Domy a vily

Prodej, Domy, Rodinný, Českých bratří 334, Ústí nad Labem
Cena: 6 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1755
Lokalita: Českých bratří, Ústí nad Labem, Střekov
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v Ústí nad Labem, v části Střekov, ul. Českých bratří. Jedná se o klidnou lokalitu v zástavbě rodinných domů. Dům je podsklepený dvoupodlažní s podkrovím. V suterénu se nachází kotelna, prádelna a dílna. V přízemí je vstupní chodba z které se vchází do obývacího pokoje, kuchyně, šatny a na sociální zařízení, kde je sprchový kout. Z kuchyně je výstup i přímo na zahradu, který je zabezpečen el. zatahovací roletou. Po dřevěných schodech se vchází do prvého patra. Zde jsou tři ložnice koupelna s vanou a samostatné WC. Z chodby je vstup na terasu o výměře 10,60 m2. V podkroví je jeden pokoj, WC a úložný prostor. Vytápění ústřední plynové. V přízemí na chodbě, koupelně a kuchyni je vytápění podlahové. Dům je napojen na veřejný vodovod i veřejnou kanalizaci, el. energie 220, 380V. U domu je upravená okrasná zahrada s krytým bazénem 3x6 m, dále je zde altán s krbem a zahradní domek. V časti zahrady je závlahový systém. U domu je garáž s automatickými vraty. Dům prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí, která zahrnovala i zateplení objektu a výměnu oken. Zahrada byla upravována v roce 2009. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. V době zadávání nebyl k dispozici PENB, proto je u nemovitosti nastavena energetická třída náročnosti G.
Prodej, Domy, Rodinný, Dětská 24, Ústí nad Labem
Cena: 2 950 000 Kč za nemovitost
ID: 1741
Lokalita: Dětská, Ústí nad Labem, Vaňov
Nabízíme k prodeji rodinný dům, ke kterému patří stodola a bývalé hospodářské stavení nacházející se v katastrálním území Vaňov v blízkosti lesa s pěkným výhledem na údolí řeky Labe. V okolí je zástavba rodinných domů. Objekt je možné zbourat a využít pozemek na výstavbu rodinného domu, celková výměra pozemků 3655m2. Pozemek je velmi dobře dostupný, rovinatý. Současný objekt je napojen na el. energii. Veřejný vodovod je v komunikaci cca 10 m od domu.
Prodej, Domy, Rodinný, Zahradní 108, Velké Březno
Cena: 4 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1798
Lokalita: Zahradní, Velké Březno, Velké Březno
Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený rodinný dům ve Velkém Březně, ulice Zahradní, vzdálenost z centra Ústí nad Labem 9 km. Dům prošel před 5 lety rekonstrukcí. Nyní rozdělen na dvě bytové jednotky. V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 o výměře 71,14 m2, v prvém patře a v podkroví je velká bytová jednotka 4+1 o výměře 159,3 m2. Každý byt má svůj vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění příslušného bytu a ohřev vody. Okolo domu se nachází zahrada s možností parkování, která je nyní rozdělena pro každý byt samostatně. Vedle domu se nachází přístavba, kde jsou dvě garáže a skladovací (úložné) prostory. Dům je napojen na veřejný vodovod , veřejnou kanalizaci, plyn. Veškerá občanská vybavenost je v místě.
Prodej, Domy, Rodinný, Janov 54, Janov
Cena: 4 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1779
Lokalita: Janov, Janov,
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Janov u Hřenska. Jedná se o obec nedaleko hranic s Německem v krásné krajině Českého Švýcarska, 2 km od Hřenska a 11 km od Děčína. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní dům s půdou. Ve sklepě se nachází kotelna s ekologickým kotlem na dřevo. Druhý sklep má vstup ze zahrady a součásti tohoto sklepa je studánka. Vstup do přízemí domu je z venkovní terasy, dále se nachází v přízemí obytná kuchyně, ložnice, sociální zařízení se sprchovým koutem, dílna z které vedou schody do kotelny a garáž, která má vstup i z domu. Součásti přízemí je veranda, která může sloužit jako druhý vstup do domu, ale nyní je využívána jako zimní zahrada. V prvém patře je vstupní hala z které se vchází do 4 pokojů a schody na půdu. Na zahradě jsou hospodářská stavení, skleník a venkovní posezení. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod. Odpady jsou řešeny čističkou odpadních vod, která je umístěna na zahradě domu. Topení je ústřední s ekologickým kotlem na dřevo. Ohřev vody je řešen 2 bojlery na el. energii. Dům je ve velice dobrém technickém stavu. Celé roky byl průběžně opravován. V obci nachází školka, prodejna potravin, restaurace, golfové hřiště, a řada dalších zajímavých výletních míst. Základní škola a lékař je v Ludvíkovicích a v Děčíně.
Prodej, Domy, Rodinný, Kostelecká 150, Sulice
Cena: 4 800 000 Kč za nemovitost
ID: 1727
Lokalita: Kostelecká, Sulice, Želivec
Nabízíme prodej samostatně stojícího rodinného domu ve Středočeském kraji cca 20 km od Prahy a 11 km od Říčan v obci Sulice. Dům je podsklepený, dvoupodlažní s půdou. V suterénu jsou sklepní prostory a garáž. V přízemí se nachází 4 místnosti a sociální zařízení. V prvém patře jsou tři pokoje koupelna a dvě venkovní terasy. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod, veř. kanalizaci. Vytápění je v současné době řešeno akumulačními kamny. Zastavená plocha 158 m. Celková výměra pozemku 1290 m2. V obci je veškerá občanská vybavenost.