Aktuálně 163 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+kk, Karla Čapka 2441, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Karla Čapka 2441, Teplice
Cena: 12 000 Kč za měsíc
ID: 1725
Lokalita: Karla Čapka, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt 3KK v Teplicích ul. K. Čapka. Byt se nachází v řadovém koncovém domě nedalo centra města. Jedná se o podkrovní byt na 4 NP o výměře cca 90 m2. Byt je atypický. Ze vstupní haly jsou samostatné vstupy na WC, do koupelny a tří obytných místností. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Kauce je požadována ve výši 25.000,-Kč.

Pronájem, Byty, 3+1, Palachova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Palachova, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za nemovitost
ID: 1685
Lokalita: Palachova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 po celkové rekonstrukci, která se nachází ve vile v Ústí nad Labem, Palachova ulice. Jedná se o velice žádanou lokalitu, dobře dostupnou z centra města. Byt je na 1 NP s vlastním vstupem ze zahrady. Jedná se o tři pokoje, 2x sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem a kuchyňkou. Celková výměra 130 m2. Zálohy na energie a služby 4 000,-Kč. Vše je měřené a provádí se vyúčtování. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou.

Pronájem, Byty, 4+kk, Mírové náměstí, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 4+kk, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 13 000 Kč za měsíc
ID: 1514
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nadstandartní byt umístěný v komerčním objektu v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Byt se nachází ve 5. patře v domě s výtahem. Celková výměra bytu 110 m2, z obývací místnosti je vstup na venkovní zastřešenou terasu, která má výměru 44 m2. Kuchyňská linka mimo základní vybavení má myčkou a lednici. V bytě jsou dvě koupeny jedná větší s vanou druhá se sprchovým koutem, kde je i pračka. Možnost odkoupení dalšího vybavení včetně výřivky. Zálohy na služby jsou 4.300,-Kč/měsíčně. Volné po dohodě.