Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Ostatní, Garáže, Hřbitovní, DěčínProdej, Ostatní, Garáže, Hřbitovní, Děčín
Cena: 160 000 Kč za nemovitost
ID: 1617
Lokalita: Hřbitovní, Děčín, Nové Město

Nabízíme do prodeje 1/2 řadové dvougaráže v Děčíne ulice Hřbitovní ul. Jedná se garážový dvůr s tím, že garáže jsou postaveny vždy dvě jako patrové. V tomto případě se prodává horní garáž s vjezdem od rodinných domů. Výměra je 22 m2 do garáže je zavedena el. energie.

Prodej, Ostatní, Chaty, Sebuzín, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Sebuzín, Ústí nad Labem
Cena: 299 000 Kč za nemovitost
ID: 1478
Lokalita: Sebuzín, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji rekreační chatu nacházející se v chatové kolonii v obcí Sebuzín - Nové Mlýny. Objekt je z části podsklepený - samostatný vstup z pozemku a slouží jako dílna a sklad. Přízemí je rozděleno na obývací část s kuchyňským koutem a ložnici. Střecha je sedlová bez možnosti využití. Vytápění objektu kamny na tuhá paliva. Objekt není napojen na žádné inženýrské sítě. Zastavěná plocha chaty je 21 m2, Výměra pozemku celkem je 1364. Pozemek není oplocený.

Prodej, Ostatní, Garáže, Železničárská, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Garáže, Železničárská, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1466
Lokalita: Železničárská, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji garáž ( bez pozemku ) , nacházející se v Ústí nad Labem - Střekově , v souběhu s ulicí Železničářská za Penny, vjezd naproti ulici Na Pile. Vnitřní rozměry jsou cca. 3x5,5m , se světlou výškou 2,3m ( vhodné pro parkování dodávky ) . Vrata kovová s FAB a s chráněným vysacím zámkem. Garáž je bez elektrické energie. Garáž je na cizím pozemku , roční platba za pronájem pozemku 950,-Kč .

Prodej, Ostatní, Rybníky, , KytliceProdej, Ostatní, Rybníky, , Kytlice
Cena: 6 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1390
Lokalita: Kytlice, k.ú. Dolní Falknov

Nabízíme k prodeji samostatně stojící objekt bývalé vodárny spolu se stavebním pozemkem a Hraničním rybníkem. Výměra stavebního pozemku činí 5.196 m2 a výměra rybníku 31.381 m2. Objekt byl využíván jako vodárna s bytovou jednotkou správce - v současné době neplní objekt původní funkci. Zpracována studie na jeho využití pro rodinnou rekreaci nebo na penzion. Přestavbu lze financovat z regionálních operačních programů. Rybník je napájen lesními potůčky a vytéká z něj řeka Kamenice. Původně se voda z rybníka používala k pohonu hamru na drcení železné rudy. Před cca. 15-ti lety sloužil rybník jako zásobárna pitné vody. Objekt je napojen na elektrickou energii , vodu ( vlastní studna-velmi dobrý zdroj ), odpadní vody jsou svedeny do žumpy, vytápění - centrální ( tuhá paliva ). Nemovitosti leží v nádherné lokalitě CHKO Lužické hory, v údolí mezi Srní horou a Velkým Bukem, vzdálené od hlavní silnice čís. 9 , Svor - Varnsdorf - Rumburk , 1,5 km. V ceně je zahrnuta provize, dokumentace stávajícího objektu , znalecký posudek a studie přestavby objektu na penzion. V blízkosti možnost sportovního vyžití.

Prodej, Ostatní, Chaty, Novoveská, Ústí nad LabemProdej, Ostatní, Chaty, Novoveská, Ústí nad Labem
Cena: 499 000 Kč za nemovitost
ID: 1264
Lokalita: Novoveská, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji zahradu s malou zahradní chatou. Celková výměra pozemku je 990 m2 Pozemek je z hlediska územní plánu města Ústí nad Labem vhodný k zástavbě rodinným domem ( podmíněně zastavitelný - ochranné pásmo lesa ). Na hranici pozemku se nachází vodovod do DN500, kanalizační stoka KA300 (tlaková kanalizační přípojka ), podzemní vedení NN do 1kV ( cca. 50 m ). K dispozici ihned.