Pronájem obchodních prostor

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 0 Kč za měsíc
ID: 1967
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor (obchodní plochu), který se nachází v obchodním centru Sever v Ústí nad Labem, dolní části Mírového náměstí. Jedná se o hlavní obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem se nacházejí zastávky MHD. Obchodní centrum má užitnou plochu 3 000m2. Patra jsou propojena výtahy a eskalátory. Vstup do centra je ze tří stran z Mírového náměstí, od OC Fórum a z ulice F. Pulíře. Nabízená obchodní plocha je v přízemí se vstupem je z obchodní pasáže. Výměra prostoru je 235,4 m2. V těsné blízkosti centra jsou veškeré státní a městské instituce, řada bank a zdravotních pojišťoven. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Skorotická 784, Ústí nad Labem
Cena: 0 € za m2/měsíc
ID: 1966
Lokalita: Skorotická, Ústí nad Labem, Bukov
Připravujeme pronájem obchodních ploch v nově rekonstruovaném objektu v Ústí nad Labem na kruhové křižovatce Masarykova ulice - Skorotická hlavní tah na Teplice a výpadovku na D8." NA RONDELU" V těsné blízkosti jsou obytné domu a zástavba rodinných domů. První část objektu je již rekonstruovaná a je tam nově otevřen supermarket PENNY. Druhá část o výměře 2 169 m2 se připravuje. Je zde připraveno cca 6 samostatných prodejních ploch, které lze ještě upravovat dle potřeby budoucího nájemce, včetně propojení dvou ploch. Plochy budou o výměrách cca 50 až 750 m2. Část prodejen může mít vlastní sociální zařízení a část bude mít ve společných prostorách. Zásobování bude u části prodejen řešeno vlastním vstupem a některé prodejny mohou zásobovat přes zásobovací koridor. Předávání prostor je ve stavu shell&core nebo podle dohody. Nájemné je stanoveno od částky 11,-EUR až 14,-EUR/m2/ měsíc + DPH dle umístění a výměry plochy. U obchodního centra je parkoviště. Obchodní centrum je velice dobře dostupné osobní dopravou i MHD.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 66, Ústí nad Labem
Cena: 26 000 Kč za měsíc
ID: 1958
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, dolní část Mírového náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou koncentrací obyvatel, průjezdností MHD, (zastávky jsou v těsné blízkosti obchodu) a s velkou řadou obchodů a úřadů. Obchod se nachází v přízemí řadového domu s vchodem a výlohou přímo na náměstí. Za obchodní plochou je kancelář (sklad), v suterénu je sociální zařízení. Celková výměra 47,62 m2. Zálohově se hradí na služby a média ve výši 5800,-Kč. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 50 000 Kč za měsíc
ID: 1955
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu v řadovém domě v samém centru Ústí nad Labem, na Revoluční ulici. Jedná se o místo s velkou řadou obchodů, restaurací a služeb. Obchodní plocha se nachází v přízemí s výlohou a vchodem přímo z ulice. Do současné doby byl prostor využíván jako bistro. Tudíž má sociální zázemí jak pro personál, tak pro klienty. Celková výměra obchodního prostoru je 76 m2. Zásobování je v zadní časti prostoru se vstupem z parkoviště. Kauce je požadován ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Volné od 1.1.2023.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 3428, Ústí nad Labem
Cena: 95 000 Kč za měsíc
ID: 1952
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu, která se nachází v komerčním objektu v samém centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD ( zastávky MHD jsou v těsné blízkosti objektu ). Obchodní plocha se nachází v přízemí s výlohami a vchodem přímo z náměstí. Celková výměra je 160 m2. V prostoru je veškeré zázemí. Do dnešní doby byl prostor využíván jako bankovní pobočka. V objektu je dostatek datových sítí. Prostor bude předběžně uvolněn v únoru 2023. Možnost zajištění parkování u objektu. V těsné blízkosti je velká řada obchodů, veškerá občanská vybavenost, včetně státních a městských úřadů. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1950
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem v Revoluční ulici. Jedná se o místo s velkou řadou obchodů a velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD jsou v těsné blízkosti objektu. Obchodní plocha se nachází v prvém patře s vlastním vstupem přímo v přízemí z Revoluční ulice. V přízemí u vchodu je malý obchodní prostor o výměře 16 m2 z tohoto prostoru vede schodiště do prvého patra, které má celkovou výměru 265 m2. V prvém patře jsou po celé šířce obchodní plochy výlohy. Součástí prodejní plochy je možnost vybudovat bar. Je zde dostatek sociální zařízení. V minulosti zde byla prodejna oděvů a následně na části prostoru byla kavárna.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 30 000 Kč za měsíc
ID: 1947
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor, který se nachází v přízemí obchodního pavilonu v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. V pavilonu je řada obchodů např. lékárna, Teta drogerie copy studio, bistro zverimex atd. Jedná se o místo s velkou řadou obchodů, silnou průchodností obyvatel, průjezdností osobní dopravy a MHD. Zastávky MHD jsou přímo u objektu. Obchodní prostor je v přízemí s vchodem a výlohou přímo na ulici, má vlastní sociální zařízení a zavedenou vodu přímo do prostoru. Zásobování je přes rampu v zadní části objektu. Celková výměra je 100 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu včetně záloh. Zálohy na el. energii, teplo, vodu, odvoz dopadu cca 6000,-Kč. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 0 Kč za m2/měsíc
ID: 1942
Lokalita: V Háji, Praha , Holešovice
Nabízíme pronájem obchodních ploch, které jsou součástí projektu "BYTY DĚLNICKÁ" Jedná se o nový projekt výstavby nových bytů , kde v přízemí jsou plánovány obchodní plochy. V místě je ve veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti tohoto objektu je připravována další velká výstavba bytů. Jedná se o místo vzdálené několik minut z centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností díky zastávkám tramvají a stanici metra C. V tomto projektu nabízíme čtyři obchodní plochy o výměrách 150,9 m2"A" , 130,2 m2 "B", 158,2m2"C" a 185,8 m2"D". První dvě plochy lze propojit. Obchody mají výlohy a vstupy přímo z ulice, každý obchod má vlastní sociální zařízení. Vytápění bude řešeno vzduchotechnikou. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. V objektu bude otevřena prodejna LIDL. Kauce budou požadovány ve výši dvou nájmu. Předpokládaný začátek nájmu první čtvrtletí roku 2023. Jednotky budou nájemci předány ve stavu Shell&Core.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 2495, Ústí nad Labem
Cena: 31 000 Kč za měsíc
ID: 1935
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu, která se nachází v komerčním objektu v centru Ústí nad Labem na Revoluční ulici. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD jsou přímo před objektem. Obchodní plocha se nachází v suterénu se vstupem a výlohou přímo na ulici Revoluční. Celková výměra plochy je 285,46 m2. Sociální zařízení je za prodejní plochou, zásobování probíhá přes rampu v zadní části objektu výtahem přímo do prostor. Prostor se předává shell and core. ( další úpravy jsou na dohodě ). Za objektem je možnost parkování. Veškerá občanská vybavenost, včetně státních a městských úřadů je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů vč. služeb.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1905
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem, na Mírovém náměstí, jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Před objektem se nacházejí zastávky MHD. V těsné blízkosti je velká řada obchodů, veškeré státní, městské úřady a banky. Nebytový prostor byl do dnešní doby využíván a také zkolaudován na provozovnu kadeřnictví. Jedná se o jednu místnost v druhém patře s vlastním sociálním zařízením a šatnou. V objektu je výtah a eskalátory. Celková výměra je 62 m2. Zálohy na energie a služby 7000,-Kč. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu.