Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Komerční, Ubytování, Mírové náměstí 18, Ústí nad labemProdej, Komerční, Ubytování, Mírové náměstí 18, Ústí nad labem
Cena: 18 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1623
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad labem, Centrum

Nabízíme k prodeji bytový dům, kde v přízemí a v suterénu jsou nebytové prostory. Dům se nachází ve dvorním traktu v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Dům prošel v roce 2002 celkovou rekonstrukcí. V suterénu domu se nachází restaurace o výměře 214,30 m2 cca 62 míst která je po celou dobu v provozu. V přízemí jsou dva nebytové prostory. V jednom je dlouhodobě čajovna, která má výměru 126 druhý prostor o výměře 75,4 m2 je v současné době volný. Od II. NP až IV. NP jsou malometrážní byty. Tři byty 1+1 o výměře 41,2 m2 a jedenáct garsoniér o výměrách 17,3 až 25 m2. Veškeré byty mají vlastní sociální zařízení a kuchyň.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Hrnčířská 8750, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, Hrnčířská 8750, Ústí nad Labem
Cena: 8 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1602
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti v centru Ústí nad Labem. Objekt se nachází v ulici Hrnčířská na hlavní křižovatce při vjezdu do centra. Jednopodlažní objekt má užitnou plochu 400 m2. V současné době je využíván jako sport bar a herna. Objekt stojí na pozemku o výměře 920 m2. Za objekt je dostatek místa na parkování s vjezdem z Hrnčířské ulice. Objekt je vytápěn plynem, ohřev vody přes el. bojler, je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. U prodeje tohoto objektu je velmi zajímavý pozemek, který lze využít k rozšíření stávající stavby nebo vybudování nového objektu.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1596
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Objekt je řadový podsklepený čtyřpodlažní. V suterénu je zázemí jedné ze dvou prodejen v přízemí. V prvém patře jsou pronajaté kanceláře. Na druhém patře je částečně pronajato jako kanceláře a druhá část je byt. Na třetím patře jsou dva byty. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění dálkové. Objekt je dlouhodobě pronajatý ze 100%.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Horova 1154, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, Horova 1154, Ústí nad Labem
Cena: 16 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1572
Lokalita: Horova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru Ústí nad Labem na rohu ulic Pařížská - Horova. Jedná se o koncový řadový objekt, který je podsklepený, třípodlažní s půdou. Suterén není využíván slouží pouze jako sklepní prostory, v přízemí je v současné době sportbar s hernou. První patro jsou kanceláře, které jsou v současnosti volné. Na druhém patře jsou kanceláře, které jsou pronajaté. Poslední podlaží je půda, která je zatím nevyužívána, ale s možností vybudování kanceláří nebo bytů. Každé patro má vlastní měření el. energie a plynu. Výměra patra cca 200 m2 Dům je v dobrém technickém stavu.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, SNP 2440, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, SNP 2440, Ústí nad Labem
Cena: 14 600 000 Kč za nemovitost
ID: 1552
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji komerční objekt občanské vybavenosti v Ústí nad Labem, Skřivánek ul. SNP. Jedná se o stavbu komplexu několika objektů, kde jsou služby, obchody a restaurace. Objekt je dvoupodlažní. V 1. PP jsou 4 obchody každý s vlastním sociálním zázemím o výměře 41 m2. Dále se na tomto podlaží nachází nebytový prostor kde je sklad, drobná výroba, dílna, dvě garáže a několik menších skladů , sociální zařízení a šatny pro restauraci , vstup k nákladnímu výtahu, který slouží pro zásobování provozoven v 1. NP. Dále je zde technické zázemí objektu. V 1. NP je plně vybavená a zařízená restaurace včetně kuchyně se 160 místy. Další provozovna je sport bar se 40 až 50 místy. Vše kolaudováno dle platných norem. Objekt je napojen na veřejný vodovodní řád, kanalizaci. Každá provozovna má vlastní měření el. energie a podružné měření vody. Topení je ústřední - dálkové. Obsazenost objektu je 100%. Objekt prošel v roce 2007 rekonstrukcí.

Prodej, Komerční, Činžovní, Podmokelská 10, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Činžovní, Podmokelská 10, Ústí nad Labem
Cena: 2 600 000 Kč za nemovitost
ID: 1541
Lokalita: Podmokelská, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme do prodeje činžovní dům s nebytovými prostorami. Dům se nachází v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Jedná se o řadový, podsklepený třípodlažní dům s možností využití půdy. V suterénu byla restaurace. V přízemí jsou dvě nebytové jednotky - herna a opravna obuvi. V prvém patře jsou dva pronajaté byty, byt 1+1 o výměře cca 50 m2 a byt 2+1 o výměře 80 m2. Na celém druhém patře je jeden velký byt s možností rozdělení na dva menší byty. Je zde možnost využití půdy na další byt. Objekt je napojen na veřejný vodovodní řad, veřejnou kanalizaci. Vytápění plynovým kotlem pro celý dům. Na domě jsou nutné opravy. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Prodej, Komerční, Výroba, , Chlumec Prodej, Komerční, Výroba, , Chlumec
Cena: 12 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1464
Lokalita: Chlumec

Nabízíme k prodeji výrobní a skladový areál , který se nachází v katastru obce Chlumec na křížení cest Teplice, Děčín, Ústí nad Labem, v těsné blízkosti dálnice D8.Celková rozloha areálu činí 16.680 m². V areálu se nachází čtyři samostatné objekty skladů, dva samostatné objekty kanceláří a sociálního zázemí, zastřešená skladovací plocha a čerpací stanice pohonných hmot. Prostor mezi jednotlivými objekty tvoří zpevněná panelová a asfaltová plocha. Areál je vybaven samostatnou VN přípojkou elektřiny a vody. Vytápění je lokální, na tuhá paliva.

Prodej, Komerční, Kanceláře, Krušnohorská, ChlumecProdej, Komerční, Kanceláře, Krušnohorská, Chlumec
Cena: 5 750 000 Kč za nemovitost
ID: 1463
Lokalita: Krušnohorská, Chlumec

Nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti . Jedná se o třípodlažní budovu bez podsklepení o zastavěné ploše 240 m². Konstrukce je z montovaného skeletu s plochou střechou, obvodový plášť je z plynosilikátových panelů dozdívaný plynosilikátovými tvárnicemi. Objekt má vlastní novou plynovou kotelnu, včetně zrekonstruovaného rozvodu topení. Na střeše je instalovaná fotovoltaická elektrárna. Objekt byl postaven, zkolaudován a slouží jako zdravotní středisko.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 1705, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 9 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1429
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Jedná se o prodej řadového domu v centru Ústí nad Labem na hlavní obchodní ulici . Dům je v katastru nemovitostí evidován jako objekt k bydlení s tím, že je pronajímán na kanceláře . Dům obsahuje celkem 5 podlaží ( 1 podzemní a 4 nadzemní podlaží ) . V suterénu se nachází provozovna bývalé restaurace, která není delší dobu využívána. V přízemí jsou 2 samostatné obchodní plochy, v 1. až 3. patře jsou kanceláře , v podkroví možnost vybudování bytových jednotek ( zpracována studie ) . Dům má zhruba z 50% plastová okna , okna do Masarykovy ulice jsou původní. Prodej objektu je podmíněn odkupem 100% podílu spol. s.r.o., která vlastní tento objekt.