Pronájem skladů

Pronájem, Komerční, Sklady, Hrnčířská 8750, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 2065
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v samostatně stojícím objektu v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice, křižovatka Na předmostí. Jedná se o přízemní objekt, který do současné doby byl využíván jako herna, bar. Prostory jsou v přízemí se vstupem přímo z ulice. Druhý vstup pro zásobování přes rampu z pozemku za objektem, kde možnost i parkování. Celková výměra 360 m2. V prostoru je sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK.
Pronájem, Komerční, Sklady, Přístavní 507, Ústí nad Labem
Cena: 50 Kč za m2/měsíc
ID: 2007
Lokalita: Přístavní, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu samostatnou halu v uzavřeném areálu v Ústí nad Labem, Přístavní ulice. Jedná se o místo velice dobře dostupné při hlavní komunikace. Hala má výměru 366 m2. V hale je zavedená el. energie, možnost obnovit vytápění. Vhodné na skladování a výrobu. Zálohy na služby 22,-Kč/m2/měsíc. Případné investice do úpravy haly pronajímatel odečte z nájmu. Parkování zajištěno v areálu. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Komerční, Sklady, , Ústí nad Labem
Cena: 130 000 Kč za měsíc
ID: 1965
Lokalita: , Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovací zděnou halu, která se nachází v oploceném areálu v Ústí nad Labem - Krásné Březno. Jedná se o místo velice dobře dostupné s možností vjezdu velkých nákladních automobilů. Hala je přízemní o celkové výměře 1886,4 m2. Součásti haly je sociální zařízení, kancelář, šatna pro zaměstnance. Po celé šířce haly jsou rampy, je napojena na veškerá média. U haly zajištěno parkování. Volné po dohodě.
Pronájem, Komerční, Sklady, Hrnčířská 64, Ústí nad Labem
Cena: 2 500 Kč za měsíc
ID: 2046
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru města v Hrnčířské ulici. Jedná se o prostor umístěný v přízemí komerčního objektu. Vstup do prostoru je z průchozí pasáže domu. Prostor nemá vlastní sociální zařízení, ale lze využít sociální zařízení ve společných prostorách domu. Celková výměra je 28 m2. Vhodné využití např. jako sklad, výdejna, kancelář. K prostoru je možnost si pronajmou za úplatu parkovací místo na pozemku objektu. Zálohově se hradí energie a služby ve výši 2240,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů včetně služeb.