Aktuálně 160 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+1, Stará 1387, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Stará 1387, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1777
Lokalita: Stará, Ústí nad Labem, Centrum

Jedná se o pronájem bytu 2+1 se zaskleným balkonem v prvém patře řadového cihlového domu v širším centru Ústí nad Labem. Byt 2+1 s balkonem o výměře 95 m2 má vybavenou kuchyň včetně myčky a velkou koupenu s WC. Dům je po celkové rekonstrukci a má plastová okna. Za domem je pod uzavřením parkování pro osobní auta, které je v ceně. Požadovaná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Jedná se o dlouhodobý pronájem. K pronájmu od 1.8.2020.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 6 700 Kč za měsíc
ID: 1776
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden s kuchyňskou linkou druhý pokoj má vstup do malé šatny. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Při podpisu s skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 113, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 113, Ústí nad Labem
Cena: 9 890 Kč za měsíc
ID: 1773
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK se zaskleným balkonem. Byt se nachází v přízemí cihlového domu v ulici Klíšská. Jedná se velice klidnou lokalitu, dům má vlastní pozemek (zahradu). V této části se dá i dobře zaparkovat. Byt je po celkové rekonstrukci a má výměru 52 m2. Ze vstupní chodby se vchází do koupeny se sprchovým koutem, na WC, zasklený balkon a do pokoje s kuchyňský koutem. Z tohoto pokoje je vstup do druhého pokoje. Kuchyňská linka je vybavena zabudovanou lednicí a myčkou. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Voda se hradí zálohově. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí  102, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 102, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1772
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Byt je na třetím patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně z té je vstup do pokoje, který je průchozí do druhého pokoje. V kuchyni je vstup na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu je 62 m2. V bytě jsou parkety a je situovaný směrem do dvora do klidnější části. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Ostatní zálohy je hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Možnost zajistit hrazené parkování přímo za domem.

Pronájem, Byty, 2+1, Voskovcova 2751, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Voskovcova 2751, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1770
Lokalita: Voskovcova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: pronajato

Nabízíme do nájmu bytovou jednotku 2+1 , která se nachází v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa, ulice. Voskovcova. Byt je na na 3 patře a v původním stavu, ale není zničený. Jedná se o klasický byt. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, obou pokojů a na sociální zařízení. Do jednoho z pokojů je i vstup z kuchyně. Celková výměra bytu je 51 m2. K bytu náleží sklepní koje a komora v v mezipatře. Jedná se klidný a čistý dům. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování.

Pronájem, Byty, 3+1, Peškova 516, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Peškova 516, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1767
Lokalita: Peškova, Ústí nad Labem, Neštěmice
Stav: pronajato

Nabízíme pronájem bytu 3+1/ s balkonem v lokalitě Neštěmice, sídliště Skalka. Byt se nachází na druhém patře panelového domu. Celková výměra 87 m2. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny, kuchyně a dvou pokojů. Do třetího pokoje se vchází z obývacího pokoje. Byt je po rekonstrukci a je zařízený. Převzetí vybavení není podmínkou podnájmu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů, služby na 4 osoby 4.500,-Kč. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 452, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 452, Teplice
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1764
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+KK v centru Teplic, ulice Českobratrská. Jedná se rohový cihlový dům, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na druhém patře a má celkovou výměru 81 m2. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, která je propojena s jedním z pokojů, z kterého se vchází do dalšího pokoje. Z chodby se také vchází do dalšího pokoje a do koupelny s vanou. El. ener. a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohově se platí voda, osvětlení a úklid spol. prostor. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Dukelských hrdinů 547, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Dukelských hrdinů 547, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1762
Lokalita: Dukelských hrdinů, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v Ústí nad Labem, ulice Dukelských hrdinů. Jedná je o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na prvém patře. Celková výměra 51 m2 a je po celkové rekonstrukci. Z chodby se vchází do koupelny a sociálního zařízení, ložnice a druhého pokoje, ze kterého je vstup do kuchyně, která je plně vybavena (mikrovlná trouba, myčka, sporák) V bytě se také nachází úklidová komora ve které je pračka. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1761
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v rohovém domě v centru Ústí nad Labem, ulice Hrnčířská. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na druhém patře, má výměru 41 m2. Ze vstupní chodby se vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem a do obývací místnosti s kuchyňským koutem. Na chodbě je zabudovaná vestavěná skříň. V domě je výtah. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Masarykova 1688, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Masarykova 1688, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1750
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+kk, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Byt je na druhém patře domu, který je z velké části nebytový. Má vstupní chodbu z které se vchází do koupelny společně se soc. zařízení. Dále do pokoje s kuchyňským koutem a z této části je vstup druhého pokoje. Celková výměra je 66,50 m2. Na chodbě je vestavěná skříň. Vlastní měření plynu a el. energie. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

  Strana:  1 2 3 4