Aktuálně 149 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 2+1, Velká Hradební 2317, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Velká Hradební 2317, Ústí nad Labem
Cena: 1 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1659
Lokalita: Velká Hradební, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v OV 2+1 s balkonem v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, ul. Velká Hradební. Byt se nachází na 3 patře a má výměru 52,5 m2. Ze vstupní chodby se vchází na sociální zařízení a do koupelny. Dále do kuchyně a jedno z pokojů, kde je balkon směrem do parku. Z tohoto pokoje je vstup do druhého pokoje. V pokojích jsou parkety. Byt je v původním stavu. Dům má plastová okna, novou fasádu, v domě je nový výtah. Dům je udržovaný a klidný. K bytu náleží sklep. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Jana Zajíce 2871, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Jana Zajíce 2871, Ústí nad Labem
Cena: 1 050 000 Kč za nemovitost
ID: 1652
Lokalita: Jana Zajíce, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1, který se nachází v samostatně stojícím panelovém domě v klidné části města Ústí nad Labem ul. Jana Zajíce. Byt je ve třetím patře o celkové výměře 54,9 m2. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2008. Ze vstupní chodby je vstup do koupeny společné s WC, dále do jednoho samostatného pokoje a do kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. V bytě jsou koberce a dlažba. Jedná se o klidný a čistý dům. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Pasteurova 1752, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Pasteurova 1752, Ústí nad Labem
Cena: 1 400 000 Kč za nemovitost
ID: 1564
Lokalita: Pasteurova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje byt v OV 2+1, který se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem ul. Pasteurova. Byt je na druhém patře o celkové výměře 63,5 m2. Je po celkové rekonstrukci. Ze vstupní chodby je vstup do koupeny společné s WC, dále do jednoho samostatného pokoje a do kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. V bytě jsou parkety a dlažba. Dům je klidný a čistý. K domu patří zahrada, kde je posezení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Glennova 2707, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Glennova 2707, Ústí nad Labem
Cena: 790 000 Kč za nemovitost
ID: 1555
Lokalita: Glennova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1/L v panelovém domě v žádané lokalitě Severní Terasa, ulice Glennova. Byt je bez úprav, ale udržovaný. Nachází se v 5 patře. Celková výměra bytu je 62,8m2. K bytu patří sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Celkově je dům udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+kk, Střekovské nábřeží 899, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Střekovské nábřeží 899, Ústí nad Labem
Cena: 690 000 Kč za nemovitost
ID: 1549
Lokalita: Střekovské nábřeží, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+KK v Ústí nad Labem, Střekovské nábřeží. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě na 3 NP. Vstup z chodby bytu je do pokoje s KK, který je umístěn ve výklenku s oknem. V kuchyni je zabudovaná myčka, dále je vstup z této místnosti do druhého pokoje s výhledem na Labe a do koupelny s WC. Byt je z větší části po rekonstrukci, zbývají menší dodělávky. K bytu patří sklep a skládek v mezipatře. Celková výměra bytu je 43,7 m2. Vytápění přímotopy, ale na chodbě je přípojka plynu, který je možné zavést do bytu. Dům je zateplen a má plastová okna, jde o klidný udržovaný dům na pěkném místě. Velice dobře dostupné z centra města pěšky cca 10 min. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Prodej, Byty, 2+kk, Brandtova 3269, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Brandtova 3269, Ústí nad Labem
Cena: 390 000 Kč za nemovitost
ID: 1545
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji udržovaný družstevní byt 2+KK, který se nachází na klidném sídlišti Dobětice v Ústí nad Labem, ulice Brandtova. Byt se nachází v panelovém domě na druhém patře. Byt je bez úprav. Z chodby se vchází do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje, sociálního zařízení a do šatny. Výměra bytu je 42,78m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.