Prodej komerčních nemovitostí

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 210 000 Kč za m2
ID: 2029
Lokalita: V Háji, Praha, Holešovice
Nabízíme k prodeji komerční prostor s výměrou 151 m2, který se nachází na frekventovaném místě ulic Dělnická a V Háji, v přízemí novostavby s vlastním vstupem přímo z ulice (druhý vstup je z pasáže). Obchodní prostor se prodává ve stavu shell & core s nutností vlastního dokončení a kolaudace dle vlastní potřeby. V objektu se nachází prodejna LIDL a TETA drogerie. Zastávky městské hromadné dopravy se nacházejí přes silnici. V místě je kompletní občanská vybavenost.
Prodej, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: 210 000 Kč za m2
ID: 2028
Lokalita: V Háji, Praha, Holešovice
Nabízíme k prodeji komerční prostor s výměrou 130,6 m2, který se nachází na frekventovaném místě ulic Dělnická a V Háji, v přízemí novostavby s vlastním vstupem přímo z ulice (druhý vstup je z pasáže). Obchodní prostor se prodává ve stavu shell & core s nutností vlastního dokončení a kolaudace dle vlastní potřeby. V objektu se nachází prodejna LIDL a TETA drogerie. Zastávky městské hromadné dopravy se nacházejí přes silnici. V místě je kompletní občanská vybavenost.
Prodej, Komerční, Kanceláře, Klíšská 1810, Ústí nad Labem
Cena: 37 560 000 Kč za nemovitost
ID: 1915
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k prodeji komerční objekt s velmi zajímavým ročním výnosem v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Jedná se o řadový podsklepený objekt o 6 podlaží (1.PP a 5.NP). V suterénu domu se nachází technické zázemí, sklady a sauna. Prostory jsou izolované a odvodněné, tudíž jsou suché a vhodné na skladování. V 1-5 NP jsou kanceláře a k tomu příslušenství, sociální zařízení, kuchyňky s jídelnou, sklad, tělocvična a zasedací místnosti. Půdní prostor domu je pochozí. K objektu náleží výrobní hala o zastavěné ploše 100m2, která slouží ke skladování a garáž. Celková užitná plocha je 1979 m2. Za objektem je vybudované parkování o výměře 750 m2 s celkem 29 parkovacími místy. Parkoviště je přístupné průjezdem z hlavní komunikace a vjezdová vrata jsou ovládána přes dálkové ovládání. Parkoviště je odvodněno, má osvětlení, značení a kamerový systém se záznamem. Objekt je v perfektním technickém stavu s napojením na veškeré inženýrské sítě. Celý objekt je dlouhodobě pronajat vysoce bonitní společnosti. Nemovitost se prodává formou prodeje 100% obchodního podílu společnosti.
Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Horova 1154, Ústí nad Labem
Cena: 19 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1774
Lokalita: Horova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru Ústí nad Labem, na rohu ulic Pařížská- Horova, místo s velkou řadou obchodů a bytové zástavby. Jedná se o řadový rohový objekt, který je podsklepený má tři nadzemní podlaží a půdu. Každé podlaží má výměru cca 200 m2. Přízemí a druhé patro jsou pronajaty. První patro a půdní prostor jsou nyní bez využití. Každé patro má vlastní energetické měření. Vytápění objektu zajišťují plynové kotel. Objekt je napojen veřejný vodovod, elektrickou energii, plynovod a kanalizaci. Objekt je vhodný k přestavbě na bytové jednotky. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.