Domy a vily

Prodej, Domy, Rodinný, Mírová 90, Povrly
Cena: 1 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1806
Lokalita: Mírová, Povrly, Povrly
Nabízíme k prodeji objekt k bydlení, který je řadový, podsklepený dvoupodlažní s podkrovím. Dům se nachází v obci Povrly, která je vzdálená z centra Ústí nad Labem 12 km. V suterénu se nachází sklepní prostory, v přízemí je vstupní chodba , dva pokoje a zadní vstup na zahradu. V mezipatře bylo sociální zařízení. V prvém patře jsou tři pokoje a vstup do podkroví, kde jsou dva pokoje a půda. Za domem je zahrada o výměře 239 m2. Dům je určen k celkové rekonstrukci. V obci je veškerá občanská vybavenost. Nedaleko je rekreační oblast s přehradou a koupalištěm. K domu lze přikoupit garáž, která se nachází cca 150 m od domu.
Prodej, Domy, Rodinný, Dětská 24, Ústí nad Labem
Cena: 2 950 000 Kč za nemovitost
ID: 1741
Lokalita: Dětská, Ústí nad Labem, Vaňov
Nabízíme k prodeji rodinný dům, ke kterému patří stodola a bývalé hospodářské stavení nacházející se v katastrálním území Vaňov v blízkosti lesa s pěkným výhledem na údolí řeky Labe. V okolí je zástavba rodinných domů. Objekt je možné zbourat a využít pozemek na výstavbu rodinného domu, celková výměra pozemků 3655m2. Pozemek je velmi dobře dostupný, rovinatý. Současný objekt je napojen na el. energii. Veřejný vodovod je v komunikaci cca 10 m od domu.
Prodej, Domy, Rodinný, Janov 54, Janov
Cena: 4 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1779
Lokalita: Janov, Janov,
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Janov u Hřenska. Jedná se o obec nedaleko hranic s Německem v krásné krajině Českého Švýcarska, 2 km od Hřenska a 11 km od Děčína. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní dům s půdou. Ve sklepě se nachází kotelna s ekologickým kotlem na dřevo. Druhý sklep má vstup ze zahrady a součásti tohoto sklepa je studánka. Vstup do přízemí domu je z venkovní terasy, dále se nachází v přízemí obytná kuchyně, ložnice, sociální zařízení se sprchovým koutem, dílna z které vedou schody do kotelny a garáž, která má vstup i z domu. Součásti přízemí je veranda, která může sloužit jako druhý vstup do domu, ale nyní je využívána jako zimní zahrada. V prvém patře je vstupní hala z které se vchází do 4 pokojů a schody na půdu. Na zahradě jsou hospodářská stavení, skleník a venkovní posezení. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod. Odpady jsou řešeny čističkou odpadních vod, která je umístěna na zahradě domu. Topení je ústřední s ekologickým kotlem na dřevo. Ohřev vody je řešen 2 bojlery na el. energii. Dům je ve velice dobrém technickém stavu. Celé roky byl průběžně opravován. V obci nachází školka, prodejna potravin, restaurace, golfové hřiště, a řada dalších zajímavých výletních míst. Základní škola a lékař je v Ludvíkovicích a v Děčíně.
Prodej, Domy, Rodinný, Zahradní 108, Velké Březno
Cena: 4 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1798
Lokalita: Zahradní, Velké Březno, Velké Březno
Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený rodinný dům ve Velkém Březně, ulice Zahradní, vzdálenost z centra Ústí nad Labem 9 km. Dům prošel před 5 lety rekonstrukcí. Nyní rozdělen na dvě bytové jednotky. V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 o výměře 71,14 m2, v prvém patře a v podkroví je velká bytová jednotka 4+1 o výměře 159,3 m2. Každý byt má svůj vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění příslušného bytu a ohřev vody. Okolo domu se nachází zahrada s možností parkování, která je nyní rozdělena pro každý byt samostatně. Vedle domu se nachází přístavba, kde jsou dvě garáže a skladovací (úložné) prostory. Dům je napojen na veřejný vodovod , veřejnou kanalizaci, plyn. Veškerá občanská vybavenost je v místě.
Prodej, Domy, Vily, Drážďanská 480, Ústí nad Labem
Cena: 8 600 000 Kč za nemovitost
ID: 1811
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu, která se nachází v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Od centra města cca 3 km. Dům je podsklepený ,dvoupodlažní s podkrovím. V současné době je využíván částečně komerčně a k bydlení. V suterénu a v přízemí se v současné době nachází zařízená posilovna, v prvém patře a podkroví jsou celkem 3 bytové jednotky. Posilovna má samostatný vstup. V suterénu je zázemí pro posilovnu ( sprchy, WC, kuchyňka, skládek ) dále je zde tělocvična pro box, sauna a kotelna. V přízemí je posilovna, recepce, zázemí a šatna pro muži a ženy. V prvém patře jsou dva byty, a to 3+1 o výměře 120 m2 a byt 3KK o výměře 80 m2. V podkroví je byt 2+1 o výměře 100 m2 a půda. U objektu jsou dvě garáže a parkoviště pro klienty (20-30 míst). Současní objektu je velká zahrada s altánem. Celková výměra pozemku je 3233 m2. Vytápění ústřední plynové. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod.