Pronájem obchodních prostor

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 2495, Ústí nad Labem
Cena: 79 000 Kč za měsíc
ID: 1691
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem jsou zastávky MHD. Nebytový prostor se nachází v přízemí obchodního pavilonu s výlohami a vstupem přímo z ulice. Celková výměra je 237,38 m2 se zázemím které je za prodejní plochou. Zásobování probíhá přes rampu v zadní části objektu. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů. Objekt se v současné době připravuje na rekonstrukci, která bude zahrnovat: Led osvětlení, klimatizační jednotky, vzduchotechniku, venkovní rolety s elektrickým ovládáním, topení s individuální regulací tepla, hasící sprinklery, vstupní posuvné dveře, hliníkové výkladce. Předpokládané ukončení prací 09/ 2021. Za objektem je možnost parkování za poplatek. V těsné blízkosti objektu je velká řada obchodů, bank, státních a městských institucí. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 40 000 Kč za měsíc
ID: 1785
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Jedná se o pronájem obchodní plochy na hlavní obchodní ulici Masarykova v centru Ústí nad Labem s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Zastávky MHD jsou přímo před objektem. Obchodní plocha se nachází v přízemí obchodního pavilonu s výlohou a vchodem přímo z ulice, kde je řada dalších obchodů. Např. lékárna, drogerie, BILLA, copy studio, rychle občerstvení a Hlavní pošta. Obchodní jednotka má výměru 130m2. Sociální zařízení je ve společných prostorách určené i pro další obchody. Zásobování přes rampu, která je v zadní části objektu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1834
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu, která se nachází v přízemí obchodního pavilonu na hlavní obchodní ulici v centru Ústí nad Labem. Jedná se o místo s vysokou koncentrací obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Obchodní plocha má výlohy a vstup přímo z ulice. V nedávné době byl nebytový prostor rekonstruován a kolaudován na prodejnu pečiva s malým bufetem. V přední části je prodejní plocha s několika stolečky. Je zde vstup na sociální zařízení pro klienty. V zadní části prostoru je přípravna. Sociální zázemí a šatna pro personál má vstup ze společných prostor za obchodním prostorem. Celková výměra 100 m2. Zásobování probíhá přes rampu v zadní části nebytových prostor. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 102, Ústí nad Labem
Cena: 75 000 Kč za měsíc
ID: 1865
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem nebytového prostoru v centru Ústí nad Labem v dolní části Mírového náměstí. Obchodní plocha s nachází v přízemí řadového domu s výlohou a vchodem přímo z náměstí. Jedná se o nejsilnější a velmi žádané obchodní místo. Před objektem je dopravní uzel MHD. Obchodní plocha je rozdělaná do dvou podlaží v přízemí a v suterénu. V přízemí je výměra cca 125,5 m2 v suterénu cca 100 m2. Prostor má vlastní sociální zázemí, klimatizaci, vlastní měření el. energie. Možnost zásobování přes rampu v zadní části objektu. Možnost zajištění parkování přímo za objektem.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 16 000 Kč za měsíc
ID: 1524
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v OC Sever, které se nachází v dolní části Mírového náměstí v místě s velmi silnou průchodností obyvatel. Před objektem se nachází dopravní uzel MHD. Obchodní plocha je v prvém patře směrem na náměstí. Vstup a výlohy jsou do obchodní pasáže. Celková výměra je 136 m2. Obchodní plocha je rozděla na prodejní část, kancelář a sklad. Sociální zařízení je ve společných prostorách zvlášť pro zaměstnance a návštěvníky. Možnost zajištění hrazeného parkování přímo u objektu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1858
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v obchodním centru Sever, který se nachází v dolní části Mírového náměstí na místě s nejsilnější průchodností obyvatel a průjezdnosti MHD. Před objektem je dopravní uzel MHD. Vstup do objektu je z Mírového náměstí, od obchodního centra Fórum a bočním vchodem z ulice F. Pulíře. Obchodní prostor je na prvém patře s výlohou a vstupem přes obchodní pasáž. Celková výměra je 49,8 m2. Sociální zařízení je ve společných prostorách. Obchodní centrum o celkové ploše 3000m2 je vybaveno eskalátory a výtahy. Lze využít jako prodejna, kancelář. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské instituce a řada bank. Možnost zajištění hrazeného parkování přímo u objektu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1859
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází na prvém patře obchodního centra Sever. Jedná se o obchodní centrum o celkové ploše 3000 m2. Obchodní centrum se nachází v dolní části Mírového náměstí s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem se nachází dopravní uzel MHD. Obchodní centrum má celkem tři vstupy, z Mírového náměstí od obchodního centra Fórum a z ulice F. Pulíře. Nabízená obchodní plocha je rohová a je umístěná přímo u eskalátoru s výlohami do "L" a vchodem z obchodní pasáže. V této části je přípojka na vodu. celková výměra je 60,6 m2. V těsné blízkosti jsou veškeré státní a městské úřady, řada bank a zdravotní pojišťovny. Možnost zajištění parkování přímo u objektu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 99, Ústí nad Labem
Cena: 72 000 Kč za měsíc
ID: 1860
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu, která se nachází v rohovém domě v centru Ústí nad Labem na rohu Mírového náměstí a ul. Klášterní. Jedná se o velmi silně frekventované místo s nejsilnější průchodností obyvatel, s průjezdnost MHD, zastávky jsou přímo u obchodní plochy. Obchodní plocha se nachází v přízemí se vstupem a výlohou přímo na náměstí, V přední části se nachází samotná obchodní plocha za kterou je veškeré zázemí, sklady, kancelář, sociální zařízení a přístup do prvého patra kde jsou šatny. Celková výměra prostoru je 190 m2. Zásobování je v zadní části prodejny z ulice Klášterní. Zde je možnost i parkování. Tento prostor byl mnoho let využívat jako prodejna masa a uzenin. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí voda. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. V těsné blízkosti jsou veškeré státní, městské úřady a řada bank. Volné od 1.11.2021
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1482
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do pronájmu obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se místo s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Před objektem jsou zastávky MHD. Nebytový prostor se nachází v obchodním pavilonu ve 2. NP. Vchod do prostoru je z obchodní pasáže. Celková výměra je 135 m2. Sociální zařízení je ve společných prostorách. V objektu je nákladní výtah. V obchodní pasáži je copy studio, restaurace, bistro, tetovací studio. Požadovaná kauce ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Kmochova, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1544
Lokalita: Kmochova, Ústí nad Labem, Dobětice
Nabízíme do pronájmu nebytový prostor umístěný v přízemí v objektu občanské vybavenosti v Ústí nad Labem sídliště Dobětice. Prostor je při hlavní komunikaci, velice dobře dostupný. Jedná se o nebytový prostor, který je po celkové rekonstrukci. o celkové výměře cca 230 m2 s možností rozšíření o dalších 126 m2. Hlavní prostor, který sloužil jako dílna má vstup přímo z ulice. K hlavnímu prostoru je vybudováno sociální zařízení pro muže a ženy, sprchy muži a ženy, šatny muži, ženy. Dále je zde kancelář a kuchyňka. Prostory mají vzduchotechniku . Vše je nové a odpovídá platným předpisům. Vhodné jako dílna na lehkou výrobu, sportovní zařízení, využití volného času. Vlastní měření el. energie. Parkování před objektem.