Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 1+kk, Návětrná 555, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1688
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Bukov
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v cihlovém bytovém domě v Ústí nad Labem - Všebořice ul. Návětrná. Jedná se o klidnou upravenou lokalitu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Celková výměra 21,5 m2. Z chodby se vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem a do obývací místnosti, kde je vyčleněn kuchyňský kout. Dům je zateplen a má pastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Volné od 1.12.2021
Pronájem, Byty, 2+1, Ivana Olbrachta 2233, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1844
Lokalita: Ivana Olbrachta, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku v OV 2+1 v Ústí nad Labem, centrum, ul. Ivana Olbrachta. Jedná se klidnou a vyhledávanou lokalitu v zeleni. Byt se nachází v přízemí tří podlažního cihlového domu. Z chodby jsou vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů, koupelny ( s vanou) se sociálním zařízením a malé šatny. Z kuchyně je potom vstup do dalšího pokoje, kde je i průchod do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 54,7 m2. V pokojích jsou parkety. Byt byl rekonstruován. K bytu náleží sklep. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 723, Ústí nad Labem
Cena: 9 990 Kč za měsíc
ID: 1846
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k pronájmu celkově rekonstruovanou bytovou jednotku 2+KK se zasklenou lodžií v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o klidnou vyhledávanou lokalitu. Byt se nachází v přízemí cihlového domu, okna má situované do klidné zelené zóny. Ze vstupní chodby bytu, kde je vestavěná šatní skříň a botník se vchází na WC, zasklenou lodžii a do pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje, se vchází do koupelny a do druhého pokoje, kde jsou zabudované skříně. Celková výměra bytu je 55 m2. K bytu náleží sklep. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byt se nachází na 1. patře, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytu 25,88 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 1300,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1855
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Masarykovu ulice, která je velice dobře dostupná. Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Byt je zrekonstruován a kompletně, moderně vybaven. Nachází se na 4.NP a má celkovou výměru 75,55 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice na sociální zařízení a do kuchyně z které je vstup do obývacího pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí topení a voda. Internet a TV 300,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 10 800 Kč za měsíc
ID: 1863
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu mezonetovou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Jedná se o dům, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je na 4 NP - podkroví. Je řešen jako mezonet. Při vstupu do bytu je malá chodba z které se vchází na sociální zařízení a do místnosti s kuchyňským koutem. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do pokoje, který je přímo pod střechou. Celková výměra bytu 48,76 m2. Byt je vybaven, pračkou, myčkou a ledničkou. V domě je výtah. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda, společné prostory. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 645 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 3 213 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1815
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě v Ústí nad Labe, Krásné Březno. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na prvním patře o má celkovou výměru 86,13 m2. Z chodby bytu se vchází na sociální zařízení do jednoho z pokojů z kterého je vstup do druhého pokoje. Dále je z chodby vstup do kuchyně z které se vchází do dalšího pokoje a do šatny. U domu je možnost využívat zahradu a lze si pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Z centra města velice dobře dostupné MHD cca 4 km. Vytápění ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Požadována kauce ve výši dvou nájmů.