Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1698
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytových jednotek 3KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o nově vybudované byty. Jsou zde celkem tři bytové jednotky 3KK o výměrách 65,45 až 85,65 m2 od těchto výměr se stanovuje i cena za nájem tj. od 7500,-Kč/měsíc až 8500,-Kč/měsíc. Byty jsou umístěny na II. NP až IV. NP. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 6 900 Kč za měsíc
ID: 1697
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytů 2KK, který se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se nově budované byty. Bytových jednotek 2KK je celkem 10 v podlaží II. NP až IV. NP v různých výměrách. Cena se stanovuje dle m2 na byt od 6900,-Kč/měsíc až 7800,-Kč/měsíc bez energií. V domě je výtah. Každý byt má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobé nájmy.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1689
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+1 v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě ve třetím patře. Z chodby se vchází do jednoho z pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 56 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Energie se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Požadována kauce ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1682
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově vybudovanou bytovou jednotku 2+KK v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází na 2.NP a má celkovou výměru 70 m2. Bytová jednotka prochází kompletní rekonstrukcí, kde bude nově vybudována kuchyňská linka, socialní zařízení. K dispozici bude od 1.7.2019. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu. Poplatky za služby a energie 4.000,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 622, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 622, Ústí nad Labem
Cena: 5 700 Kč za měsíc
ID: 1677
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v Ústí nad Labem, Klíše ul. Na Popluží. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci, plastová okna. Bytová jednotka je na 3.NP, výměra 47,5 m2. Byt má pokoj s kuchyňkým koutem, ložnici, sociální zařízení a koupelnu s vanou. Zálohy na jednu osobu 800,-Kč/měsíc + vlastní měření el. energie a plynu, které hradí najemce přímo dodavateli. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Požadovaná kauce ve výši třech měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, SNP 2354, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, SNP 2354, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1675
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Skřivánek
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v Ústí nad Labem, Skřivánek. Jedná se žádanou, klidnou lokalitu nedaleko centra města. Byt se v panelovém domě na druhém patře. Je po celkové a velmi zdařilé rekonstrukci. Celková výměra je 21 m2. Dům je zateplen a má plastová okna. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Požadovaná kauce je výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1668
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na prvním patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden s kuchyňskou linkou druhý pokoj má vstup do šatny. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Při podpisu s skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Dům má kvalitní plasová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Byt je částečně vybaven.

Pronájem, Byty, 2+1, Veleslavínova 1955, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Veleslavínova 1955, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1662
Lokalita: Veleslavínova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 o výměře 84,9 m2 s balkonem. Byt se nachází ve vile, ve zvýšeném přízemí bytového domu na Skřivánku v Ústí nad Labem. Dům i byt jsou po celkové rekonstrukci. Při podpisu nájemní smlouvy je požadována kauce ve výši 3 nájmů. Smlouvu na dodávku elektrické energie uzavírá nájemce přímo s dodavatelem této služby. Bytová jednotka se skládá ze vstupní chodby z, které je vstup do dvou pokujů, koupelny se sprchovým koutem a vanou a do kuchyně. Součástí kuchyňské linky je trouba, varná deska a myčka. Možnost využívání velké zahrady. Parkování v ulici před domem.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1657
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+1 v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v druhém patře. Z chodby se vchází do jednoho z pokojů, kuchyně, koupelny s WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 68 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Energie se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Požadována kauce ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1656
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt 3+KK, který se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplic. Jedná se dům po celkové rekonstrukci. Byt je na třetím patře, má výměru 97 m2 a velkou terasu o výměře 70m2. Rozložení bytu je vstupní chodba z které se vchází do koupelny a WC, dále do dvou z pokojů. Další vstup je do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Plastová okna. Vlastní měření el. energie a plynu. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

  Strana:  1 2 3