Aktuálně 153 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Ostatní, Rybníky, Dolní Falknov, KytliceProdej, Ostatní, Rybníky, Dolní Falknov, Kytlice
Cena: 3 590 000 Kč za nemovitost
ID: 1636
Lokalita: Dolní Falknov, Kytlice

Nabízíme k prodeji Hraniční rybník o výměře 31.381 m2. Rybník je napájen lesními potůčky a vytéká z něj řeka Kamenice . Původně se vody z rybníka používala k pohonu hamru na drcení železné rudy. Před 15-ti lety sloužil rybník jako zásobárna pitné vody.

Prodej, Ostatní, Chaty, Sebuzín, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Sebuzín, Ústí nad Labem
Cena: 299 000 Kč za nemovitost
ID: 1478
Lokalita: Sebuzín, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji rekreační chatu nacházející se v chatové kolonii v obcí Sebuzín - Nové Mlýny. Objekt je z části podsklepený - samostatný vstup z pozemku a slouží jako dílna a sklad. Přízemí je rozděleno na obývací část s kuchyňským koutem a ložnici. Střecha je sedlová bez možnosti využití. Vytápění objektu kamny na tuhá paliva. Objekt není napojen na žádné inženýrské sítě. Zastavěná plocha chaty je 21 m2, Výměra pozemku celkem je 1364. Pozemek není oplocený.

Prodej, Ostatní, Garáže, Železničárská, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Garáže, Železničárská, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1466
Lokalita: Železničárská, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji garáž ( bez pozemku ) , nacházející se v Ústí nad Labem - Střekově , v souběhu s ulicí Železničářská za Penny, vjezd naproti ulici Na Pile. Vnitřní rozměry jsou cca. 3x5,5m , se světlou výškou 2,3m ( vhodné pro parkování dodávky ) . Vrata kovová s FAB a s chráněným vysacím zámkem. Garáž je bez elektrické energie. Garáž je na cizím pozemku , roční platba za pronájem pozemku 950,-Kč .

Prodej, Ostatní, Chaty, Novoveská, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Novoveská, Ústí nad Labem
Cena: 499 000 Kč za nemovitost
ID: 1264
Lokalita: Novoveská, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji zahradu s malou zahradní chatou. Celková výměra pozemku je 990 m2 Pozemek je z hlediska územní plánu města Ústí nad Labem vhodný k zástavbě rodinným domem ( podmíněně zastavitelný - ochranné pásmo lesa ). Na hranici pozemku se nachází vodovod do DN500, kanalizační stoka KA300 (tlaková kanalizační přípojka ), podzemní vedení NN do 1kV ( cca. 50 m ). K dispozici ihned.