Domy a vily

Prodej, Domy, Rodinný, Zalužanská 345, Chlumec u Chabařovic
Cena: 10 500 000 Kč za nemovitost
ID: 2055
Lokalita: Zalužanská, Chlumec u Chabařovic,
Nabízíme k prodeji tří podlažní, podsklepený, řadový rodinný dům v obci Chlumec. Jedná se o klidné a pěkné místo v zástavbě rodinných domů. V suterénu domu se nachází garáž, kotelna, technická místnost, prádelna a další úložné prostory. V přízemí domu je vstupní chodba, ze které se vchází do otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Obývací pokoj má krb a navazuje na něj zimní zahrada a vstup na okrasnou zahradu. V přízemí je samostatné sociální zařízení. V prvém patře jsou tři obytné pokoje, z toho dva mají balkon. Dále je zde koupena s vanou, sprchovým koutem, a sociálním zařízením. V podkroví je možnost využití samostatné bytové jednotky 2+1. Nad podkrovím je půda. Celková užitná plocha je 334 m2. V obytných částech domu jsou parkety a plovoucí podlaha. Dům je vytápěn plynovým kotlem. Ohřev vody je kombinovaný plyn a el. bojler. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Je v perfektním technickém stavu s možností okamžitého užívání, byl kolaudován v roce 1991. V obci ve veškerá občanská vybavenost - úřad, škola, školka, lékař. Do centra Ústí nad Labem nebo Teplic cca 12 km. Nedaleko obce je napojení na dálnici D8 do Prahy či Německa .
Prodej, Domy, Rodinný, Drážďanská 149, Ústí nad Labem
Cena: 4 700 000 Kč za nemovitost
ID: 2048
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům, který se nachází na hlavní ulici v Krásném Březně - Ústí nad Labem. Jedná se o Drážďanskou ulici s řadou obchodů a bytovou zástavbou. Velmi dobré spojení do centra Ústí nad Labem. Dům je částečně podsklepený. V přízemí jsou dvě obchodní plochy, které jsou po rekonstrukci. Každá obchodní plocha má vlastní zázemí a měření energií. Výměry těchto prodejen jsou 65 m2 a 34 m2. Dále je v přízemí technické zázemí ze vstupem ze dvora. V prvém patře jsou dvě bytové jednotky. Bytová jednotka 3+1 o výměře 80 m2, druhý byt, který má vstup z mezipatra přes zaskleněnou pavlač má velikost 2+1 o výměře 55 m2. Dále je zde půda, kde je možnost vybudování bytu. Na domu byla provedena rekonstrukce a výměna střešní krytiny. Za domem je dvorní trakt, kde jsou kolny. Dvůr je uzavřený, tudíž jde o velice klidné místo. Vytápění domu je plynové, dále je dům napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Zastavěná plocha je 296 m2, užitná plocha domu 373 m2. V docházkové vzdáleností je obchodní park s řadou obchodů a poštou, školy a školky. V blízkosti zastávky MHD. Možnost parkování před domem.
Prodej, Domy, Rodinný, V Lánech 270, Ústí nad Labem
Cena: 8 400 000 Kč za nemovitost
ID: 2015
Lokalita: V Lánech, Ústí nad Labem, Skorotice
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané a klidné lokalitě v Ústí nad Labem, Skorotice. Jedná se o přízemní rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 3+1 s garáží o celkové výměře 126,7m2. Rodinný dům disponuje vstupní halou ze které jsou vstupy do dvou ložnic, velké koupelny s vanou a sprchovým koutem. Z haly se dále vstupuje do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyňským koutem. Z obývací části je výstup na okrasnou, vzrostlou zahradu s bazénem a posezením. Objekt je napojen na elektrickou energii, plyn, vodovodní a kanalizační přípojku. Vytápění objektu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Centrum města v dojezdové vzdálenosti cca 6 km s možností využití i MHD dopravy, která je v docházkové vzdálenosti. Z lokality je dobré napojení k dálnici D8 do Prahy či Drážďan.