Aktuálně 148 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Domy, Rodinný, Mlýnská 192, Velké BřeznoProdej, Domy, Rodinný, Mlýnská 192, Velké Březno
Cena: 6 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1630
Lokalita: Mlýnská, Velké Březno, Velké Březno

Nabízíme k prodeji samostatně stojí rodinný dům v obci Velké Březno. Jedná se o klidné a bezpečné místo 13 km od centra Ústí nad Labem. Dům je třípodlažní s částečným podsklepením. V suterénu se nachází sklepní prostory, garáž a sauna do které je vstup přímo z domu, ale i ze zahrady. V 1 NP je vstupní hala se šatnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Koupelna se sociálním zařízení, která má výstup na venkovní zastřešenou terasu s krbem a posezením. Dále je zde technická místnost. V prvém patře jsou 3 pokoje se sociálním zařízením. V podkroví dva pokoje také se sociálním zařízením. Vytápění a ohřev vody zajišťují krbová kamna s napojením na plyn. Toto vytápění má automatické a digitální měření. Dům je napojen na veřejné sítě. V obci je veškerá občanská vybavenost.

Prodej, Domy, Rodinný, Horní 156, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Horní 156, Ústí nad Labem
Cena: 2 300 000 Kč za nemovitost
ID: 1614
Lokalita: Horní, Ústí nad Labem, Mojžíř

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům se zahradou. Jedná se o částečně podsklepený dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami. V přízemí vstupní chodba do domu, technická místnost a vstup do sklepa a prvého patra. Dále je zde bytová jednotka 2+1 s vlastním sociálním zařízení o výměře 45m2. V prvém patře je bytová jednotka 3+1 s balkonem a také s vlastním sociálním zařízením o výměře 120 m2 Vytápění ústřední plynové. Dům je napojen na veř vodovodní řád a na veřejnou kanalizaci. V přízemí je garáž. V přední časti domu jsou platová okna. Zahrada je rozdělena na rekreační část, kde je altán a bazén a zadní část na hospodářskou.

Prodej, Domy, Rodinný, Svádovská 168, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Svádovská 168, Ústí nad Labem
Cena: 1 950 000 Kč za nemovitost
ID: 1594
Lokalita: Svádovská, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k prodeji řadový koncový rodinný dům, který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2016. Jedná se o podsklepený dvoupatrový dům s podkrovím. Suterén je využíván jako sklep, kde je umístěn plynový kotel, který zajišťuje vytápění. V přízemí je vstupní chodba, obývací pokoj propojen s kuchyní, koupena a WC. V mezipatře je další sociální zařízení. V prvém patře jsou tři pokoje a v podkroví jeden velký pokoj o výměře cca 90 m2. Dům je částečně zateplen a má plastová okna. K domu patří garáž. Ohřev vody je el. kotlem. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. V okolí jsou rodinné domy.

Prodej, Domy, Rodinný, Hynaisova 697, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Hynaisova 697, Ústí nad Labem
Cena: 5 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1591
Lokalita: Hynaisova, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází ve velmi žádané lokalitě v Ústí nad Labem, Bukov. V této oblasti je pouze zástavba rodinných domů. Klidná lokalita s dobrou dostupností do centra města. Samostatně stojící dům je třípodlažní. V suterénu se nachází dílna, která má vstup jak z domu tak ze zahrady. Dále je v suterénu prádelna, sklad na zeleninu. V přízemí vstupujeme do chodby, kde je malá šatna. Dále je zde kuchyně se vstupem do jídelny a obývacího pokoje. Z jídelny je vstup přímo na zahradu, obývací pokoj má krb a balkon s nádherným výhledem na město. V přízemí je dále sociální zařízení a koupelna. Z přízemí se vchází do podkroví, kde je vstupní hala s balkonem směrem do zahrady a dvě ložnice, které mají balkon směrem na město, V patře je další sociální zařízení. K domu patří dvougaráž. Vytápění je plynovým kotlem, který je v suterénu. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci . El. energie 220 a 380v. Zahrada je řešená jako okrasná.