Aktuálně 148 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Hynaisova, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro bydlení, Hynaisova, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1622
Lokalita: Hynaisova, Ústí nad Labem, Bukov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Ústí nad Labem, Bukov v ulici Hynaisova. Jedná se o velice žádanou lokalitu v zástavbě rodinných domů. Pozemek je určen k výstavbě RD. Je mírně svažitý, sítě jsou vedeny v ulici přímo na hraně pozemku. Výměra pozemku je 985 m2

Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, U Kostela, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1562
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do prodeje komerční pozemek v samotném centru města Ústí nad Labem přímo naproti OC Fórum a vedle OC Sever. Pozemek má celkovou výměru 1365 m2. Veškeré sítě přímo u pozemku. V současné době na tento pozemek vypracovaný projekt komerční zástavby s obchody a kancelářemi, který je možné odkoupit. V současné době se zde nachází parkoviště. Jedná se o poslední stavení pozemek v centru města.

Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Drážďanská, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Drážďanská, Ústí nad Labem
Cena: 2 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1557
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje komerční pozemek, který se nachází v Ústí nad Labem, Krásné Březno přímo u hlavní komunikace z které je vybudován vjezd na pozemek. Místo je velmi dobře dostupné z centra města cca 2 km. Pozemek je rovný o celkové výměře 1508 m2. Veškeré sítě jsou na hraně pozemku. V územím plánu je pozemek určen jako plochy výroby a skladování - lehký průmysl.

Prodej, Pozemky, Pro bydlení, , HuntířovProdej, Pozemky, Pro bydlení, , Huntířov
Cena: 100 Kč za m2
ID: 1488
Lokalita: Huntířov

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 5162 m2 , který se nachází v obci Huntířov v okrese Děčín. Pozemek je územním plánem schválený pro vesnické bydlení. Přístup na pozemek přes pozemek obce.

Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Kočkov, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro bydlení, Kočkov, Ústí nad Labem
Cena: 500 Kč za m2
ID: 1487
Lokalita: Kočkov, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3.662 m2, který se nachází v Ústí nad Labem na Kočkově , v blízkosti ČHMÚ Ústí nad Labem. Pozemek je územním plán schválen k individuální výstavbě pro 1 rodinný dům.

Pronájem, Pozemky, Ostatní, Děčínská, Ústí nad LabemPronájem, Pozemky, Ostatní, Děčínská, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1159
Lokalita: Děčínská, Ústí nad Labem, Svádov - Olšinky

Jedná se o pronájem komerníčho pozemku při hlavní komunikaci Ústí nad Labem - Děčín, ul. Děčínská. Z centra Ústí nad Labem cca 3 km. Velice dobře dostupné. Vjezd na pozemek je přímo z hlavní kmunikace, samostaně oplocené. Možnost výstavy montované haly, přívod vody i el. energie.