Domy a vily

Prodej, Domy, Rodinný, V Lánech 270, Ústí nad Labem
Cena: 8 400 000 Kč za nemovitost
ID: 2015
Lokalita: V Lánech, Ústí nad Labem, Skorotice
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané a klidné lokalitě v Ústí nad Labem, Skorotice. Jedná se o přízemní rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 3+1 s garáží o celkové výměře 126,7m2. Rodinný dům disponuje vstupní halou ze které jsou vstupy do dvou ložnic, velké koupelny s vanou a sprchovým koutem. Z haly se dále vstupuje do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyňským koutem. Z obývací části je výstup na okrasnou, vzrostlou zahradu s bazénem a posezením. Objekt je napojen na elektrickou energii, plyn, vodovodní a kanalizační přípojku. Vytápění objektu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Centrum města v dojezdové vzdálenosti cca 6 km s možností využití i MHD dopravy, která je v docházkové vzdálenosti. Z lokality je dobré napojení k dálnici D8 do Prahy či Drážďan.
Prodej, Domy, Rodinný, kpt. Jaroše 32, Proboštov u Teplic
Cena: 3 800 000 Kč za nemovitost
ID: 2009
Lokalita: kpt. Jaroše, Proboštov u Teplic, Centrum
Nabízíme k prodeji dvou podlažní, samostatně stojící, rodinný dům v obci Proboštov u Teplic. Obec se nachází v těsném sousedství Teplic. Jedná se o původní dům s přístavbou v zadní části domu. V přízemí domu je přípraven prostor na obchodní plochu, s vlastním vstupem z ulice pro zákazníky a druhým vstupem pro zásobování. Prodejna má vlastní sociální zařízení. V prodejně je rozvedená elektroinstalace. Výměra obchodní plochy je 59 m2. Dále je v přízemí technická místnost a dílna. Druhý vstup z pozemku je určen pro obytnou část objektu, která je v prvém patře domu. Obytná část plánována na dvě části. Jedna část je již připravena k obývání a jedná se o jednotku 2KK o výměře 51 m2. Nachází se zde kuchyň, obytná místnost a sociální zařízení. Další část je připravena k rekonstrukci. Je zde chodba, tři místnosti se vstupem na terasu a samotná terasa. Výměra této části je 88.5 m2. V zadní přístavbě domu je další vlastní vstup, kde je provedena příprava na byt 2+1. Tento byt má plánovanou výměru 50.5 m2 a z pokoje je výstup na zahradu. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem. V obci je veškerá občanská vybavenost.
Prodej, Domy, Chaty, Střížovice, Chlumec
Cena: 1 950 000 Kč za nemovitost
ID: 1883
Lokalita: Střížovice, Chlumec, Střížovice
Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděnou chatku v chatařské kolonii Střížovice obec Chlumec. Chatka je částečně podsklepená. V přízemí je obytná místnost s kuchyňským koutem, WC a koupelnou. Z této místnosti vedou dřevěné schody do podkroví, kde jsou dvě ložnice. Na přízemí navazuje veranda a altán s letní kuchyní a udírnou. Vytápění je řešeno krbovými kamny na dřevo. Voda je sezónní ze studny. Ohřev vody je zajištěn přes el. bojler. Odpady jsou svedeny do septiku. Celá chatařská oblast je pod uzavřením Na zahradě je místo na bazén a kolna na ukládaní nářadí.