Aktuálně 141 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Restaurace, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1746
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, které je připraven na provozování restaurace, baru, clubu. Nachází se v řadovém domě na Masarykově ulici. Jedná se o místo při hlavní komunikaci, kde jsou obchody a velká část je bytová. Restaurace se nachází v suterénu. V provozní části je až 27 míst. Za touto části je kuchyně, která má výstup na zahradu, kde se nachází venkovní posezení s pergolou a barem. Výměra restaurace je 86 m2, zahrádka 148 m2. Prostor splňuje hygienické normy a je zkolaudován na restaurační provoz. Vytápění krbovými kamny v kuchyni je zaveden plyn. Zálohy na energie a služby celkem 4 100,-Kč. Nájemné v období od 1.11. do 31.3 je sníženo na 10 500,-Kč/měsíc. Požadována kauce ve výši dvou nájmů včetně záloh.

Pronájem, Komerční, Restaurace, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1678
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu zavedenou restauraci v Ústí nad Labem, Klíše. Restaurace se nachází v přízemí řadového cihlového domu. Samotná restaurace, přízemí má výměru 227 m2. V této výměře je sál pro cca 45 míst + místa u baru. Za tímto prostorem je zázemí restaurace. Sociální zařízení pro klienty, kuchyně, kancelář, sklad a sociální zařízení pro zaměstnance. Dále je východ na letní zahrádku, která má výměru 60 m2. Další zázemí, sklady jsou v suterénu. Elektrickou energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1587
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu připravovaný projekt nově budovaného multifunkčního objektu v centru Ústí nad Labem.Zajímavé místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Objet bude třípodlažní objekt o celkové užitné ploše 2578 m2. Prostory budou upraveny dle požadavku nájemce. Tento nabízený prostor se nachází ve 3NP o výměře 588 m2. K tomuto prostoru náleží velká střešní terasa, která bude v tomto směru unikátní v centru Ústí nad Labem. Předpokládané zahájení stavby je v roce 2020.

Pronájem, Komerční, Restaurace, Mírové náměstí 107, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Mírové náměstí 107, Ústí nad Labem
Cena: 35 000 Kč za měsíc
ID: 1361
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem, v dolní části Mírového náměstí. Místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Nebytový prostor je v prvém patře s hlavním vchodem přímo z náměstí. Celková výměra je 350 m2. Do současné doby to byla vždy restaurace nebo jídelna. V současné době na domě probíhá kompletní rekonstrukce.