Pronájem obchodních prostor

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 2495, Ústí nad Labem
Cena: 95 000 Kč za měsíc
ID: 1691
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem jsou zastávky MHD. Nebytový prostor se nachází v přízemí obchodního pavilonu s výlohami a vstupem přímo z ulice. Celková výměra je 323,4 m2 + 18.6 m2 zázemí, které je za prodejní plochou. Zásobování probíhá přes rampu v zadní části objektu. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů. Objekt se v současné době připravuje na rekonstrukci, která bude zahrnovat: Led osvětlení, klimatizační jednotky, vzduchotechniku, venkovní rolety s elektrickým ovládáním, topení s individuální regulací tepla, hasící sprinklery, vstupní posuvné dveře, hliníkové výkladce. Předpokládané ukončení prací 09/ 2021. Za objektem je možnost parkování za poplatek. V těsné blízkosti objektu je velká řada obchodů, bank, státních a městských institucí. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1765
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem nebytového prostoru v centru Ústí nad Labem v rohém domě na křižovatce ulic Masarykova - Pařížská. Jedná se o místo se silnou koncentrací obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD jsou v těsné blízkosti. Prodejna se nachází v přízemí s vchodem přímo z ulice Masarykova. V přední části je prodejní část, za kterou je sociální zařízení a kancelář. Celková výměra 29,8 m2.V přední části prodejny je zavedená voda. Vhodné na kancelář, služby, prodejnu. Služby se hradí zálohově ve výši 1500,-Kč/měsíc. Vše je měřené a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu. Veškerá občanská vybavenost, městské a státní úřady, banky jsou v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 40 000 Kč za měsíc
ID: 1785
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Jedná se o pronájem obchodní plochy na hlavní obchodní ulici Masarykova v centru Ústí nad Labem s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Zastávky MHD jsou přímo před objektem. Obchodní plocha se nachází v přízemí obchodního pavilonu s výlohou a vchodem přímo z ulice, kde je řada dalších obchodů. Např. lékárna, drogerie, BILLA, copy studio, rychle občerstvení a Hlavní pošta. Obchodní jednotka má výměru 130m2. Sociální zařízení je ve společných prostorách určené i pro další obchody. Zásobování přes rampu, která je v zadní části objektu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1834
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu obchodní plochu, která se nachází v přízemí obchodního pavilonu na hlavní obchodní ulici v centru Ústí nad Labem. Jedná se o místo s vysokou koncentrací obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Obchodní plocha má výlohy a vstup přímo z ulice. V nedávné době byl nebytový prostor rekonstruován a kolaudován na prodejnu pečiva s malým bufetem. V přední části je prodejní plocha s několika stolečky. Je zde vstup na sociální zařízení pro klienty. V zadní části prostoru je přípravna. Sociální zázemí a šatna pro personál má vstup ze společných prostor za obchodním prostorem. Celková výměra 100 m2. Zásobování probíhá přes rampu v zadní části nebytových prostor. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 4 400 Kč za měsíc
ID: 1842
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme pronájem prodejní plochy, která se nachází v přízemí řadového domu na ulici Masarykova. Jedná se o hlavní ulici, kterou projíždí velké množství osobní dopravy a MHD. V okolí jsou obytné domy a obchody. Velice dobře dostupné. Prodejní plocha má celkovou výměru 33 m2. V přední části je samotná obchodní plocha za kterou je malá kancelář( skládek ) a sociální zařízení se sprchou. Výloha a vstup je přímo na ulici. Veškeré energie jsou měřené. Vhodné na prodejnu se specializací nebo jako kancelář. Pronajímatel požaduje kauci ve výši dvou nájmů. K pronájmu od 1.10.2021, nebo dle dohody.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 16 000 Kč za měsíc
ID: 1524
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v OC Sever, které se nachází v dolní části Mírového náměstí v místě s velmi silnou průchodností obyvatel. Před objektem se nachází dopravní uzel MHD. Obchodní plocha je v prvém patře směrem na náměstí. Vstup a výlohy jsou do obchodní pasáže. Celková výměra je 136 m2. Obchodní plocha je rozděla na prodejní část, kancelář a sklad. Sociální zařízení je ve společných prostorách zvlášť pro zaměstnance a návštěvníky. Možnost zajištění hrazeného parkování přímo u objektu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 1 000 Kč za m2/rok
ID: 1417
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem obchodních ploch v obchodním centru SEVER. Objekt se nachází v centru Ústí nad Labem na dolní části Mírového náměstí. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem se nachází dopravní uzel MHD. Obchodní plocha se nachází v suterénu OD SEVER o celkové výměře 509m2. Tato výměra je v současné době je rozdělena do 7 samostatných obchodních jednotek o výměrách od 27 m2 až 240 m2.Možnost úpravy i na jednu provozní jednotku.Jedná se o moderní stavbu. V přízemí pasáž propojuje Mírové nám. a OC FÓRUM. V objektu je klimatizace, patra jsou propojeny eskalátory, schodištěm i výtahy. Sociální zařízení je řešeno zvlášt pro zaměstnance i návštěvníky obchodního domu. V případě pronájmu celé obchodní plochy bude stanovena cena dohodou. U objektu je možnost zajištění parkování.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 3127, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1482
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do pronájmu obchodní plochu v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se místo s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Před objektem jsou zastávky MHD. Nebytový prostor se nachází v obchodním pavilonu ve 2. NP. Vchod do prostoru je z obchodní pasáže. Celková výměra je 135 m2. Sociální zařízení je ve společných prostorách. V objektu je nákladní výtah. V obchodní pasáži je copy studio, restaurace, bistro, tetovací studio. Požadovaná kauce ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Kmochova, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1544
Lokalita: Kmochova, Ústí nad Labem, Dobětice
Nabízíme do pronájmu nebytový prostor umístěný v přízemí v objektu občanské vybavenosti v Ústí nad Labem sídliště Dobětice. Prostor je při hlavní komunikaci, velice dobře dostupný. Jedná se o nebytový prostor, který je po celkové rekonstrukci. o celkové výměře cca 230 m2 s možností rozšíření o dalších 126 m2. Hlavní prostor, který sloužil jako dílna má vstup přímo z ulice. K hlavnímu prostoru je vybudováno sociální zařízení pro muže a ženy, sprchy muži a ženy, šatny muži, ženy. Dále je zde kancelář a kuchyňka. Prostory mají vzduchotechniku . Vše je nové a odpovídá platným předpisům. Vhodné jako dílna na lehkou výrobu, sportovní zařízení, využití volného času. Vlastní měření el. energie. Parkování před objektem.
Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 29, Teplice
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1559
Lokalita: Krupská, Teplice, Centrum
Nabízíme do pronájmu obchodní plochu v centru Teplice na ulici Krupská. Jedná se o hlavní obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel. Prodejna se nachází v přízemí s výlohou a vstupem přímo z ulice. Je po celkové rekonstrukci. Má vlastní sociální zařízení skládek. V prostoru je klimatizace. Celková výměra je 120 m2. Zásobování je v zadní části objektu výtahem do prodejny. Lze zajistit parkování. Vlastní měření el. en. a plynu. Kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu.