Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 995, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 995, Ústí nad Labem
Cena: 8 000 Kč za měsíc
ID: 1715
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v panelovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 67,3 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně a dvou pokojů. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie se hradí zálohově. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů. Volné od 09/19.

Pronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská, Teplice
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1715
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme do nájmu bytovou jednotku 2+KK, která se nachází v rohovém domě na křižovatce ulic Masarykova-Českobratrská. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt o výměře 60 m2 se nachází na 3 NP. Z chodby se vchází do pokoje z kuch. koutem a z tohoto pokoje je vstup do dalšího pokoje. Na sociální zařízení a koupelny se sprchovým koutem se vchází z chodby. El. energie a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Je zde možnost zajistit parkování za cenu 800,-Kč/měsíc. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Malátova 2417, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Malátova 2417, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1711
Lokalita: Malátova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 s balkonem. Byt se nachází v panelovém domě v prvém patře. Ze vstupní chodby se vchází do každého pokoje, do šatny a na sociální zařízení. Celková výměra bytu je 63 m2. Byt je v původním stavu. Dům je zateplen a má platová okna, je klidný a čistý. Nájemce hradí el. energii a plyn přímo dodavateli. Teplo a voda se hradí zálohově, vše je měřené, provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Parkovat lze před domem.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1710
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši 2.000,-Kč. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů. Volné od 08/19.

Pronájem, Byty, 2+1, Jizerská 2931, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Jizerská 2931, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1708
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: rezervováno

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem. Byt se nachází v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa. Jedná se o byt na 6 patře bez úprav. Výměra bytu je 65 m2. Byt je řešený tak, že se z chodby vchází samostatně do kuchyně, dvou pokojů a sociálního zařízení. Dům má plastová okna a je zateplen. Cena je uváděná včetně služeb mimo el. energie a plynu. Tyto energie hradí nájemce přímo dodavateli. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Baráčnická 809, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Baráčnická 809, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1707
Lokalita: Baráčnická, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: pronajato

Nabízíme do podnájmu bytovou jednotu 2KK, která se nachází v panelovém domě ulice Baráčnická - sídliště Bukov v Ústí nad Labem. Lokalita je velmi žádána, je klidná a dobře dostupná do centra města. Jedná se byt, který je kompletně, moderně zařízený. Nachází se na 7. NP o celkové výměře 57.3 m2. V každém pokoji je balkon. Z chodby se samostatně vchází do pokojů, koupelny a na WC. V chodbě je vestavěná skříň. K bytu patří garážové stání, které se nachází přímo v domě. Požadovaná kauce je ve výši dvou nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy a ostatní služby se hradí ve výši 2.500,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1698
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytových jednotek 3KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o nově vybudované byty. Jsou zde celkem tři bytové jednotky 3KK o výměrách 65,45 až 85,65 m2 od těchto výměr se stanovuje i cena za nájem tj. od 7500,-Kč/měsíc až 8500,-Kč/měsíc. Byty jsou umístěny na II. NP až IV. NP. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 6 900 Kč za měsíc
ID: 1697
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytů 2KK, který se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se nově budované byty. Bytových jednotek 2KK je celkem 10 v podlaží II. NP až IV. NP v různých výměrách. Cena se stanovuje dle m2 na byt od 6900,-Kč/měsíc až 7800,-Kč/měsíc bez energií. V domě je výtah. Každý byt má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobé nájmy.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1689
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+1 v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě ve třetím patře. Z chodby se vchází do jednoho z pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 56 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Energie se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Požadována kauce ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1682
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nově vybudovanou bytovou jednotku 2+KK v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází na 2.NP a má celkovou výměru 70 m2. Bytová jednotka prochází kompletní rekonstrukcí, kde bude nově vybudována kuchyňská linka, socialní zařízení. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu. Poplatky za služby a energie 4.000,-Kč/měsíc.

  Strana:  1 2 3 4