Pronájem obchodních prostor

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 450 Kč za m2/měsíc
ID: 2020
Lokalita: V Háji, Praha, Holešovice
Nabízíme pronájem obchodní plochy, která je součástí projektu "BYTY DĚLNICKÁ" Jedná se o nový projekt výstavby nových bytů , kde v přízemí jsou plánovány obchodní prostory. V místě je ve veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti tohoto objektu je připravována další velká výstavba bytů. Jedná se o místo vzdálené několik minut z centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností díky zastávkám tramvají a stanici metra C. Nabízíme zde obchodní plochu o výměře 180 m2 - prostor "retail D". Obchod má výlohy a vstupy přímo z ulice a z pasáže. Plocha má vlastní sociální zařízení. Vytápění bude řešeno vzduchotechnikou. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. V objektu je otevřena prodejna LIDL a připravuje se otevření Teta drogerie. Kauce budou požadovány ve výši dvou nájmu. Jednotka bude nájemci předána ve stavu Shell&Core.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 2019
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum
V centru města Ústí nad Labem nabízíme do nájmu obchodní plochu, která se nachází v prvním patře obchodního centra Sever na Mírovém náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD přímo před objektem. Obchodní centrum má celkovou užitnou plochu 3000 m2 s převažující obchodní plochou, další podstatná část je zdravotní středisko praktických lékařů a v poslední části jsou kanceláře. V přízemí tohoto obchodního centra jsou obchodní plochy např. optika Fielmann, lékárna Benu, mobilní telefony, manikúra- pedikúra, atd. Nabízená obchodní plocha má výměru 60,6 m2. Nachází se v 1. patře přímo u eskalátorů. Výlohy jsou umístěné k eskalátorům a do pasáže. V objektu je pro návštěvníky výtah. Sociální zařízení pro obchod, je ve společných částech objektu. Požadovaná kauce ve výši jedno nájmu, zálohy a služby 120,-Kč/m2/měsíc. ( teplo el. energie, voda, úklid a osvětlení spol. prostor, ostraha). Veškerá občanská vybavenost včetně státních a městských úřadů je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 30 000 Kč za měsíc
ID: 2018
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do nájmu obchodní plochu, která se nachází v přízemí obchodního centra Sever dolní části Mírové náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD přímo před objektem. Obchodní centrum má celkovou užitnou plochu 3000 m2 z toho je větší část je obchodní plocha, další podstatná část je zdravotní středisko praktických lékařů a v poslední části jsou kanceláře. V přízemí tohoto obchodního centra jsou obchodní plochy např. optika Fielmann, tabák, lékárna Benu, mobilní telefony, manikúra- pedikúra, atd. Výměra této části prostoru je 117,7 m2. ( jedná se o rozdělní současné prodejny, která má 235,4 m2) Nově vzniklá prodejna má zajištěn vlastní vstup a výlohy do obchodní pasáže. Sociální zařízení je ve společných částech centra a to pouze pro zaměstnance. Požadovaná kauce ve výši jedno nájmu, zálohy a služby 120,-Kč/m2/měsíc. ( teplo el. energie, voda, úklid a osvětlení spol. prostor, ostraha). Veškerá občanská vybavenost včetně státních a měststkých úřadů je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 28, Teplice
Cena: 18 000 Kč za měsíc
ID: 2004
Lokalita: Krupská, Teplice,
Nabízíme do pronájmu obchodní plochu v řadovém cihlovém domě v centru Teplic. Obchod se nachází na Krupské ulici. Jedná se velice žádané místo na pěší zóně s velmi silnou průchodností obyvatel a s řadou obchodů. Obchod má výlohu a vchod přímo z ulice. Druhý vstup je v zadní části objektu. Za prodejní plochou je sociální zařízení a kancelář. Celková výměra je 70 m2. Zálohově se hradí voda, dle typu podnikání. Obchod má vlastní měření el. energie a plynu, které nájemce platí přímo dodavateli služby. Možnost parkování za objektem. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 176, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 2001
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v centru Ústí nad Labem, na hlavní obchodní ulici, Revoluční. Nebytový prostor se nachází v řadovém domě v prvém patře s vlastním, samostatným vstupem z ulice. Prostor má hlavní velkou místnost, dále dvě samostatné kanceláře, sociální zařízení pro návštěvníky (dámy, páni) a zvlášť pro personál, dále úklidovou místnost. V prostoru je klimatizace a vzduchotechnika, kterou se i prostor vytápí. Záloha na vodu dle typu provozu, el. energii platí nájemce přímo dodavateli. Celková výměra je 114,82 m2. Využití např. na bar, kanceláře, kosmetické služby atd. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájemného. Volné po dohodě.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1992
