprchovými kouty. V posledním 4 N.P. je mimo kanceláří i byt pro správce objektu. Výměra podlaží jsou : 1.NP 198,4 m2, 2.NP. 223,8 m2, 3.NP. 223,8 m2 a 4.NP má výměru 203, m2. Celková užitná plocha objektu je 849,6 m2. K budově patří oplocené parkoviště o výměře 340 m2 s posuvnou bránou na dálkové ovládání. Vytápění je parou, výměník je přímo v objektu. Dodávku el. proudu je zajištěna z vlastní trafostanice, spotřebu lze měřit pro každé patro zvlášť. Nabídka kanceláří k pronájmu je po patrech. DPH se účtuje pouze u plátců. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenost.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Fügnerova 209, Trmice
Cena: 78 000 Kč za měsíc
ID: 1931
Lokalita: Fügnerova, Trmice, Centrum
Nabízíme k pronájmu komerční objekt, který se nachází v centru Trmic. Město Trmice bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem a má přímé spojení na dálnici D8. Trmice máji 3300 obyvatel a je tam řada významných továren. Objekt je čtyř podlažní. V 1.NP se nachází technické zázemí, kanceláře a sklady. Ve 2.NP až 4.NP. jsou kanceláře se sociálním zařízením pro dámy, pány a čajové kuchyňky. Dále jsou zde koupelny se sprchovými kouty. V posledním 4 N.P. je mimo kanceláří i byt pro správce objektu. Výměry podlaží jsou: 1.NP 198,4 m2, 2.NP. 223,8 m2, 3.NP. 223,8 m2 a 4.NP má výměru 203,6 m2. Celková užitná plocha objektu je 849,6 m2. K budově patří oplocené parkoviště o výměře 340 m2 s posuvnou bránou na dálkové ovládání. Vytápění je parou, výměník je přímo v objektu. Dodávka el. proudu je zajištěna z vlastní trafostanice, spotřebu lze měřit pro každé patro zvlášť. Upřednostňuje se pronájem budovy jako celku, ale je možnost i po patrech. Výše nájmu: Celá budova 78 000,-Kč/měsíc při pronájmu po patrech je požadován nájem 19500,-Kč/měsíc. DPH se účtuje pouze u plátců. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenost.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 6 600 Kč za měsíc
ID: 1921
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici. Kanceláře se nachází ve druhém patře a jsou vybaveny kancelářským nábytkem. Kanceláře mají celkovou výměru 71,5 m2. Jedná se o dvě propojené místnosti o velikosti 32,3 m2 a 31,5 m2, se kterými je propojena místnost (šatna) o velikosti 7,7 m2. Na chodbě je sociální zařízení a kuchyňka. V domě je nově vybudovaný výtah. Kauce je požadovaná ve výši jednoho nájmu včetně služeb.
Pronájem, Komerční, Kanceláře, Velká hradební 3122, Ústí nad Labem
Cena: 2 200 Kč za m2/rok
ID: 1885
Lokalita: Velká hradební, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu kancelářskou plochu, která se nachází v komerčním objektu v samém centru města. Kanceláře jsou na prvém patře, pod vlastním uzavřením. Jedná se celkem o 7 kanceláří, 2 zasedací místnosti, kuchyňku a skládek, vše kompletní a nákladné rekonstrukci s vlastním vybavením. Prostory jsou klimatizované. Sociální zařízení je řešeno ve společných částech na patře. Celková výměra je 215,95 m2. V prostoru je možné vybudovat sprchový kout. Je požadována kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.