Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 1 800 Kč za m2/rok
ID: 1686
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu moderní kanceláře v objektu občanské vybavenosti v Paláci Jordán. Objekt se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. V těsné blízkosti jsou veškeré úřady a instituce. Tři kanceláře o celkové výměře 136,5 m2 jsou na 3 NP. Dvě větší jsou rozděleny skleněnou výplní. Třetí kancelář je samostatná, se vstupem jak z kanceláře tak z chodby. Vše je pod vlastním uzavřením. Tyto kanceláře lze ještě rozšířit o dalších 108 m2. Kuchyňka a dostatek sociálního zařízení je ve společných prostorách. V objektu jsou dva výtahy. Vstupy jsou na čipy, v obejktu je klimatizace, dostatek datových sítí. Možnost hrazeného parkování v suterénu objektu.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Palachova, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Palachova, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za nemovitost
ID: 1685
Lokalita: Palachova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu kanceláře po celkové rekonstrukci, které se nachází ve vile v Ústí nad Labem, Palachova ulice. Prostory jsou v 1 PP s vlastním vstupem ze zahrady. Jedná se o tři kanceláře, 2x sociální zařízení s jednou sprchou a kuchyňkou. Celková výměra 130 m2.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 1 800 Kč za m2/rok
ID: 1681
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu kanceláře v objektu občasné vybavenosti, Palác Jordan v centru Ústí nad Labem, Dlouhá ulice. Objekt se nachází na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Jedná se o moderní objekt, který má např. vstupy na čipy, klimatizaci, vzduchotechniku, dostatek datových sítí v suterénu parkování. Nabízené kanceláře mají výmětu 108,5 m2. Jedná se o tři kanceláře a skládek pod vlastním uzavřením. Kuchyňka a sociální zařízení je ve společných prostorách. V domě jsou dva výtahy.

Pronájem, Komerční, Restaurace, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 20 000 Kč za měsíc
ID: 1678
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu zavedenou restauraci v Ústí nad Labem, Klíše. Restaurace se nachází v přízemí řadového cihlového domu. Samotná restaurace, přízemí má výměru 227 m2. V této výměře se sál pro cca 45 míst + místa u baru. Za tímto prostorem je zázemí restaurace. Sociální zařízení pro klienty, kuchyně, kancelář, sklad a sociální zařízení pro zaměstnance. Dále je východ na letní zahrádku, která má výměru 60 m2. Další zázemí, sklady jsou v suterénu. Restaurace je částečně vybavena. Elektrickou energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Komerční, Výroba, Drážďanská, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Výroba, Drážďanská, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1676
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme do pronájmu halu, která se nachází při hlavní komunikaci v Krásném Březně v těsné blízkosti nově vybudované myčky. Jedná se o místo s velmi silnou průjezdností aut. až 20 tis aut denně a 200 aut denně používá myčku. Hala je nově budovaná a má celkovou výměru 300 m2. Hala má v projektu vlastní sociální zařízení, kancelář, prodejnu, dílnu. Podlahy budou zesíleny, je vytápěná a má zabezpečovací systém. Prostor je budován pro potřeby automobilových služeb s tím, že bude doplňovat nově vybudovanou myčku. ( autoservis, pneuservis, ruční mytí aut atd.) V současné době je hala v hrubé stavbě. Vnitřní úpravy budou prováděny na základě potřeb nájemce.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1674
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu exkluzivní nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem v dolní části Mírového náměstí v obchodním centru Sever. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Před objektem je dopravní uzel a zastávky MHD. Obchodní plocha je v přízemí s vchodem přímo z Mírového náměstí a z obchodní pasáže velké výlohy jsou směrem na náměstí i do obchodní pasáže. Obchodní plocha má výměru 72,3 m2, do prodejny je zavedena voda. Za obchodní plochou je malé zázemí( skládek) V obchodě je klimatizace, dostatek datových sítí. Sociální zařízení je ve společných prostorách na patře pouze pro zaměstnance. V této obchodní pasáži jsou prodejny prodej mobilních telefonů, lékárna, Tiger a další.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 27, TeplicePronájem, Komerční, Obchodní prostory, Krupská 27, Teplice
Cena: 22 000 Kč za měsíc
ID: 1673
Lokalita: Krupská, Teplice, Centrum

Nabízíme pronájem obchodní plochy v centru Teplic, na ulici Krupská. Jedná se místo na pěší zóně s velmi silnou průchodností obyvatel. Obchod se nachází v přízemí řadového domu. Vstup a výlohy má přímo z ulice. Za prodejní plochou je sklad, šatna a sociální zařízení. Prodejna má vlastní měření el. energii a plynu. Požadovaná kauce ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Pařížská 1217, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Pařížská 1217, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1669
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, Pařížská ulice. Jedná se obchodní plochu s výlohou přímo do ulice. Prodejna má celkovou výměru 62 m2. Za samotnou obchodní plochou je vlastní sociální zařízení, skládek a šatna. Voda je vyvedena i do přední části obchodu. Obchod je vybaven klimatizací. Vhodné na služby, prodejnu balených potravin.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, U Císařských lázní 370, TeplicePronájem, Komerční, Obchodní prostory, U Císařských lázní 370, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1667
Lokalita: U Císařských lázní, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, využívaný jako obchodní plocha v řadovém domě v centru Teplic, ulice U Císařských lázní. Jedná se o zajímavé místo s velkou průchodností obyvatel. Naproti je Krušnohorské divadlo.Obchodní plocha se nachází v přízemí s výlohou a vchodem přímo na ulici. V přední části se nachází samotná obchodní plocha a zadní části je zázemí prodejny ( kuchyňka WC a skládek). Celková výměra je 88 m2. Prodejna má vlastní měření el. energie a plynu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 176, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 176, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1665
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k rponájmuu nebytový prostor v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Nebytový prostor se nachází v řadovém domě v prvém patře s vlastním, samostatným vstupem z ulice. Tento nebytový prostor byl využíván jako herna. Má hlavní velkou místnost, dále dvě samostatné kanceláře, sociální zařízení pro návštěvníky ( dámy, páni ) a zvlášť pro personál, dále úklidovou místnost. V prostoru je klimatizace. Celková výměra je 114,82 m2. Využití např. na bar, kanceláře, kosmetické služby atd.

  Strana:  1 2 3 4 5 ... 8