Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Riegrova 810, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Riegrova 810, Ústí nad Labem
Cena: 4 000 Kč za měsíc
ID: 1601
Lokalita: Riegrova, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: pronajato

Nabízíme do nájmu bytovou jednotku 1+1 v Ústí nad Labem - Střekov, Riegrova ulice. Byt se nachází v přízemí zrekonstruovaného cihlového domu. Jedná se o bytový dům s vlastním pozemkem, kde se dá parkovat. Byt má celkovou výměru 34 m2. V předsíni je vestavěná skříň. Vlastní měření el. energie. Velmi dobře dostupné, zastávka MHD je v blízkosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Vojanova 590, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Vojanova 590, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1578
Lokalita: Vojanova, Ústí nad Labem, Kránsé Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu udržovaný byt 2+KK, který se nachází na sídlišti v Krásném Březně, ulice Vojanova. Byt se nachází v panelovém domě ve zvýšeném přízemí. Byt je bez úprav. Z chodby se vchází do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje, sociálního zařízení. Výměra bytu je 48,3m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Byt je částečně vybaven (není podmínka pronájmu). Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Byty, 1+1, Jizerská 2947, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Jizerská 2947, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1510
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Sevení Terasa
Stav: pronajato

Jedná se o pronájem bytu 1+1 v Ustí nad Labem, sídliště Severní Terasa ul. Jizerská. Byt se nachází na 3. patře panelového domu. Výměra 35,6 m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Klidný čistý dům. V těsné blízkosti jsou obchody, zdravotní středisko. Velice pěkný výhled. Je požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Byty, 2+kk, U Nádraží, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, U Nádraží, Teplice
Cena: 3 900 Kč za měsíc
ID: 1434
Lokalita: U Nádraží, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme pronájem bytu 2+kk mezonet v řadovém domě v centru Teplic. Ve spodní části bytu se nachází koupelna s wc a obývací část s kuchyňkou, v horní části do, které se vchází po dřevěných schodech je ložnice. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 4. podlaží. Výměra 30,82 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Výše ostatních služeb na 1 osobu je 1.225,-. Kauce ve výši 11.700,-Kč.

Pronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1413
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o byt ve třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 55m2. Z chodby je vstup do pokoje s kuchyňským koutem odkud jsou dveře do dalšího pokoje. Dále je z chodby vstup do koupeny se sprchovým koutem WC. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Dům má kvalitní plasová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Energie jsou placené zálohově a je prováděno vyúčtování. Volné od 1.9.2017

Pronájem, Byty, 1+kk, Stará 24, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Stará 24, Ústí nad Labem
Cena: 4 300 Kč za měsíc
ID: 1299
Lokalita: Stará, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 1+kk s balkonem v centru Ústí nad Labem, Stárá ulice. Byt se náchází v řadovém koncovém domě v prvém patře. Byt má rozložení vstupní chodna kde jsou vstupy do koupeny s vanou dále na soc. zařízení a do obývací místnosti. Obývací místnost je do tvaru "L" kdy je umístěn kuchyňký kout. Kuchyňká linka je vybavena plynnovým sporákem s troubou, digestoří, myčkou nádobí a mikrovlnou trbou. V obývací místnoti na balkon směrem do zahrady v místnosti jsou parkety. Výměra bytu 31 m2,balkon 3,06m2. Zálohy na energie 1500,-Kč. Vytápění centrálním plyn. kotlem. V bytě vlastní měření el. energie a plynu ( pouze na plynový sporák - vaření) Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Volné od 16.9.2017

Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 020 Kč za měsíc
ID: 1214
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 23m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 3 300 Kč za měsíc
ID: 1212
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Pronájem bytu - nezařízená garsoniéra 25m2,Ústí and Labem-Centrum. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu, byt je po rekonstrukci včetně plastových oken, součástí bytu je vstupní chodba,kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout a WC, na podlaze PVC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energie hradí nájemce zálově, el. energii platí přímo dodavateli. Je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 4 600 Kč za měsíc
ID: 1203
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 1KK v samostatně stojím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve 1.NP. Výměra 31,8m2.Byt má malou chodbu z které se vchází do obytné místnosti s kuchyňkou linkou a do koupelny, kdy je sprchový kout a sociální zařízení. Byt má balkon. Jedná se nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep, velkovní zahrada a parkování na vyhrazeném místě za 350,-Kč/měsíc. Zálohy na energie na 1 osobu 1200,-Kč/měsic + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Vratná kauce ve výši 13.800,-Kč.

Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 31, Ústí nad Labem
Cena: 2 830 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I.kategorie s kuchyňskou linkou , v objektu jsou dva výtahy . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby . Zálohy jsou závislé na počtu osob , které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody . Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.

  Strana:  1 2