Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 8 200 Kč za měsíc
ID: 1805
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK s balkonem. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3 NP s celkovou výměrou 70 m2 + 7 m2 balkon, který je situovaný do dvora, tedy na klidnou stranu. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem a do koupelny se sociálním zařízením. Z obytné místnosti jsou vstupy do dvou samostatných pokojů a je zde malý skládek. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.
Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1696
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem bytové jednotky 1KK, která se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem v domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na prvém patře. Ze vstupní chodby, kde je vestavěná skříň se vchází do atypického pokoje s KK a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Bytová jednotka má výměru 32 m2. V domě je výtah. Každá bytová jednotka má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+1, Voskovcova 2751, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1770
Lokalita: Voskovcova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízíme do nájmu bytovou jednotku 2+1 , která se nachází v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa, ulice. Voskovcova. Byt je na na 3 patře a v původním stavu, ale není zničený. Jedná se o klasický byt. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, obou pokojů a na sociální zařízení. Do jednoho z pokojů je i vstup z kuchyně. Celková výměra bytu je 51 m2. K bytu náleží sklepní koje a komora v v mezipatře. Jedná se klidný a čistý dům. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování.
Pronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1817
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v centru Teplic. Byt se nachází v cihlovém, řadovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je ve 4 NP. Při vstupu do bytu je velká vstupní hala. Z haly se samostatně vstupuje do dvou pokojů, kuchyně a koupelny se sociálním zařízením. V bytě je komora ( šatna). El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda se účtuje 500,-Kč/osoba a měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Dům je klidný a čistý.
Pronájem, Byty, 2+1, Picassova 548, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1821
Lokalita: Picassova, Ústí nad Labem,
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem, která se nachází na 3 patře v panelového donu na sídlišti Skalka. Byt je po celkové rekonstrukci. Z chodby bytu se vchází do kuchyně, dvou pokojů , šatny a do koupeny se sociálním zařízením. Celková výměra bytu 62,8 m2. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 645 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 3 213 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 428 Kč za měsíc
ID: 1211
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem bytu 1+1 v Ústí nad Labem,centrum. Byt se nachází v 1. patře o celkové výměře 41,2 m2. Byt je po rekonstrukci. Byt je vybaven kuchyňskou linkou,zděnou koupelnou s vanou a oddělené WC. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 300 Kč za měsíc
ID: 1212
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 25m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 020 Kč za měsíc
ID: 1214
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 23m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.