Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+kk, Veleslavínova 1955, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Veleslavínova 1955, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 1705
Lokalita: Veleslavínova, Ústí nad Labem, Skřivánek

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK o výměře 84 m2. Byt se nachází ve vile na sídlišti Skřivánek v Ústí nad Labem. Jedná se o místo velmi žádané a velice dobře dostupné do centra města. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází v suterénu domu s možností výstupu z dvou pokojů na venkovní terasu před bytem. Bytová jednotka se skládá ze vstupní chodby z které jsou vstupy do dvou pokojů, koupelny s vanou i sprchovým koutem a WC. Z pokoje s kuch. koutem je vstup do dalšího pokoje. Součásti kuchyňské linky je varná deska, trouba a myčka. Možnost využívání zahrady. Parkování před domem. Je požadována kauce ve výši třech nájmů. K bytu náleží sklep. Volné od 09/19

Pronájem, Byty, 3+1, Palachova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Palachova, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za nemovitost
ID: 1685
Lokalita: Palachova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 po celkové rekonstrukci, která se nachází ve vile v Ústí nad Labem, Palachova ulice. Jedná se o velice žádanou lokalitu, dobře dostupnou z centra města. Byt je na 1 NP s vlastním vstupem ze zahrady. Jedná se o tři pokoje, 2x sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem a kuchyňkou. Celková výměra 130 m2. Zálohy na energie a služby 4 000,-Kč. Vše je měřené a provádí se vyúčtování. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou.

Pronájem, Byty, 3+1, Palachova 405, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Palachova 405, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za měsíc
ID: 1672
Lokalita: Palachova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází na prvém patře samostatně stojící vily v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o velice žádanou lokalitu, dobře dostupnou do centra Ústí nad Labem. Byt je po celkové rekonstrukci a má celkovou výměru 129 m2. Ze vstupní haly, kde je zabudovaná vestavěná skříň se vchází do vybavené kuchyně ( myčka, lednice, trouba, mikrovlnka) , dále je zde vstup do malé koupelny se sprchovým koutem a soc. zařízením. Z této koupelny je vstup na balkon směrem na zahradu. Z haly se dále vchází do třech pokojů. Z obývacího pokoje je ještě vstup do pracovny. Z dalších dvou pokojů se vchází do druhé velké koupelny s vanou a soc. zařízením. U domu je upravená zahrada, kterou lze využívat. Parkování lze zajistit před domem. Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Zálohy na energie a služby 4.000,-Kč/měsíc. Vše je měřené a provádí se vyúčtování. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.