Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 6 700 Kč za měsíc
ID: 1249
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu byt v centru Ústí nad Labem, ul. Bratislavská v řadovém, cihlovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na 2.NP a má výměru 38,43 m2. Pokoje mají vstupy z chodby, kde jsou také dveře do koupeny a na WC. Byt je vybaven kuchyňkou linkou se spotřebiči, která je v jednom z pokojů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadována kauce ve výši třech měsíčních nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory. Byt bude volny od 1.7.2022
Pronájem, Byty, 1+kk, Návětrná 555, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 1688
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Bukov
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v cihlovém bytovém domě v Ústí nad Labem - Všebořice ul. Návětrná. Jedná se o klidnou upravenou lokalitu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Celková výměra 21,5 m2. Z chodby se vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem a do obývací místnosti, kde je vyčleněn kuchyňský kout. Dům je zateplen a má pastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Provize pro RK ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 200 Kč za měsíc
ID: 1890
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+0, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem v pasáží, která má vstup z Mírového náměstí. V současné době dům prochází opravami, včetně úpravy vstupní pasáže. Byt má výměru 25 m2. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kde je kuchyňská linka, dále vstup do koupelny se sprchovým koutem a na sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobé pronájmy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 9 900 Kč za měsíc
ID: 1900
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nově vybudovaný byt v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Byt se nachází na druhém patře řadového domu. Ze vstupní chodby bytu se vchází do šatky, koupelny, sociální zařízení a do místnosti s KK z kterého se vchází do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 58,5m2. V pokoji s KK je francouzské okno. Byt je situován směrem na Mírové náměstí. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu, zálohy na služby a energie se hradí zálohově. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 945 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 3 563 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1870
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu nově vybudované byty v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Nabízené byty 1KK, které mají výměry od 22 m2 až 27 m2 se nachází v suterénu domu. Výhodou těchto bytů je vstup na venkovní terasu, která je v zahradě domu. Do bytů se vchází přes chodbičku, kde je vstup do koupelny se sociálním zařízením. Dále se vchází do obytné místnosti, s kuchyňskou linkou se zabudovanou myčkou a pračkou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.
Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byty se nachází od přízemí až do 4.NP, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytů23 až 34 m2 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 1500,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1868
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši cca 3.000,-Kč + elektrická energie a plyn (pouze na vaření), které nájemce hradí přímo dodavateli. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů.