Aktuálně 156 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+kk, Karla Čapka 2441, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Karla Čapka 2441, Teplice
Cena: 12 000 Kč za měsíc
ID: 1725
Lokalita: Karla Čapka, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu byt 3KK v Teplicích ul. K. Čapka. Byt se nachází v řadovém koncovém domě nedalo centra města. Jedná se o podkrovní byt na 4 NP o výměře cca 90 m2. Byt je atypický. Ze vstupní haly jsou samostatné vstupy na WC, do koupelny a tří obytných místností. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Kauce je požadována ve výši 25.000,-Kč.

Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1722
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme pronájem bytu 2KK v Ústí nad Labem, Na Popluží, Klíše. Jedná se o žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém domě na druhém patře. Ze vstupní chodby se vchází na zasklenou lodžii, do koupeny a do pokoje s kuchyňským koutem z tohoto pokoje se vchází do ložnice. Byt má celkovou výměru 56 m2 je po celkové rekonstrukci a nabízí se zařízený. K bytu patří sklep. Je možnost zajistit v blízkosti hrazené parkování. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Požadovaná kauce ve výši 20.000,-Kč.

Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1721
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+KK s balkonem v Ústí nad Labem, Klíše ul. Na Popluží. Byt se nachází v domě, který je po celkové rekonstrukci, plastová okna, zateplen. Bytová jednotka na 1 NP o výměře 40,3 m2. Byt má pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Vybavení bytu lze odkoupit. Objekt je hodnocen jako nízkoenergetický s podlahovým vytápěním a balkonem do zahrady. U domu je hrazené parkování za cenu 300,-Kč/auto. Služby se hradí zálohově. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Požadovaná kauce ve výší třech nájmů. Byt bude volny od 1.11.2019

Pronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 452, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 452, Teplice
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1715
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+KK, která se nachází v rohovém domě na křižovatce ulic Masarykova-Českobratrská. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt o výměře 60 m2 se nachází na 3 NP. Z chodby se vchází do pokoje s kuch. koutem a z tohoto pokoje je vstup do dalšího pokoje. Na sociální zařízení a do koupelny se sprchovým koutem se vchází z chodby. El. energie a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Je zde možnost zajistit parkování za cenu 800,-Kč/měsíc. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 452, TeplicePronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 452, Teplice
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1714
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v centru města Teplice na křižovatce ulic Masarykova - Českobratrská. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 4.NP a má celkovou výměru 60 m2. Z chodby se vchází do kuchyně , jednoho z pokojů a na sociální zařízení( koupelny). Do druhého pokoje se vchází z kuchyně. V bytě je také šatna. Je možnost zajistit parkování cca 20 m od domu za cenu 800,-Kč/měsíc. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Je zde požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1710
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši 2.000,-Kč. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů. Volné od 08/19.

Pronájem, Byty, 2+kk, Baráčnická 809, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Baráčnická 809, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1707
Lokalita: Baráčnická, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: pronajato

Nabízíme do podnájmu bytovou jednotu 2KK, která se nachází v panelovém domě ulice Baráčnická - sídliště Bukov v Ústí nad Labem. Lokalita je velmi žádána, je klidná a dobře dostupná do centra města. Jedná se byt, který je kompletně, moderně zařízený. Nachází se na 7. NP o celkové výměře 57.3 m2. V každém pokoji je balkon. Z chodby se samostatně vchází do pokojů, koupelny a na WC. V chodbě je vestavěná skříň. K bytu patří garážové stání, které se nachází přímo v domě. Požadovaná kauce je ve výši dvou nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy a ostatní služby se hradí ve výši 2.500,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1698
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem, který prošel celkovou rekonstrukci. Jedná se o nově vybudovaný byt o celkové výměře 83,9 m2. Byt se nachází na 1 patře. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou samostatné vstupy do všech místností, sociálního zařízení a koupeny. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 600 Kč za měsíc
ID: 1697
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytů 2KK, který se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům prošel celkovou rekonstrukcí. Jedná se nově budované byty. Bytových jednotek 2KK je celkem 8 v podlaží II. NP až IV. NP v různých výměrách. Cena se stanovuje dle m2 na byt od 7200,-Kč/měsíc až 8600,-Kč/měsíc bez energií. V každém bytě jsou na vstupních chodbách zabudované skříně. V domě je výtah. Každý byt má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobé nájmy.

Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 5 100 Kč za měsíc
ID: 1696
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem bytových jednotek 1KK, které se nachází v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem v domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byty jsou nově budované. V každém bytě jsou na vstupní chodbě zabudované skříně. Čtyři bytové jednotky 1KK o výměrách od 32,45 m2 až 55 m2 v podlažích II. NP až IV. NP. Ceny jsou stanoveny podle výměry bytů od 5100,-Kč/měsíc až 6500,-Kč/měsíc. V domě je výtah. Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Každá bytová jednotka má vlastní měření el. energie ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů.

  Strana:  1 2 3 4 5