Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 700 Kč za měsíc
ID: 1771
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem, který prošel celkovou rekonstrukci. Jedná se o nově vybudovaný byt o celkové výměře 68,45 m2. Byt se nachází na 1 patře. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou samostatné vstupy do kuchyňské části, pokoje, sociálního zařízení a koupeny. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+1, Jizerská 59, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1829
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízí k pronájmu zařízenou bytovou jednotku 1+ 1 v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Jizerská. Jedná se o byt, který je rekonstruovaný a zařízený. Nachází se na 6. patře panelového domu. Celková výměra bytu je 35 m2. Jedná se o klidný a čistý dům El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohove se platí teplo, voda a společné prostory cca 1350,-Kč. ( 1 osoba ). Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+1, Návětrná 557, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 1843
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Bukov
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 po celkové rekonstrukci v Ústí nad Labem, lokalita Bukov, ul. Návětrná. Jedná se o klidnou vyhledávanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. V těsné blízkosti domu je dětské hřiště. Nabízený byt se nachází v řadovém cihlovém domě na 1. patře a má výměru 55 m2. Ze vstupní chodby se vchází do samotných pokojů ,s tím, že stavební úpravou byl v jednom pokoji vytvořen kuchyňský kout. Dále s ze vstupní chodby vchází do koupeny a na sociální zařízení. Dům je udržovaný, klidný, je zateplen a má plastová okna. K bytu patří sklep. Nedaleko domu si lze zajisti hrazené parkování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 645 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 3 213 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 428 Kč za měsíc
ID: 1211
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme pronájem bytu 1+1 v Ústí nad Labem,centrum. Byt se nachází v 1. patře o celkové výměře 41,2 m2. Byt je po rekonstrukci. Byt je vybaven kuchyňskou linkou,zděnou koupelnou s vanou a oddělené WC. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 300 Kč za měsíc
ID: 1212
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 25m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 020 Kč za měsíc
ID: 1214
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 23m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 6 700 Kč za měsíc
ID: 1776
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden s kuchyňskou linkou druhý pokoj má vstup do malé šatny. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Při podpisu s skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. K pronájmu od 1.9.2021
Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1815
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě v Ústí nad Labe, Krásné Březno. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na prvním patře o má celkovou výměru 86,13 m2. Z chodby bytu se vchází na sociální zařízení do jednoho z pokojů z kterého je vstup do druhého pokoje. Dále je z chodby vstup do kuchyně z které se vchází do dalšího pokoje a do šatny. U domu je možnost využívat zahradu a lze si pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Z centra města velice dobře dostupné MHD cca 4 km. Vytápění ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Požadována kauce ve výši dvou nájmů.