Aktuálně 153 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 3+1, Hornická 2460, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Hornická 2460, Ústí nad Labem
Cena: 1 750 000 Kč za nemovitost
ID: 1653
Lokalita: Hornická, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do prodeje byt v OV 3+1/L na 4 NP v panelovém domě ulice Hornická. Jedná se o klidnou, čistou lokalitu. Dům je obklopen zelení. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Nové jádro s novou kuchyňkou linku s vestavěnými spotřebiči. V pokoji zůstává vestavěná skříň. Podlahová krytina z kvalitního tvrzeného lina. ( vhodná i domácí mazlíčky) Dům je zateplen a má plastová okna. V domě jsou nové rozvody. Občanská vybavenost v těsné blízkosti.

Prodej, Byty, 3+1, Kapitána Nálepky 586, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Kapitána Nálepky 586, Ústí nad Labem
Cena: 1 399 000 Kč za nemovitost
ID: 1611
Lokalita: Kapitána Nálepky, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt v 3+1 v OV s balkonem v cihlovém domě v Ústí nad Labem, k.ú. Bukov. Jedná se o velmi žádanou lokalitu. Dům je v zeleni. Byt se nachází na 3 N.P. Z chodby bytu je vstup na sociální zařízení do koupelny, kuchyně a obývacího pokoje z tohoto pokoje je vstup do ložnice. Z kuchyně je vstup do dalšího pokoje.Jedná se o slunný a pěkný byt. V pokojích jsou parkety. Na chodbě je vestavěná skříň. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Parkování před domem.

Prodej, Byty, 3+1, Brandtova 3279, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Brandtova 3279, Ústí nad Labem
Cena: 1 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1540
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje bytovou jednotku 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Jedná se byt v panelovém domě. Byt je na 8. patře. Bytová jednotka má výměru 78,02 m2. Je po částečné rekonstrukci. Z předsíně, kde je vestavěná skříň je vstup do obývacího pokoje , do samostatného pokoje a druhé chodbičky. Z této druhé předsíně jsou vstupy do koupeny, sociálního zařízení, kuchyně a druhého pokoje. Kuchyně je po rekonstrukci. Dům je zateplen má plastová okna a celkově se jedná o udržovaný a klidný dům. Na sídlišti je veškerá občanská vybavenost.