Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Restaurace, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 20 000 Kč za měsíc
ID: 1678
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme do pronájmu zavedenou restauraci v Ústí nad Labem, Klíše. Restaurace se nachází v přízemí řadového cihlového domu. Samotná restaurace, přízemí má výměru 227 m2. V této výměře se sál pro cca 45 míst + místa u baru. Za tímto prostorem je zázemí restaurace. Sociální zařízení pro klienty, kuchyně, kancelář, sklad a sociální zařízení pro zaměstnance. Dále je východ na letní zahrádku, která má výměru 60 m2. Další zázemí, sklady jsou v suterénu. Restaurace je částečně vybavena. Elektrickou energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Komerční, Výroba, Drážďanská, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Výroba, Drážďanská, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1676
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme do pronájmu halu, která se nachází při hlavní komunikaci v Krásném Březně v těsné blízkosti nově vybudované myčky. Jedná se o místo s velmi silnou průjezdností aut. až 20 tis aut denně a 200 aut denně používá myčku. Hala je nově budovaná a má celkovou výměru 300 m2. Hala má v projektu vlastní sociální zařízení, kancelář, prodejnu, dílnu. Podlahy budou zesíleny, je vytápěná a má zabezpečovací systém. Prostor je budován pro potřeby automobilových služeb s tím, že bude doplňovat nově vybudovanou myčku. ( autoservis, pneuservis, ruční mytí aut atd.) V současné době je hala v hrubé stavbě. Vnitřní úpravy budou prováděny na základě potřeb nájemce.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 67 000 Kč za měsíc
ID: 1674
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu exkluzivní nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem v dolní části Mírového náměstí v obchodním centru Sever. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem je dopravní uzel a zastávky MHD. Obchodní plocha je v přízemí s vchodem přímo z Mírového náměstí a z obchodní pasáže velké výlohy jsou směrem na náměstí i do obchodní pasáže. Obchodní plocha má výměru 72,3 m2, do prodejny je zavedena voda. Za obchodní plochou je malé zázemí( skládek) V obchodě je klimatizace, dostatek datových sítí. Sociální zařízení je ve společných prostorách na patře pouze pro zaměstnance. V této obchodní pasáži jsou prodejny prodej mobilních telefonů, lékárna, Tiger a další.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 27, TeplicePronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 27, Teplice
Cena: 22 000 Kč za měsíc
ID: 1673
Lokalita: Krupská, Teplice, Centrum

Nabízíme pronájem obchodní plochy v centru Teplic, na ulici Krupská. Jedná se místo na pěší zóně s velmi silnou průchodností obyvatel. Obchod se nachází v přízemí řadového domu. Vstup a výlohy má přímo z ulice. Za prodejní plochou je sklad, šatna a sociální zařízení. Prodejna má vlastní měření el. energii a plynu. Požadovaná kauce ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Pařížská 1217, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Pařížská 1217, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1669
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, Pařížská ulice. Jedná se obchodní plochu s výlohou přímo do ulice. Prodejna má celkovou výměru 62 m2. Za samotnou obchodní plochou je vlastní sociální zařízení, skládek a šatna. Voda je vyvedena i do přední části obchodu.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, U Císařských lázní 370, TeplicePronájem, Komerční, Obchodní prostory, U Císařských lázní 370, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1667
Lokalita: U Císařských lázní, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, využívaný jako obchodní plocha v řadovém domě v centru Teplic, ulice U Císařských lázní. Jedná se o zajímavé místo s velkou průchodností obyvatel. Naproti je Krušnohorské divadlo.Obchodní plocha se nachází v přízemí s výlohou a vchodem přímo na ulici. V přední části se nachází samotná obchodní plocha a zadní části je zázemí prodejny ( kuchyňka WC a skládek). Celková výměra je 88 m2. Prodejna má vlastní měření el. energie a plynu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Komerční, Restaurace, Dlouhá 1548, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Dlouhá 1548, Ústí nad Labem
Cena: 12 000 Kč za měsíc
ID: 1666
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do nájmu nebytový prostor v centru Ústí nad Labem, v řadovém domě v Dlouhé ulici. Jedná se prostor, který se nachází v suterénu objektu. Dříve sloužil jako restaurace a následně několik let jako herna. Prostor má sociální zařízení pro klienty a zvlášť pro personál. Nebytový prostor má vlastní měření el. energie a plynu. Celková výměra je 153 m2.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 176, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 176, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1665
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k rponájmuu nebytový prostor v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Nebytový prostor se nachází v řadovém domě v prvém patře s vlastním, samostatným vstupem z ulice. Tento nebytový prostor byl využíván jako herna. Má hlavní velkou místnost, dále dvě samostatné kanceláře, sociální zařízení pro návštěvníky ( dámy, páni ) a zvlášť pro personál, dále úklidovou místnost. V prostoru je klimatizace. Celková výměra je 114,82 m2. Využití např. na bar, kanceláře, kosmetické služby atd.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Prokopa Holého 130, DěčínPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Prokopa Holého 130, Děčín
Cena: 12 000 Kč za měsíc
ID: 1663
Lokalita: Prokopa Holého, Děčín, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v centru města Děčína, ulice Prokopa Holého. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Obchodní plocha se nachází v přízemí řadového domu. Výlohu a vstup má přímo z ulice. Celková výměra je 36,53 m2. Za prodejní plochou je malá kancelář ( sklad ) a sociální zařízení. Možnost využití jako kancelář, prodejna, služby.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, SNP 2452, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, SNP 2452, Ústí nad Labem
Cena: 19 000 Kč za měsíc
ID: 1651
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Skřivánek
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu přízemní objekt občanské vybavenosti v Ústí nad Labem na sídlišti Skřivánek. Jedná se o místo s velkou koncentrací obyvatel a velmi dobrou lokalitu, která je mezi obyvateli žádána. Tento objekt byl dlouhá léta využíván jako lékárna. Sousedí přímo se zdravotním střediskem. Celková výměra nebytového prostoru je 320 m2. V zadní části objektu je zásobovací rampa.

  Strana:  1 2 3 4 5 ... 9