Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 436, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 8 000 Kč za měsíc
ID: 1616
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme do pronájmu bytovou jednost 2+KK v řadovém domě v centru Teplic. Dům prošel před několika lety celkovou rekonstrukcí. Byt je v prvém patře a má celkovou výměru 78 m2. Ze vstupní chodby, kde jsou zabudované skříňky je vstup do koupelny se sociálním zařízení a do pokoje s kuchyňským koutem, z tohoto pokoje je vstup do druhé místnosti. Na podlaze je plovoucí podlaha kombinovaná s dlažbou. Vlastní měření plynu ( pouze na vaření ) a el. energie. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Byty, 3+1, Zolova 502, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Zolova 502, Ústí nad Labem
Cena: 6 600 Kč za měsíc
ID: 1608
Lokalita: Zolova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu bytovou jednotku 3+1 v cihlovém domě v Krásném Březně v Ústí nad Labem. Byt se nachází v 1.patře. Bytová jednotka o výměře 67 m2. Vlastní měření el. energie, a plynu, zálohu na vodu platí nájemce zálohově a je prováděno vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Dům prošel před 5 lety kompletní rekonstrukcí. Velice dobře dostupné z centra Ústí nad Labem. Dům je udržovaný.

Pronájem, Byty, 1+1, Riegrova 810, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Riegrova 810, Ústí nad Labem
Cena: 4 000 Kč za měsíc
ID: 1601
Lokalita: Riegrova, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: pronajato

Nabízíme do nájmu bytovou jednotku 1+1 v Ústí nad Labem - Střekov, Riegrova ulice. Byt se nachází v přízemí zrekonstruovaného cihlového domu. Jedná se o bytový dům s vlastním pozemkem, kde se dá parkovat. Byt má celkovou výměru 34 m2. V předsíni je vestavěná skříň. Vlastní měření el. energie. Velmi dobře dostupné, zastávka MHD je v blízkosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, SNP 2359, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, SNP 2359, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1600
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do podnájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v prvém patře panelového domu v Ústí nad Labem, Skřivánek ulice SNP. Byt je po rekonstrukci. V kuchyni je kombinovaný sporák plyn + el. trouba. V předsíni je vestavěná skříň, součásti předsíně je šatna. V ložnici je velká zašupovací skříň. K bytu patří v mezipatře špajz a ve sklepě kóje. Dům je zateplen a má plastová okna. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. El energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Volné od 1.2.2018. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad Labem
Cena: 8 000 Kč za měsíc
ID: 1598
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu podkrovní byt, který se nachází ve vile nedaleko centra Ústí nad Labem, ul. Na Vyhlídce. Byt plně zařízen, ( sedací souprava, lednička, televizor, pračka, mikrovlnka atd.) Dům je po celkové rekonstrukci. Výměra bytu je 33 m2.Cena je včetně energií, služeb, internetu... K dispozici je letní posezení na zahradě domu. Kauce není požadována, nájemné se hradí měsíčně dopředu.

Pronájem, Byty, 1+kk, Bělehradská, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Bělehradská, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 1597
Lokalita: Bělehradská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu podkrovní bytovou jednotku o výměře 65 m2, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, ulice Bělehradská. Byt je po celkové rekonstrukci a není členěn příčkami. Služby a energie na 1 osobu 1450,-Kč/měsíc + el. energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Požadovaná kauce ve výši 11.000,-Kč. Volné od 1.1.2018.

Pronájem, Byty, 1+1, Šumavská  2963, Ústí nad Labem Pronájem, Byty, 1+1, Šumavská 2963, Ústí nad Labem
Cena: 5 300 Kč za měsíc
ID: 1580
Lokalita: Šumavská , Ústí nad Labem , Severní Terasa
Stav: pronajato

Jedná se o pronájem bytu 1+1 v Ústí nad Labem, sídliště Severní Terasa ul. Šumavská. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu. Výměra bytu je 37,4 m2. Byt je po částečné rekonstrukci. Klidný čistý dům, příjemné prostředí. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Je požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Byty, 3+kk, Velká Hradební 15, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Velká Hradební 15, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 1579
Lokalita: Velká Hradební, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Jedná se o pronájem bytu 3+kk v Ustí nad Labem - centrum, ul. Velká Hradební. Byt se nachází na 2. patře panelového domu a je v původním stavu bez úprav. Výměra je 57,8 m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Klidný čistý dům. Služby jsou hrazené zálohově, plyn a el. energii hradí nájemce přímo dodavateli. V domu okolí je kompletní občasnká vybavenost. Požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Vojanova 590, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Vojanova 590, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1578
Lokalita: Vojanova, Ústí nad Labem, Kránsé Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu udržovaný byt 2+KK, který se nachází na sídlišti v Krásném Březně, ulice Vojanova. Byt se nachází v panelovém domě ve zvýšeném přízemí. Byt je bez úprav. Z chodby se vchází do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje, sociálního zařízení. Výměra bytu je 48,3m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Byt je částečně vybaven (není podmínka pronájmu). Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Pařížská 1258, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Pařížská 1258, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1577
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+1 v centru Ústí nad Labem, Pařížská ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v prvním patře. Byt je po celkové rekonstrukci. Z chodby se vchází do jednoho z pokojů, kuchyně, koupelny s WC a malé šatny. Do druhého pokoje jsou vstupy z předního pokoje a kuchyně. Výměra bytu je 60 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha. V bytě jsou přímotopy. Vlastní měření el. energie. Voda se hradí zálohově. K bytu si lze pronajmout jedno parkovací místo za 500,-Kč/měsíc.

  Strana:  1 2 3 4