Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 8 200 Kč za měsíc
ID: 1805
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK s balkonem. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3 NP s celkovou výměrou 70 m2 + 7 m2 balkon, který je situovaný do dvora, tedy na klidnou stranu. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem a do koupelny se sociálním zařízením. Z obytné místnosti jsou vstupy do dvou samostatných pokojů a je zde malý skládek. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.
Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1249
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu byt v centru Ústí nad Labem, ul. Bratislavská v řadovém, cihlovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na 2.NP a má výměru 38,43 m2. Pokoje mají vstupy z chodby, kde jsou také dveře do koupeny a na wc. Byt je vybaven kuchyňkou linkou se spotřebiči, která je v jednom z pokojů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadována kauce ve výši třech měsíčních nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory.
Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 700 Kč za měsíc
ID: 1771
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem, který prošel celkovou rekonstrukci. Jedná se o nově vybudovaný byt o celkové výměře 68,45 m2. Byt se nachází na 1 patře. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou samostatné vstupy do kuchyňské části, pokoje, sociálního zařízení a koupeny. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+1, Picassova 548, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1821
Lokalita: Picassova, Ústí nad Labem,
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem, která se nachází na 3 patře v panelového donu na sídlišti Skalka. Byt je po celkové rekonstrukci. Z chodby bytu se vchází do kuchyně, dvou pokojů , šatny a do koupeny se sociálním zařízením. Celková výměra bytu 62,8 m2. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.
Pronájem, Byty, 1+1, Jizerská 59, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1829
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízí k pronájmu zařízenou bytovou jednotku 1+ 1 v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Jizerská. Jedná se o byt, který je rekonstruovaný a zařízený. Nachází se na 6. patře panelového domu. Celková výměra bytu je 35 m2. Jedná se o klidný a čistý dům El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohove se platí teplo, voda a společné prostory cca 1350,-Kč. ( 1 osoba ). Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 645 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 3 213 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 428 Kč za měsíc
ID: 1211
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem bytu 1+1 v Ústí nad Labem,centrum. Byt se nachází v 1. patře o celkové výměře 41,2 m2. Byt je po rekonstrukci. Byt je vybaven kuchyňskou linkou,zděnou koupelnou s vanou a oddělené WC. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 300 Kč za měsíc
ID: 1212
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 25m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 020 Kč za měsíc
ID: 1214
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 23m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.