Prodej bytů

Pronájem bytů
Prodej, Byty, 4+1, Vojanova 602, Ústí nad Labem
Cena: 2 990 000 Kč za nemovitost
ID: 1928
Lokalita: Vojanova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1/L v OV. Bytová jednotka se nachází v panelovém domě na sídlišti Krásné Březno. Byt, který prošel před 7-8 lety celkovou rekonstrukcí se nachází na druhém patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, dvou pokojů a do koupelny s masážní vanou, sprchovým koutem a wc. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje s balkónem. K bytu náleží sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Současný majitel chce v bytě zůstat na základě nájemní smlouvy cca 1 rok, než dokončí stavbu RD.
Prodej, Byty, 2+kk, Třebízského 1115, Ústí nad Labem
Cena: 1 990 000 Kč za měsíc
ID: 1797
Lokalita: Třebízského, Ústí nad Labem, Střekov
Nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku 2+KK v blízkosti nábřeží, ulice Třebízského. Jedná se o byt po rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 59.60 m2. Z chodby jsou vstupy do ložnice a obývací části s kuchyňským koutem. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou, wc a úklidové komory. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Veškeré občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Prodej, Byty, 2+1, Nedbalova 566, Ústí nad Labem
Cena: 2 400 000 Kč za nemovitost
ID: 1941
Lokalita: Nedbalova , Ústí nad Labem, Bukov
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku po kompletní a vkusné rekonstrukci v osobním vlastnictví 2+1 o výměře 62,8 m2 v Ústí nad Labem, lokalita Bukov, ul. Nedbalova. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. Byt se nachází v cihlovém dvoudomí, v přízemí. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny s vanou a na sociální zařízení. Do ložnice se vchází z obývacího pokoje, kde je umístěna vestavěná skříň. V obývacím pokoji je možnost instalovat krbová kamna, která se napojují na komín. Kamna jsou k dispozici. Dům je udržovaný, klidný, čistý a má plastová okna, opravené el. rozvody, střechu. K bytu patří dvě zděné sklepní koje. Za domem je k využití vlastní zahrada, která je užívána byty v domě ( pouze 5 bytových jednotek).
Prodej, Byty, 4+1, V Oblouku 584, Ústí nad Labem
Cena: 2 150 000 Kč za nemovitost
ID: 1882
Lokalita: V Oblouku, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1/L v OV. Bytová jednotka se nachází v panelovém domě na sídlišti Krásné Březno. Byt je na prvém patře. Z první části vstupní chodby se vchází do kuchyně a jednoho z pokojů, z kuchyně je vstup do obývacího pokoje z kterého se vchází do druhé části chodby. Zde jsou vstupy do dvou pokojů, do koupelny a na sociální zařízení. Byt má celkovou výměru 76 m2. Je po částečné rekonstrukci. K bytu náleží sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Prodej, Byty, 2+kk, Na Vlnovce 710, Ústí nad Labem
Cena: 2 090 000 Kč za nemovitost
ID: 1853
Lokalita: Na Vlnovce, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2 KK s balkonem v OV v Ústí nad Labem, Klíše ul. Na Vlnovce. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě na 3 patře. Vstup do bytu je z pavlače. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny, na sociální zařízení a do malé šatny. Dále navazuje vstup do KK, který je součástí jednoho pokoje, kde je i zastřešený balkon. Z tohoto pokoje je vstup do druhé místnosti. Vytápění el. přímotopy, Ohřev vody plynovým kotlem. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.