Aktuálně 149 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Restaurace, SNP 2440, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, SNP 2440, Ústí nad Labem
Cena: 20 000 Kč za měsíc
ID: 1592
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu vybavenou a kompletně zařízenou restaurace v Ústí nad Labem, Skřivánek ul. SNP. Jedná se o restauraci umístěnou na sídlišti s veškerou občasnkou vybaveností, která je zde již historicky. Restaurace má 160 míst + salonek se 40 -50 místy. Kuchyň je zařízená v nerezu. V suterénu je sklady a soc. zařízení pro zaměstnance. K nájmu od ledna 2018.

Pronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1587
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu připravovaný projekt nově budovaného multifunkčního objektu v centru Ústí nad Labem.Zajímavé místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Objet bude třípodlažní objekt o celkové užitné ploše 2578 m2. Prostory budou upraveny dle požadavku nájemce. Tento nabízený prostor se nachází ve 3NP o výměře 588 m2. K tomuto prostoru náleží velká střešní terasa, která bude v tomto směru unikátní v centru Ústí nad Labem. Předpokládané zahájení provozu je na začátku roku 2020.

Pronájem, Komerční, Restaurace, Masarykova 3128, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Masarykova 3128, Ústí nad Labem
Cena: 20 000 Kč za měsíc
ID: 1546
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu zařízenou restauraci v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Restaurace se nachází přízemí hotelového komplexu Vladimír s vlastním vstupem z Masarykovy ulice. Prostor má výměru cca 80 m2 a je zde 45 míst k sezení, bar a sociální zařízení. Využití, pivnice, kavárna cukrárna. V prostoru není kuchyně. Požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Komerční, Restaurace, Mírové náměstí 107, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Mírové náměstí 107, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1361
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem, v dolní části Mírového náměstí. Místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Nebytový prostor je v prvém patře s hlavním vchodem přímo z náměstí. Celková výměra je 350 m2. Do současné doby to byla vždy restaurace nebo jídelna. V současné době na domě probíhá kompletní rekonstrukce.