Pronájem obchodních prostor

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Bezručova 87, Děčín
Cena: 52 000 Kč za měsíc
ID: 1986
Lokalita: Bezručova , Děčín, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v centru Děčína na rohu ulic Bezručova - Prokopa Holého. Jedná se o místo s velkou koncentrací obyvatel, řadou obchodů, bank, pojišťoven, nedaleko je městský úřad, hlavní vlakové nádraží. Nebytový prostor se nachází v přízemí rohového domu. Výlohy jsou jak do ulice Prokopa Holého, tak do Bezručovi ul. Vstup je přímo z rohu domu. Prostor byl využíván jako pobočka banky. Z ulice se vstupuje se do hlavního obchodního prostoru, za kterým jsou další místnosti - kanceláře, skládek, kuchyňka, sociální zařízení, šatna, úklidová místnost. Celková výměra prostoru je 195 m2. El. energie a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí voda. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 30 000 Kč za měsíc
ID: 1978
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v přízemí rohového domu na křižovatce ulic Hrnčířská a V Jirchářích. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky jsou v těsné blízkosti objektu. Prostor byl využíván jako restaurace. Za plochou, která byla určena klientům se nachází veškeré zázemí. Sklady, bar, sociální zařízení pro klienty a zvlášť pro personál. Zajištěno zásobování ze zadní části do zázemí nebytového prostoru. Celková výměra je 165,61 m2. Možnost využití jako restaurace, prodejna. V těsné blízkosti se nachází bytová zástavba a řada úřadů a bank. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na vodu a topení dle využití prostoru cca 9000,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 0 Kč za m2/měsíc
ID: 1976
Lokalita: V Háji, Praha, Holešovice
Nabízíme pronájem obchodní plochy, která je součástí projektu "BYTY DĚLNICKÁ" na rohu ulic V Háji a Dělnická. Jedná se o nový projekt výstavby bytových jednotek, kde v přízemí jsou obchodní plochy. V místě je ve veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti tohoto objektu je připravována další velká výstavba bytů. Jedná se o místo vzdálené několik minut z centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností díky zastávkám tramvají a stanici metra C. Obchodní jednotka má výměru 130,2 m2 se vstupem přímo z ulice a z pasáže. Vytápění bude řešeno vzduchotechnikou. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Součástí objektu je prodejna LIDL, která otevřela v 1.PP. Kauce budou požadovány ve výši dvou nájmu. Jednotky budou nájemci předány ve stavu Shell&Core.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3119, Ústí nad Labem
Cena: 84 000 Kč za měsíc
ID: 1972
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici s řadou obchodů, velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Obchod se nachází v přízemí obchodního pavilonu. Obchodní jednotka má řadu výloh a vchod přímo z ulice. Za hlavní obchodní plochou se nachází kancelář, skládek a sociální zařízení. Zásobování je možné zásobovacím tunelem přes rampu v zadní části obchodu. Obchod je vybaven klimatizací. Celková výměra prostoru je 320 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu cca 7000,-Kč. Doposud zde byla pobočka České spořitelny.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 28, Teplice
Cena: 18 000 Kč za měsíc
ID: 1971
Lokalita: Krupská, Teplice,
Nabízíme do pronájmu obchodní plochu v řadovém cihlovém domě v centru Teplic. Obchod se nachází na Krupské ulici. Jedná se velice žádané místo na pěší zóně s velmi silnou průchodností obyvatel a s řadou obchodů. Obchod má výlohu a vchod přímo z ulice. Druhý vstup je v zadní části objektu. Za prodejní plochou je sociální zařízení a kancelář. Celková výměra je 70 m2. Obchod má vlastní měření el. energie a plynu. Možnost parkování za objektem. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 40 000 Kč za měsíc
ID: 1969
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který do této doby byl využíván jako kavárna s barem. Prostory jsou v přízemí komerčního objektu v centru Ústí nad Labem, který se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Jedná se o místo s velkou koncentrací obyvatel. Obchodní plocha má vstup i výlohy přímo na náměstí. Celková výměra prostoru je 238 m2. Za samotnou obchodní plochou se nachází veškeré zázemí včetně druhého vstupu do prostoru. Při opětovném využití na kavárnu s barem k prostoru náleží předzahrádka. Míst k sezení v prostoru je 90 a předzahrádka má 25 míst. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně městských a státních úřadům, které jsou v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce je výši dvou nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 0 Kč za měsíc
ID: 1967
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor (obchodní plochu), který se nachází v obchodním centru Sever v Ústí nad Labem, dolní části Mírového náměstí. Jedná se o hlavní obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem se nacházejí zastávky MHD. Obchodní centrum má užitnou plochu 3 000m2. Patra jsou propojena výtahy a eskalátory. Vstup do centra je ze tří stran z Mírového náměstí, od OC Fórum a z ulice F. Pulíře. Nabízená obchodní plocha je v přízemí se vstupem je z obchodní pasáže. Výměra prostoru je 235,4 m2. V těsné blízkosti centra jsou veškeré státní a městské instituce, řada bank a zdravotních pojišťoven. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Skorotická 784, Ústí nad Labem
Cena: 0 € za m2/měsíc
ID: 1966
Lokalita: Skorotická, Ústí nad Labem, Bukov
Připravujeme pronájem obchodních ploch v nově rekonstruovaném objektu v Ústí nad Labem na kruhové křižovatce Masarykova ulice - Skorotická hlavní tah na Teplice a výpadovku na D8." NA RONDELU" V těsné blízkosti jsou obytné domu a zástavba rodinných domů. První část objektu je již rekonstruovaná a je tam nově otevřen supermarket PENNY. Druhá část o výměře 2 169 m2 se připravuje. Je zde připraveno cca 6 samostatných prodejních ploch, které lze ještě upravovat dle potřeby budoucího nájemce, včetně propojení dvou ploch. Plochy budou o výměrách cca 50 až 750 m2. Část prodejen může mít vlastní sociální zařízení a část bude mít ve společných prostorách. Zásobování bude u části prodejen řešeno vlastním vstupem a některé prodejny mohou zásobovat přes zásobovací koridor. Předávání prostor je ve stavu shell&core nebo podle dohody. Nájemné je stanoveno od částky 11,-EUR až 14,-EUR/m2/ měsíc + DPH dle umístění a výměry plochy. U obchodního centra je parkoviště. Obchodní centrum je velice dobře dostupné osobní dopravou i MHD.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 66, Ústí nad Labem
Cena: 22 500 Kč za měsíc
ID: 1958
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, dolní část Mírového náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou koncentrací obyvatel, průjezdností MHD, (zastávky jsou v těsné blízkosti obchodu) a s velkou řadou obchodů a úřadů. Obchod se nachází v přízemí řadového domu s vchodem a výlohou přímo na náměstí. Za obchodní plochou je kancelář (sklad), v suterénu je sociální zařízení. Celková výměra 47,62 m2. Zálohově se hradí na služby a média ve výši 5800,-Kč. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1950
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem v Revoluční ulici. Jedná se o místo s velkou řadou obchodů a velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD jsou v těsné blízkosti objektu. Obchodní plocha se nachází v prvém patře s vlastním vstupem přímo v přízemí z Revoluční ulice. V přízemí u vchodu je malý obchodní prostor o výměře 16 m2 z tohoto prostoru vede schodiště do prvého patra, které má celkovou výměru 265 m2. V prvém patře jsou po celé šířce obchodní plochy výlohy. Součástí prodejní plochy je možnost vybudovat bar. Je zde dostatek sociální zařízení. V minulosti zde byla prodejna oděvů a následně na části prostoru byla kavárna.