Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 2+1, Varšavská 725, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1999
Lokalita: Varšavská, Ústí nad Labem, Střekov
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, část Střekov. Jedná se o místo velmi dobře dostupné z centra města pěší chůzí, MHD i osobní dopravou. Byt je na prvém patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, z té je vstup do obývacího pokoje ze kterého se vchází do druhého pokoje. Z kuchyně se také vchází do koupelny s WC. Výměra bytu je 60 m2. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí spol. prostory a voda 500,-Kč/osoba. Kauce je požadována ve výši 15000,-Kč. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 723, Ústí nad Labem
Cena: 9 900 Kč za měsíc
ID: 1993
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k pronájmu celkově rekonstruovanou bytovou jednotku 2+KK se zasklenou lodžií v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o klidnou vyhledávanou lokalitu. Byt se nachází v přízemí cihlového domu, okna má situované do klidné zelené zóny. Ze vstupní chodby bytu, kde je vestavěná šatní skříň a botník se vchází na WC, zasklenou lodžii a do pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje, se vchází do koupelny a do druhého pokoje, kde jsou zabudované skříně. Celková výměra bytu je 55 m2. K bytu náleží sklep. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohy na vodu, společné prostora a úklid ve výši 2000,- Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 14 500 Kč za měsíc
ID: 1984
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK, která se nachází v řadovém cihlové domě v centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o nově vybudovaný byt na prvém patře domu. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých obytných pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny. Kuchyň je propojená s jedním z pokojů. Celková výměra bytu je 105 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 2000,-Kč el. energie ( vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí ve výši 7% z celkových nákladů na dům. Dům má vlastní výměník, tak se teplo hradí pouze v topné sezóně. Dům je bez výtahu. Občanská vybavenost o veškeré úřady jsou v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.
Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1930
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo v širším centru města velice dobře dostupné. Byt se nachází na 3 NP a má celkovou výměru 39 m2. Vstup do bytu je přes chodbičku, která je společná s druhým bytem na patře. Při vstupu do bytu je prostor, kde na pravou stranu je kuchyňský kout se zabudovanou ledničkou a vstup na balkon. Dále je zde vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Na levou stranu je samotný pokoj. Byt je velice příjemný. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškeré energie a služby se hradí zálohově ve výši 2750,-Kč/měsíc. Byt bude volný od 1.10.2023.
Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 1927
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v řadovém cihlovém domě. Byt je v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do kuchyně, do jednoho pokoje, do druhého pokuje, ze kterého je vsup do pokoje třetího. Při vstupu do kuchyně jsou jednotlivé vstupy do koupelny (s umyvadlem a místem na pračku), sprchového koutu a WC. Celková výměra bytu je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli. Pro tři osoby cca 6000,- Kč měsíčně. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu včetně služeb.
Pronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova 2689, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1914
Lokalita: Gagarinova , Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+ kk v Ústí nad Labem na sídlišti Severní Terasa, ul. Gagarinova. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě na 6. patře , je po celkové rekonstrukci. Výměra je 21,2 m2. Ze vstupní chodby se vchází pokoje s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením Kuchyňská linka je s lednicí a mikrovlnou troubou. K bytu náleží sklep. Dům je udržovaný zateplený s plastovými okny, čistý a klidný. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy na vodu, teplo a společné prostory je ve výši 1500,- Kč za měsíc a osobu. Volné od 18.9.2023 Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Provize pro RK je jeden nájem.
Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 16 000 Kč za měsíc
ID: 1855
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Masarykovu ulici, která je velice dobře dostupná. Byt je zrekonstruován a kompletně, moderně vybaven. Nachází se na 4.NP a má celkovou výměru 75,55 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice, na sociální zařízení a do kuchyně, z které je vstup do obývacího pokoje. Veškeré služby se hradí zálohově ve výši 5000,- Kč/ měsíc. Internet a TV 300,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1805
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK s balkonem. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3 NP s celkovou výměrou 70 m2 + 7 m2 balkon, který je situovaný do dvora, tedy na klidnou stranu. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem a do koupelny se sociálním zařízením. Z obytné místnosti jsou vstupy do dvou samostatných pokojů a je zde malý skládek. Záloha na služby (voda, teplo, spol. prostory, úklid) ve výši cca 5500,- Kč. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou nájmu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Volné od 1.9.2023
Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1249
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu byt v centru Ústí nad Labem, ul. Bratislavská v řadovém, cihlovém domě. Byt se nachází na 3.NP a má výměru 38,43 m2. Pokoje mají vstupy z chodby, kde jsou také dveře do koupeny a na WC. Byt je vybaven kuchyňkou linkou se spotřebiči, která je v jednom z pokojů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadována kauce ve výši třech měsíčních nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory. Volny od 1.10.2023.