Prodej komerčních nemovitostí

Prodej, Komerční, Kanceláře, Klíšská 1810, Ústí nad Labem
Cena: 35 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1915
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k prodeji komerční objekt s velmi zajímavým ročním výnosem v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Jedná se o řadový podsklepený objekt o 6 podlaží (1.PP a 5.NP). V suterénu domu se nachází technické zázemí, sklady a sauna. Prostory jsou izolované a odvodněné, tudíž jsou suché a vhodné na skladování. V 1-5 NP jsou kanceláře a k tomu příslušenství, sociální zařízení, kuchyňky s jídelnou, sklad, tělocvična a zasedací místnosti. Půdní prostor domu je pochozí. K objektu náleží výrobní hala o zastavěné ploše 100m2, která slouží ke skladování a garáž. Celková užitná plocha je 1979 m2. Za objektem je vybudované parkování o výměře 750 m2 s celkem 29 parkovacími místy. Parkoviště je přístupné průjezdem z hlavní komunikace a vjezdová vrata jsou ovládána přes dálkové ovládání. Parkoviště je odvodněno, má osvětlení, značení a kamerový systém se záznamem. Objekt je v perfektním technickém stavu s napojením na veškeré inženýrské sítě. Celý objekt je dlouhodobě pronajat vysoce bonitní společnosti. Nemovitost se prodává formou prodeje 100% obchodního podílu společnosti.
Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Horova 1154, Ústí nad Labem
Cena: 20 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1774
Lokalita: Horova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru Ústí nad Labem, na rohu ulic Pařížská- Horova, místo s velkou řadou obchodů a bytové zástavby. Jedná se o řadový rohový objekt, který je podsklepený má tři nadzemní podlaží a půdu. Každé podlaží má výměru cca 200 m2. Přízemí a druhé patro jsou pronajaty. První patro a půdní prostor jsou nyní bez využití. Každé patro má vlastní energetické měření. Vytápění objektu zajišťují plynové kotel. Objekt je napojen veřejný vodovod, elektrickou energii, plynovod a kanalizaci. Objekt je vhodný k přestavbě na bytové jednotky. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Prodej, Komerční, Ubytování, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 16 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1623
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k prodeji bytový dům, kde v přízemí a v suterénu jsou pronajaté nebytové prostory. Dům se nachází ve dvorním traktu v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Dům prošel v roce 2002 celkovou rekonstrukcí. V suterénu domu se nachází restaurace o výměře 214,30 m2 cca 62 míst, která je po celou dobu v provozu. V přízemí jsou dva nebytové prostory. V jednom je dlouhodobě čajovna, která má výměru 126 v druhém nebytovém prostoru o výměře 75,4 m2 jsou masáže. Od II. NP až IV. NP jsou malometrážní byty. Tři byty 1+1 o výměře 41,2 m2 a dvanáct garsoniér o výměrách 17,3 až 25 m2. Jedná se o plnohodnotné byty, které jsou vybaveny sociálním zařízením a kuchyňskými linkami. Vytápění ústřední dálkové. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.