Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 16 900 Kč za měsíc
ID: 1984
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK, která se nachází v řadovém cihlové domě v centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o nově vybudovaný byt na prvém patře domu. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých obytných pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny. Kuchyň je propojená s jedním z pokojů. Celková výměra bytu je 105 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 2000,-Kč el. energie ( vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí ve výši 7% z celkových nákladů na dům. Dům má vlastní výměník, tak se teplo hradí pouze v topné sezóně. Dům je bez výtahu. Občanská vybavenost o veškeré úřady jsou v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1964
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v řadovém domě v samém centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Byt se nachází na 3 patře ( bez výtahu ). Ze vstupní chodby se vchází na WC, koupelny se sprchovým koutem, do šatny, jednoho z pokojů a kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 76 m2. Zálohově se hradí el. energie cca 1000,-Kč, voda 500,-Kč ( osoba ) vše měřené. Topení se hradí výpočtem z celkových nákladů na dům a měsíc ve výši 4%. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.
Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1929
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3.NP s celkovou výměrou 76m2. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem, do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do ložnice. Z obytné místnosti s kuchyňským koutem se vchází do další ložnice. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Zálohově se hradí vodné - stočné a společné prostory. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 400,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byty se nachází od přízemí až do 4.NP, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytů23 až 34 m2 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 2000,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 723, Ústí nad Labem
Cena: 4 113 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I. kategorie s kuchyňskou linkou, v objektu jsou dva výtahy. Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služb . Zálohy jsou závislé na počtu osob, které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 723, Ústí nad Labem
Cena: 3 395 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I. kategorie s kuchyňskou linkou, v objektu jsou dva výtahy. Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby. Zálohy jsou závislé na počtu osob, které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1985
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme pronájem bytu 2KK v Ústí nad Labem, Na Popluží, Klíše. Jedná se o žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém domě na třetím patře. Dům je klidný a udržovaný. Ze vstupní chodby se vchází na zasklenou lodžii, do koupeny, WC a do pokoje s kuchyňským koutem z tohoto pokoje se vchází do ložnice. Byt má celkovou výměru 56 m2 je po celkové rekonstrukci a nabízí se kompletně zařízený. K bytu patří sklep. Je možnost zajistit v blízkosti hrazené parkování. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda je hrazena zálohově ve výši 500 Kč/měs./osoba. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. K pronájmu od 1.7.2023 nebo po dohodě. Velice dobře dostupné do centra města v místě je dostatečná občanský vybavenost.
Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1975
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se žádanou lokalitu. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 1 NP. Výměra 28,60 m2. Z chodby bytu se vchází do obytné místnosti s kuchyňskou linkou a do koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Byt má balkon a je situovaný směrem do zahrady. Jedná se o nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep. Zálohy na energie na 1 osobu cca 1500,-Kč. El. energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.