Aktuálně 156 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Domy, Rodinný, Pod Vodojemem 329, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Pod Vodojemem 329, Ústí nad Labem
Cena: 8 490 000 Kč za nemovitost
ID: 1719
Lokalita: Pod Vodojemem, Ústí nad Labem, Všebořice

Nabízíme k prodeji samostatně stojící RD v Ústí nad Labem, Všebořice. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Dům stojí na rovinatém pozemku, je částečně podsklepen. V přízemí se nachází pracovna, technická místnost, WC s prádelnou a sprchovým koutem. Dále je zde kotelna, dvě garáže a terasa. V prvém patře je bytová jednotka 4+1 s balkonem, WC + koupelna s vanou i sprchovým koutem. Obytná část má celkem výměru 122 m. Celková užitná plocha mimo sklepa je 244 m2. V podkroví je pouze půdní prostor. Zahrada je řešená jako okrasná s bazénem. Vytápění plyn, ohřev vody el. bojlerem, dům je napojen na veřejný vodovod, plynovod a kanalizaci.

Prodej, Domy, Rodinný, Bělehradská 1898, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Bělehradská 1898, Ústí nad Labem
Cena: 13 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1661
Lokalita: Bělehradská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji objekt, který nachází v centru Ústí nad Labem, ulice Bělehradská. Objekt je v současné době ve stavu hrubé stavby, kde je možné objekt využívat, dle potřeb budoucího majitele (rodinné bydlení, bytový dům, sídlo firmy). Objekt má jedno podzemní podlaží a tři nadzemní podlaží, kde užitná plocha činí 908m2, celkový pozemek má rozlohu 3289m2.

Prodej, Domy, Činžovní, Na Vyhlídce 1952, Ústí nad LabemProdej, Domy, Činžovní, Na Vyhlídce 1952, Ústí nad Labem
Cena: 7 700 000 Kč za nemovitost
ID: 1658
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu, která se nachází v Ústí nad Labem, ulice Na Vyhlídce. Vila je v současné době rozdělena na 4 bytové jednotky s možností dalších stavebních úprav. Jedná se o velice žádanou lokalitu, která se nachází v zástavbě vilových domů v docházkové vzdálenosti do centra města s krásným výhledem na okolí řeky Labe. Objekt je napojen na vodovodní řád, kanalizaci a elektrickou energii.

Prodej, Domy, Rodinný, V Třešňové aleji 179, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, V Třešňové aleji 179, Ústí nad Labem
Cena: 3 600 000 Kč za nemovitost
ID: 1649
Lokalita: V Třešňové aleji, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v Ústí nad Labem, Střekov, ul. V Třešňové aleji. Jedná se o třípodlažní dům po celkové rekonstrukci. V přízemí jsou dvě garáže a technická místnost z které je vstup do jedné z garáží dále vstupní chodba do domu. V prvém patře jsou dva pokoje, jídelna, kuchyň, koupelna a WC. Dále je zde vstup na zahradu, která je terasovitá a má výměru 199 m2. V podkroví jsou dva pokoje a WC. Dům je zateplen, v přední části jsou eurookna směrem na zahradu dřevěná. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. V jídelně jsou krbová kamna. Dům je napojen na veřejný vodovod, el. energie 220, 380V a plyn. Odpady jsou svedeny do septiku. Velice pěkná a klidná lokalita s dobrou dostupností a krásným výhledem. Dům se prodává včetně vybavení.