Aktuálně 156 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Pozemky, Pro bydlení, , MoldavaProdej, Pozemky, Pro bydlení, , Moldava
Cena: 1 555 000 Kč za nemovitost
ID: 1723
Lokalita: Moldava, Moldava

Nabízíme na prodej stavební pozemek v obci Moldava. Jedná se o obec, která se nachází v Krušných horách, 25 km od lázeňského města Teplice. V obci nachází obecní úřad, pošta, informační centrum, knihovna. Je zde silniční hraniční přechod a druhý hraniční přechod pro pěší a cyklisty do Německa. Jedná se o rekreační oblast s rekreačními chatami, penziony a hotely. Nabízený rovinatý pozemek, se hodí k výstavbě rodinných domů a k rekreační výstavbě. K pozemku vede nezpevněná příjezdová cesta. Přípojku na vodu je nutné řešit vybudováním vlastní studny, odpady septikem, přípojka el. energie je vzdálená cca. 100 m.

Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Ruská, DubíProdej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Ruská, Dubí
Cena: 1 697 000 Kč za nemovitost
ID: 1717
Lokalita: Ruská, Dubí, Pozorka

Nabízíme k prodeji komerční pozemky o výměře 1642m2 v obci Dubí, na hlavní komunikaci, ulice Ruská. Jedná se o hlavní dopravní tepnu mezi městy Teplice a Dubí a v těsné blízkosti hraničního přechodu do Německa. Na této komunikaci je velmi silná průjezdnost dopravy.

Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Hlavní, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro bydlení, Hlavní, Ústí nad Labem
Cena: 3 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1716
Lokalita: Hlavní, Ústí nad Labem, Mojžíř

Nabízíme k prodeji pozemky o výměře 27 255m2 v KÚ Mojžíř v Ústí nad Labem. Pozemky se nacházejí v okrajové části, pod fotbalovým stadionem. V současné době je vypracována územní studie na možnosti rozdělení na parcely pro rodinné domy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Hynaisova, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro bydlení, Hynaisova, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1622
Lokalita: Hynaisova, Ústí nad Labem, Bukov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Ústí nad Labem, Bukov v ulici Hynaisova. Jedná se o velice žádanou lokalitu v zástavbě rodinných domů. Pozemek je určen k výstavbě RD. Je mírně svažitý, sítě jsou vedeny v ulici přímo na hraně pozemku. Výměra pozemku je 985 m2

Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, U Kostela, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1562
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do prodeje komerční pozemek v samotném centru města Ústí nad Labem přímo naproti OC Fórum a vedle OC Sever. Pozemek má celkovou výměru 1365 m2. Veškeré sítě přímo u pozemku. V současné době na tento pozemek vypracovaný projekt komerční zástavby s obchody a kancelářemi, který je možné odkoupit. V současné době se zde nachází parkoviště. Jedná se o poslední stavení pozemek v centru města.