Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1698
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytových jednotek 3KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o nově vybudované byty. Jsou zde celkem tři bytové jednotky 3KK o výměrách 65,45 až 85,65 m2 od těchto výměr se stanovuje i cena za nájem tj. od 7500,-Kč/měsíc až 8500,-Kč/měsíc. Byty jsou umístěny na II. NP až IV. NP. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 6 900 Kč za měsíc
ID: 1697
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytů 2KK, který se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se nově budované byty. Bytových jednotek 2KK je celkem 10 v podlaží II. NP až IV. NP v různých výměrách. Cena se stanovuje dle m2 na byt od 6900,-Kč/měsíc až 7800,-Kč/měsíc bez energií. V domě je výtah. Každý byt má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobé nájmy.

Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1696
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytových jednotek 1KK, které se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Byty jsou nově budované. Pět bytových jednotek 1KK o výměrách od 32 m2 až 55 m2 v podlažích II. NP až IV. NP. Ceny jsou stanoveny podle výměry bytů od 5000,-Kč/měsíc až 6200,-Kč/měsíc. V domě je výtah. Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Každá bytová jednotka má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1689
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+1 v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě ve třetím patře. Z chodby se vchází do jednoho z pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 56 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Energie se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Požadována kauce ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 1+kk, Návětrná, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Návětrná, Ústí nad Labem
Cena: 4 500 Kč za měsíc
ID: 1688
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Všebořice
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v cihlovém bytovém domě v Ústí nad Labem - Všebořice ul. Návětrná. Jedná se o klidnou upravenou lokalitu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Celková výměra 21,5 m2. Z chodby se vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem a do obývací místnosti, kde je vyčleněn kuchyňský kout. Dům je zateplen a má pastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1682
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově vybudovanou bytovou jednotku 2+KK v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází na 2.NP a má celkovou výměru 70 m2. Bytová jednotka prochází kompletní rekonstrukcí, kde bude nově vybudována kuchyňská linka, socialní zařízení. K dispozici bude od 1.7.2019. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu. Poplatky za služby a energie 4.000,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 622, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 622, Ústí nad Labem
Cena: 5 700 Kč za měsíc
ID: 1677
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v Ústí nad Labem, Klíše ul. Na Popluží. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci, plastová okna. Bytová jednotka je na 3.NP, výměra 47,5 m2. Byt má pokoj s kuchyňkým koutem, ložnici, sociální zařízení a koupelnu s vanou. Zálohy na jednu osobu 800,-Kč/měsíc + vlastní měření el. energie a plynu, které hradí najemce přímo dodavateli. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Požadovaná kauce ve výši třech měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, SNP 2354, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, SNP 2354, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1675
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Skřivánek
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v Ústí nad Labem, Skřivánek. Jedná se žádanou, klidnou lokalitu nedaleko centra města. Byt se v panelovém domě na druhém patře. Je po celkové a velmi zdařilé rekonstrukci. Celková výměra je 21 m2. Dům je zateplen a má plastová okna. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Požadovaná kauce je výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Palachova 405, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Palachova 405, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za měsíc
ID: 1672
Lokalita: Palachova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází na prvém patře samostatně stojící vily v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o velice žádanou lokalitu, dobře dostupnou do centra Ústí nad Labem. Byt je po celkové rekonstrukci a má celkovou výměru 129 m2. Ze vstupní haly, kde je zabudovaná vestavěná skříň se vchází do vybavené kuchyně ( myčka, lednice, trouba, mikrovlnka) , dále je zde vstup do malé koupelny se sprchovým koutem a soc. zařízením. Z této koupelny je vstup na balkon směrem na zahradu. Z haly se dále vchází do třech pokojů. Z obývacího pokoje je ještě vstup do pracovny. Z dalších dvou pokojů se vchází do druhé velké koupelny s vanou a soc. zařízením. U domu je upravená zahrada, kterou lze využívat. Parkování lze zajistit před domem. Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Zálohy na energie a služby 4.000,-Kč/měsíc. Vše je měřené a provádí se vyúčtování. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1668
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na prvním patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden s kuchyňskou linkou druhý pokoj má vstup do šatny. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Při podpisu s skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Dům má kvalitní plasová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Byt je částečně vybaven.

  Strana:  1 2 3 4