Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 2+kk, Pincova 2977, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 2068
Lokalita: Pincova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK v Ústí nad Labem, Pincova - Severní Terasa. Jedná se klidné a žádané místo. Byt, který je po rekonstrukci se nachází na třetím patře. Ze vstupní chodby, kde jsou skříně se vchází zašupovacími dveřmi do koupelny se sprchovým koutem a na WC. Druhý vstup je do pokoje s kuchyňskou linkou, s pračkou a ledničkou. Z tohoto pokoje se vchází do druhé obytné místnosti. Celková výměra bytu 35,62 m2. K bytu náleží sklep a je možnost využívat balkon v mezipatře. V těsné blízkosti se nachází obchody, zdravotní středisko, lékárna. Velice dobré spojení s centrem města, v blízkosti zastávky MHD. Parkování v ulici. Zálohy na služby a energie 1870,-Kč, El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši 10000,-Kč. Volné od 1.8.2024.
Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 10 600 Kč za měsíc
ID: 2066
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v rohém objektu v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Dům před několika lety prošel přestavbou a v současné době je zde 19 bytů. V domě je výtah. Nabízený byt je na prvém patře, situovaný do dvora. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu je 61,06 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby jsou ve výši 3100,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+1, Jana Zajíce 2870, Ústí nad Labem
Cena: 13 000 Kč za měsíc
ID: 2064
Lokalita: Jana Zajíce, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1/L, který se nachází v panelovém domě v klidné a žádané lokalitě Severní Terasa, ulice Jana Zajíce. Byt je po celkové rekonstrukci a nachází se na 2.NP. Ze vstupní chodby bytu jsou samostatné vstupy do všech obytných místností. Do dvou pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny s vanou a obývacího pokoje. Celková výměra bytu 71,3 m2. K bytu náleží sklepní kóje. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti zastávky MHD. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory cca 4000.- Kč 2 osoby/měsíc. Kauce je požadována ve výši tří měsíčních nájmů.
Pronájem, Byty, 1+kk, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 2013
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+kk, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem v pasáží, která má vstup z Mírového náměstí. Dům prošel opravami, včetně úpravy vstupní pasáže. Byt má výměru 25 m2 a nachází se ve 1. patře. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kde je kuchyňská linka, dále vstup do koupelny se sprchovým koutem a na sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda, společné prostory ve výši 2000,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobé pronájmy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 18 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Dále se z chodby vchází do druhého pokoje a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu 44 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 400,-Kč ( 1 osoba ). Kauce ve výši dvou nájmů včetně služeb. Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu 25,8 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Kauce ve výši dvou nájmů včetně služeb. Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+kk, Návětrná 555, Ústí nad Labem
Cena: 5 700 Kč za měsíc
ID: 1688
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Bukov
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v cihlovém bytovém domě v Ústí nad Labem - Všebořice ul. Návětrná. Jedná se o klidnou upravenou lokalitu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Celková výměra 21,5 m2. Z chodby se vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem a do obývací místnosti, kde je vyčleněn kuchyňský kout. Dům je zateplen a má pastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Provize pro RK ve výši jednoho nájmu. Volné od 1.7.2024
Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 723, Ústí nad Labem
Cena: 4 353 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I. kategorie s kuchyňskou linkou, v objektu jsou dva výtahy. Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služb . Zálohy jsou závislé na počtu osob, které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.
Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 723, Ústí nad Labem
Cena: 3 575 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I. kategorie s kuchyňskou linkou, v objektu jsou dva výtahy. Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby. Zálohy jsou závislé na počtu osob, které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.