Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Domy, Vily, Lužická 805, DěčínProdej, Domy, Vily, Lužická 805, Děčín
Cena: 7 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1671
Lokalita: Lužická, Děčín, Děčín
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu v Děčíne ul. Lužická včetně pozemku. Jedná se o klidnou lokalitu s výstavbou rodinných domů a vil v blízkosti rozsáhlého lesoparku ve směru do Národního parku České Švýcarsko, 12 km od hraničního přechodu Hřensko. Dům má jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží + podkroví. V suterénu se nachází garáž s elektrickými vraty na dálkové ovládání z ní je vstup na zahradu, dále technická místnost, sklep a jedna místnost se sociálním zařízením, která byla využívána ke spol. posezení nebo k sportovnímu využití. V přízemí jsou dvě bytové jednotky velikosti 2+1 a 1+1 s vlastním příslušenstvím. Při vstupu do prvého patra je v mezipatře samostatné soc. zařízení. V prvém patře je bytová jednotka velikosti 4+1 s balkonem směrem na zahradu a s vlastním příslušenstvím. V podkroví jsou v současnosti dvě obytné místnosti s možností rozšíření na další bytovou jednotku. Dům je po celkové rekonstrukci. Vytápění a ohřev vody do -5 je řešeno tepelným čerpadlem systému voda-voda. Teplo je čerpáno z podzemní vody přes dva vrty následně se přepíná na plynové nebo elektické. Objekt je napojen na el. energii, veřejný vodovod a kanalizaci. Každý byt má vlastní měření energií. V obytných místnostech jsou parkety na sociálních zařízení dlažba. K domu náleží zahrada, která je využívaná pouze k rekreaci. Na zahradě je altán s krbem. Předpokládaná výstavba je rok 1920. Nemovitost je vhodná jak pro bydlení tak pro podniká např. soukromé lékařské ordinace vzhledem k blízkosti nemocnice.

Prodej, Domy, Rodinný, Bělehradská 1898, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Bělehradská 1898, Ústí nad Labem
Cena: 13 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1661
Lokalita: Bělehradská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji objekt, který nachází v centru Ústí nad Labem, ulice Bělehradská. Objekt je v současné době ve stavu hrubé stavby, kde je možné objekt využívat, dle potřeb budoucího majitele (rodinné bydlení, bytový dům, sídlo firmy). Objekt má jedno podzemní podlaží a tři nadzemní podlaží, kde užitná plocha činí 908m2, celkový pozemek má rozlohu 3289m2.

Prodej, Domy, Činžovní, Na Vyhlídce 1952, Ústí nad LabemProdej, Domy, Činžovní, Na Vyhlídce 1952, Ústí nad Labem
Cena: 7 700 000 Kč za nemovitost
ID: 1658
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu, která se nachází v Ústí nad Labem, ulice Na Vyhlídce. Vila je v současné době rozdělena na 4 bytové jednotky s možností dalších stavebních úprav. Jedná se o velice žádanou lokalitu, která se nachází v zástavbě vilových domů v docházkové vzdálenosti do centra města s krásným výhledem na okolí řeky Labe. Objekt je napojen na vodovodní řád, kanalizaci a elektrickou energii.