Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1696
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytových jednotek 1KK, které se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Byty jsou nově budované. Pět bytových jednotek 1KK o výměrách od 32 m2 až 55 m2 v podlažích II. NP až IV. NP. Ceny jsou stanoveny podle výměry bytů od 5000,-Kč/měsíc až 6200,-Kč/měsíc. V domě je výtah. Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Každá bytová jednotka má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování.

Pronájem, Byty, 1+kk, Návětrná, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Návětrná, Ústí nad Labem
Cena: 4 500 Kč za měsíc
ID: 1688
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Všebořice
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v cihlovém bytovém domě v Ústí nad Labem - Všebořice ul. Návětrná. Jedná se o klidnou upravenou lokalitu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Celková výměra 21,5 m2. Z chodby se vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem a do obývací místnosti, kde je vyčleněn kuchyňský kout. Dům je zateplen a má pastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 1+1, Zolova 502, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Zolova 502, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1467
Lokalita: Zolova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v cihlovém domě v Krásném Březně v Ústí nad Labem. Bytová jednotka o výměře 30 m2 se nachází v přízemí. Vlastní měření el. energie, a plynu, zálohu na vodu platí nájemce zálohově a je prováděno vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Velice dobře dostupné z centra Ústí nad Labem. Dům je udržovaný. Volné od 1.9.2019. Parkování v okolí domu.

Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 020 Kč za měsíc
ID: 1214
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 23m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 300 Kč za měsíc
ID: 1212
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 25m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 4 900 Kč za měsíc
ID: 1203
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu byt 1KK v samostatně stojím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve 2.NP. Výměra 29,36 m2.Byt má malou chodbu z které se vchází do obytné místnosti s kuchyňkou linkou a do koupelny, kde je sprchový kout a sociální zařízení. Byt má balkon. Jedná se nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep, velkovní zahrada a parkování na vyhrazeném místě za 350,-Kč/měsíc. Zálohy na energie na 1 osobu cca. 1200,-Kč/měsic + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Vratná kauce ve výši 14.700,-Kč.

Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 3 113 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.

Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 563 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.