Domy a vily

Prodej, Domy, Rodinný, Drážďanská 149, Ústí nad Labem
Cena: 5 200 000 Kč za nemovitost
ID: 2048
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům, který se nachází na hlavní ulici v Krásném Březně - Ústí nad Labem. Jedná se o Drážďanskou ulici s řadou obchodů a bytovou zástavbou. Velmi dobré spojení do centra Ústí nad Labem. Dům je částečně podsklepený. V přízemí jsou dvě obchodní plochy, které jsou po rekonstrukci. Každá obchodní plocha má vlastní zázemí a měření energií. Výměry těchto prodejen jsou 65 m2 a 34 m2. Dále je v přízemí technické zázemí ze vstupem ze dvora. V prvém patře jsou dvě bytové jednotky. Bytová jednotka 3+1 o výměře 80 m2, druhý byt, který má vstup z mezipatra přes zaskleněnou pavlač má velikost 2+1 o výměře 55 m2. Dále je zde půda, kde je možnost vybudování bytu. Na domu byla provedena rekonstrukce a výměna střešní krytiny. Za domem je dvorní trakt, kde jsou kolny. Dvůr je uzavřený, tudíž jde o velice klidné místo. Vytápění domu je plynové, dále je dům napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Zastavěná plocha je 296 m2, užitná plocha domu 373 m2. V docházkové vzdáleností je obchodní park s řadou obchodů a poštou, školy a školky. V blízkosti zastávky MHD. Možnost parkování před domem.
Prodej, Domy, Rodinný, kpt. Jaroše 32, Proboštov u Teplic
Cena: 3 800 000 Kč za nemovitost
ID: 2009
Lokalita: kpt. Jaroše, Proboštov u Teplic, Centrum
Nabízíme k prodeji dvou podlažní, samostatně stojící, rodinný dům v obci Proboštov u Teplic. Obec se nachází v těsném sousedství Teplic. Jedná se o původní dům s přístavbou v zadní části domu. V přízemí domu je přípraven prostor na obchodní plochu, s vlastním vstupem z ulice pro zákazníky a druhým vstupem pro zásobování. Prodejna má vlastní sociální zařízení. V prodejně je rozvedená elektroinstalace. Výměra obchodní plochy je 59 m2. Dále je v přízemí technická místnost a dílna. Druhý vstup z pozemku je určen pro obytnou část objektu, která je v prvém patře domu. Obytná část plánována na dvě části. Jedna část je již připravena k obývání a jedná se o jednotku 2KK o výměře 51 m2. Nachází se zde kuchyň, obytná místnost a sociální zařízení. Další část je připravena k rekonstrukci. Je zde chodba, tři místnosti se vstupem na terasu a samotná terasa. Výměra této části je 88.5 m2. V zadní přístavbě domu je další vlastní vstup, kde je provedena příprava na byt 2+1. Tento byt má plánovanou výměru 50.5 m2 a z pokoje je výstup na zahradu. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem. V obci je veškerá občanská vybavenost.
Prodej, Domy, Rodinný, V Lánech 270, Ústí nad Labem
Cena: 8 400 000 Kč za nemovitost
ID: 2015
Lokalita: V Lánech, Ústí nad Labem, Skorotice
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané a klidné lokalitě v Ústí nad Labem, Skorotice. Jedná se o přízemní rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 3+1 s garáží o celkové výměře 126,7m2. Rodinný dům disponuje vstupní halou ze které jsou vstupy do dvou ložnic, velké koupelny s vanou a sprchovým koutem. Z haly se dále vstupuje do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyňským koutem. Z obývací části je výstup na okrasnou, vzrostlou zahradu s bazénem a posezením. Objekt je napojen na elektrickou energii, plyn, vodovodní a kanalizační přípojku. Vytápění objektu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Centrum města v dojezdové vzdálenosti cca 6 km s možností využití i MHD dopravy, která je v docházkové vzdálenosti. Z lokality je dobré napojení k dálnici D8 do Prahy či Drážďan.