Pronájem bytů

Prodej bytů
Pronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1964
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v řadovém domě v samém centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Byt se nachází na 3 patře ( bez výtahu ). Ze vstupní chodby se vchází na WC, koupelny se sprchovým koutem, do šatny, jednoho z pokojů a kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 76 m2. Zálohově se hradí el. energie cca 1000,-Kč, voda 500,-Kč ( osoba ) vše měřené. Topení se hradí výpočtem z celkových nákladů na dům a měsíc ve výši 4%. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+kk, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 200 Kč za měsíc
ID: 1963
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+0, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem v pasáží, která má vstup z Mírového náměstí. Dům prošel opravami, včetně úpravy vstupní pasáže. Byt má výměru 25 m2. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kde je kuchyňská linka, dále vstup do koupelny se sprchovým koutem a na sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory ve výši 1900,- Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobé pronájmy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Volné od 1.2.2023.
Pronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1962
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK , která se nachází v suterénu v samostatně stojící vily v ulici Na Vyhlídce. Jedná se o velice žádanou klidnou lokalitu s výstavbou rodinných domů. Byt se nachází v suterénu s vlastním vstupem. Ze vstupní chodby se vchází do jedno z pokojů, koupelny s vanou a s WC a do kuchyně, ze které se vchází do dalšího pokoje. Kuchyň je vybavená myčkou a je zde sporák na plyn. Celková výměra bytu je 59,80 m2. Vytápění je ústřední dálkové (pára). K bytu náleží malá sušárna prádla, skládek a sklepní koje. Nájemce má možnost využívat zahradu u objektu. Velice dobře dostupné do centra města. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo a vodu cca 4000,-Kč. Vše je měřené a provádí se vyúčtování.
Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1960
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je v pasáži ze vstupem z Mírového náměstí. V současné době prochází opravami včetně úpravou vstupní pasáže. Výměra bytu je 41,2 m2. Ze vstupní chodby bytu jsou samotné vstupy do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do obytné místnosti s kuchyňskou linku z které se vchází do druhého pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+1, Lisztova 2407, Ústí nad Labem
Cena: 12 000 Kč za měsíc
ID: 1959
Lokalita: Lisztova , Ústí nad Labem, Skrivánek
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 v panelovém domě v Ústí nad Labem, čtvrť Skřivánek. Jedná se o velice žádanou, klidnou lokalitu. Byt je na 4 podlaží, dům je bez výtahu. Celková výměra bytu 65 m2. Ze vstupní chodby, kde je vestavěná skříň, se vchází do jednoho z pokojů, šatny, koupelny a do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je vstup do dalšího pokoje a do kuchyně. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory a úklid 3500,-Kč měsíčně. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Byt má balkon, sklep a v mezipatře je k dispozici komora. V domě je kočárkárna a sušárna. Byt má hezký výhled na okolí.
Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1953
Lokalita: Bratislavská , Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden do pokoje s kuchyňskou linkou, dále do druhého pokoje, kde je zabudována malá šatna. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.
Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1929
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3.NP s celkovou výměrou 76m2. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem, do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do ložnice. Z obytné místnosti s kuchyňským koutem se vchází do další ložnice. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Zálohově se hradí vodné - stočné a společné prostory. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.
Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 200,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byty se nachází od přízemí až do 4.NP, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytů23 až 34 m2 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 1800,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.