Aktuálně 149 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Ostatní, Chaty, Chuderov, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Chuderov, Ústí nad Labem
Cena: 400 000 Kč za nemovitost
ID: 1655
Lokalita: Chuderov, Ústí nad Labem, Chuderov

Nabízíme do prodeje zahradu s chatkou. Zahrada se nachází v KÚ Žežice u Chuderova v klidné oblasti, rekreační zóny. Pozemek je svažitý v horní části je malá chata cca 10 m2 a altán s krbem, zahrada má výměru 444 m2. Pozemek je upraven terasovitě a rozdělen na okrasnou a užitkovou část. V dolní části je další chatička na ukládání nářadí. Na pozemek je zavedena sezónní voda. Je bez el. energie, ale je tu možnost si el. energii zavést. Dostupnost zahrady je autem po polní cestě, která je v podílovém vlastnictví majitelů zahrad, nebo MHD.

Prodej, Ostatní, Chaty, Sebuzín, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Sebuzín, Ústí nad Labem
Cena: 299 000 Kč za nemovitost
ID: 1478
Lokalita: Sebuzín, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji rekreační chatu nacházející se v chatové kolonii v obcí Sebuzín - Nové Mlýny. Objekt je z části podsklepený - samostatný vstup z pozemku a slouží jako dílna a sklad. Přízemí je rozděleno na obývací část s kuchyňským koutem a ložnici. Střecha je sedlová bez možnosti využití. Vytápění objektu kamny na tuhá paliva. Objekt není napojen na žádné inženýrské sítě. Zastavěná plocha chaty je 21 m2, Výměra pozemku celkem je 1364. Pozemek není oplocený.

Prodej, Ostatní, Chaty, Novoveská, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Novoveská, Ústí nad Labem
Cena: 499 000 Kč za nemovitost
ID: 1264
Lokalita: Novoveská, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji zahradu s malou zahradní chatou. Celková výměra pozemku je 990 m2 Pozemek je z hlediska územní plánu města Ústí nad Labem vhodný k zástavbě rodinným domem ( podmíněně zastavitelný - ochranné pásmo lesa ). Na hranici pozemku se nachází vodovod do DN500, kanalizační stoka KA300 (tlaková kanalizační přípojka ), podzemní vedení NN do 1kV ( cca. 50 m ). K dispozici ihned.