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v obchodním pavilonu v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností osobní dopravy a MHD. Zastávky MHD jsou přímo před objektem. Obchod se nachází v pasáži na prvém patře s výlohou a vchodem přímo z pasáže. Zásobování je zajištěno přes rampu v přízemí a výtahem do prvého patra. Celková výměra 61 m2. Sociální zařízení je ve společných prostorách na patře. Jedná se o poslední volný prostor. V pavilonu je řada obchodů. ( např. Teta drogerie, lékárna, zverimex, oděvy , holičství, kosmetika, bistro a další ). Zálohy na energie a služby 3900,-Kč/měsíc. Kauce ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem
Cena: 0 Kč za měsíc
ID: 1991
Lokalita: Špitálské náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do podnájmu nebytový prostor v centru Ústí nad Labem, Špitálské náměstí 3517/1a, křižovatka ulice Masarykova, Moskevská. Jedná se rohový prostor umístěný v přízemí komerčního centra CPI s hotelem Clarion. Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel, před objektem jsou zastávky MHD. Prostor má dva vstupy, hlavní přímo z náměstí a druhý z Moskevské ulice. Hlavním vstupem se vchází do otevřeného prostoru, ze kterého jsou vstupy do zázemí ( kanceláře, šatna, sklad, sociální zařízení dámy, páni a kuchyňka ) Po celém obvodu nebytového prostoru jsou výlohy, prostor má klimatizaci a vzduchotechniku. Celková výměra je 179,2 m2. Možnost hrazeného parkování v suterénu objektu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Zálohy na služby a energie ve výši 24000,-Kč bez DPH měsíčně. Do současné doby prostor využívala Hypoteční banka. V případě, že bude využití podobné je zde možnost převzít vybavení prostoru.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 450 Kč za m2/měsíc
ID: 1990
Lokalita: V Háji, Praha, Holešovice
Nabízíme pronájem obchodní plochy, která je součástí projektu "BYTY DĚLNICKÁ" na rohu ulic V Háji a Dělnická. Jedná se o nový projekt výstavby bytových jednotek, kde v přízemí jsou obchodní plochy. V místě je ve veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti tohoto objektu je připravována další velká výstavba bytů. Jedná se o místo vzdálené několik minut z centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností díky zastávkám tramvají a stanici metra C. Obchodní jednotka má výměru 130,6 m2 se vstupem přímo z ulice a z pasáže. Vytápění bude řešeno vzduchotechnikou. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Součástí objektu je prodejna LIDL, která otevřela v 1.PP. Kauce budou požadovány ve výši dvou nájmu. Jednotky budou nájemci předány ve stavu Shell&Core.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1988
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Na nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulice s velkou řadou obchodů, nedaleko hlavní pošty. Tato ulice má velmi silnou průchodnost obyvatel, průjezdnost MHD a osobní dopravy. Obchod se nachází v přízemí s výlohou a vchodem přímo z ulice. Celková výměra prostu je 51 m2. Prodejna má vlastní sociální zařízení a úklidovou komoru. Zálohově se hradí teplo, el. energie a voda cca 3500,-Kč ( záleží na využití prostoru a vše je měřené.) Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Bezručova 87, Děčín
Cena: 52 000 Kč za měsíc
ID: 1986
Lokalita: Bezručova , Děčín, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v centru Děčína na rohu ulic Bezručova - Prokopa Holého. Jedná se o místo s velkou koncentrací obyvatel, řadou obchodů, bank, pojišťoven, nedaleko je městský úřad, hlavní vlakové nádraží. Nebytový prostor se nachází v přízemí rohového domu. Výlohy jsou jak do ulice Prokopa Holého, tak do Bezručovi ul. Vstup je přímo z rohu domu. Prostor byl využíván jako pobočka banky. Z ulice se vstupuje se do hlavního obchodního prostoru, za kterým jsou další místnosti - kanceláře, skládek, kuchyňka, sociální zařízení, šatna, úklidová místnost. Celková výměra prostoru je 195 m2. El. energie a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí voda. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.