Prodej bytů

Pronájem bytů
Prodej, Byty, 2+kk, Na Vlnovce 710, Ústí nad Labem
Cena: 2 090 000 Kč za nemovitost
ID: 1853
Lokalita: Na Vlnovce, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2 KK s balkonem v OV v Ústí nad Labem, Klíše ul. Na Vlnovce. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě na 3 patře. Vstup do bytu je z pavlače. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny, na sociální zařízení a do malé šatny. Dále navazuje vstup do KK, který je součástí jednoho pokoje, kde je i zastřešený balkon. Z tohoto pokoje je vstup do druhé místnosti. Vytápění el. přímotopy, Ohřev vody plynovým kotlem. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Prodej, Byty, 2+1, Čs. dobrovolců 993, Teplice
Cena: 3 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1792
Lokalita: Čs. dobrovolců, Teplice,
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1 se zahradou v lázeňském městě Teplice, ul. Čs. dobrovolců. Jedná se o lokalitu v centru města s kompletní občanskou vybaveností. Byt se nachází v rohovém, řadovém cihlovém domě na 1 N.P.. Byt má výborné dispoziční řešení, kde se ze vstupní chodby vchází do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a na sociální zařízení. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. K bytu patří sklepní kóje. Za domem se nachází zahrada. Jedná se o prodej spoluvlastnického podílu na celém bytovém domě ve výši 15%.
Prodej, Byty, 4+1, Jizerská 2930, Ústí nad Labem
Cena: 2 600 000 Kč za nemovitost
ID: 1845
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v OV 4+1 s balkonem, která je v původním, ale udržovaném stavu. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Ústí nad Labem - Severní Terasa, ulice Jizerská. Jedná se o klidnou a příjemnou lokalitu. Byt je v řadovém panelovém domě na 7.N.P. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, tří pokojů a na sociální zařízení. Z kuchyňského koutu se vchází do další místnosti. Výměra bytové jednotky je 82,37 m2. Dům je udržovaný klidný a čistý. Je zateplen a má plastová okna. K bytu náleží sklep. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Prodej, Byty, 3+1, Návětrná 594, Ústí nad Labem
Cena: 2 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1782
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Bukov
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v OV 3+1 s balkonem v Ústí nad Labem, lokalita Bukov, ul. Návětrná. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. Byt se nachází v krajním řadovém cihlovém domě na 4 N.P. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, obývacího pokoje a na sociální zařízení. Do jedné ložnice se vchází k kuchyně, do druhé z obývacího pokoje. Bytová jednotka je po rekonstrukci, která proběhla před pěti lety. Dům je udržovaný klidný, čistý a má plastová okna. K bytu patří sklep a k užívání je také kočárkárna.
Prodej, Byty, 4+1, Hornická 2447, Ústí nad Labem
Cena: 2 275 000 Kč za nemovitost
ID: 1822
Lokalita: Hornická, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v OV 4+1, která je po kompletní rekonstrukci. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Ústí nad Labem, ulice Hornická. Jedná se o klidnou a příjemnou lokalitu. Byt je v řadovém panelovém domě na 6 N.P. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, jednoho z pokojů a na sociální zařízení. Z kuchyňského koutu se vhází do další místnosti a do obývacího pokoje, ze kterého je vstup do posledního pokoje. Výměra bytové jednotky je 64,9 m2. Dům je udržovaný klidný, čistý. Je zateplen a má plastová okna. K bytu patří komora v mezipatře. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Prodej, Byty, 3+1, Mlýnská 456, Ústí nad Labem
Cena: 1 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1830
Lokalita: Mlýnská, Ústí nad Labem, Neštěmice
Nabízíme k prodeji družstevní bytovou jednotku 3+1 s balkonem v Ústí nad Labem, Neštěmice, ul. Mlýnská. Jedná se o klidnou lokalitu. Byt je na 1 NP, výměra je 65,6 m2. Byt je po úpravách. K bytu náleží sklep. Dům je zateplený má plastová okna. Jedná se o klidný a čistý dům. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. K bytu lze koupit garáž, která je v OV, a je cca 100 m od domu. Není to podmínkou.
Prodej, Byty, 1+1, Jizerská 2895, Ústí nad Labem
Cena: 1 290 000 Kč za nemovitost
ID: 1836
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+1 v OV v Ústí nad Labem, sídliště Severní Terasa, ul. Jizerská. Jedná se o velice žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází na 7 patře a celková výměra je 35 m2. Bytová jednotka je v původním stavu. K bytu náleží sklepní kóje. Jedná se o klidný a čistý dům, který prošel rekonstrukcí (fasáda, společné prostory, výtah...). Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.