Aktuálně 153 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 3+1, Hornická 2460, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Hornická 2460, Ústí nad Labem
Cena: 1 750 000 Kč za nemovitost
ID: 1653
Lokalita: Hornická, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do prodeje byt v OV 3+1/L na 4 NP v panelovém domě ulice Hornická. Jedná se o klidnou, čistou lokalitu. Dům je obklopen zelení. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Nové jádro s novou kuchyňkou linku s vestavěnými spotřebiči. V pokoji zůstává vestavěná skříň. Podlahová krytina z kvalitního tvrzeného lina. ( vhodná i domácí mazlíčky) Dům je zateplen a má plastová okna. V domě jsou nové rozvody. Občanská vybavenost v těsné blízkosti.

Prodej, Byty, 2+1, Jana Zajíce 2871, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Jana Zajíce 2871, Ústí nad Labem
Cena: 1 050 000 Kč za nemovitost
ID: 1652
Lokalita: Jana Zajíce, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1, který se nachází v samostatně stojícím panelovém domě v klidné části města Ústí nad Labem ul. Jana Zajíce. Byt je ve třetím patře o celkové výměře 54,9 m2. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2008. Ze vstupní chodby je vstup do koupeny společné s WC, dále do jednoho samostatného pokoje a do kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. V bytě jsou koberce a dlažba. Jedná se o klidný a čistý dům. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 4+kk, Koněvova 1860, Ústí nad LabemProdej, Byty, 4+kk, Koněvova 1860, Ústí nad Labem
Cena: 3 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1629
Lokalita: Koněvova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji nadstandartní byt v OV 4+KK, který prošel nákladnou rekonstrukcí s venkovní terasou a s podílem na zahradě, v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Koněvova ulice. Klidné místo v centru města. Byt se nachází v prvém patře. Výměra 125 m2. Při vstupu do bytu je hala z které se vstupuje do tří samostatných pokojů, kuchyně s jídelnou a na sociální zařízení. Kuchyně je propojena s jídelnou z které se vstupuje na venkovní terasu a do šatny, kde je zavedena i voda. Z kuchyně je vchází do koupelny. V pokojích jsou parkety, v hale, kuchyni a jídelně je marmoleum. Okna jsou plastová, zateplené je pouze severní strana domu. Vytápění je dálkové, ale do bytu je zaveden i plyn. V jednom pokoji jsou malá krbová kamínka. V ceně bytu je garáž o výměře 18,5 m2, která se nachází v suterénu domu . Vstup do garáže je jak z domu tak přímo z ulice.

Prodej, Byty, 3+1, Kapitána Nálepky 586, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Kapitána Nálepky 586, Ústí nad Labem
Cena: 1 399 000 Kč za nemovitost
ID: 1611
Lokalita: Kapitána Nálepky, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt v 3+1 v OV s balkonem v cihlovém domě v Ústí nad Labem, k.ú. Bukov. Jedná se o velmi žádanou lokalitu. Dům je v zeleni. Byt se nachází na 3 N.P. Z chodby bytu je vstup na sociální zařízení do koupelny, kuchyně a obývacího pokoje z tohoto pokoje je vstup do ložnice. Z kuchyně je vstup do dalšího pokoje.Jedná se o slunný a pěkný byt. V pokojích jsou parkety. Na chodbě je vestavěná skříň. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Parkování před domem.

Prodej, Byty, 6+1, Sofijská 1131, DěčínProdej, Byty, 6+1, Sofijská 1131, Děčín
Cena: 1 750 000 Kč za nemovitost
ID: 1586
Lokalita: Sofijská, Děčín, VI - Letná
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 6+1, která se nachází v samostatně stojící vile v Děčíně ulice Sofijská. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu v klidné části Děčína. Ve vile jsou tři byty. Prodávaný byt se nachází v prvém a druhém (podkroví) patře. V prvém patře je kuchyň, tři pokoje, koupelna s vanou, WC a balkón. Na druhém patře jsou tři pokoje koupelna se sprchovým koutem, WC a velká terasa. Byt má cca 130 m2. K bytu náleží společná zahrada a jedna garáž. Dům je napojen na kanalizaci, veř. vodovod. Vytápění vlastním plynovým kotlem.

Prodej, Byty, 2+1, Pasteurova 1752, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Pasteurova 1752, Ústí nad Labem
Cena: 1 400 000 Kč za nemovitost
ID: 1564
Lokalita: Pasteurova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje byt v OV 2+1, který se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem ul. Pasteurova. Byt je na druhém patře o celkové výměře 63,5 m2. Je po celkové rekonstrukci. Ze vstupní chodby je vstup do koupeny společné s WC, dále do jednoho samostatného pokoje a do kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. V bytě jsou parkety a dlažba. Dům je klidný a čistý. K domu patří zahrada, kde je posezení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Glennova 2707, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Glennova 2707, Ústí nad Labem
Cena: 790 000 Kč za nemovitost
ID: 1555
Lokalita: Glennova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1/L v panelovém domě v žádané lokalitě Severní Terasa, ulice Glennova. Byt je bez úprav, ale udržovaný. Nachází se v 5 patře. Celková výměra bytu je 62,8m2. K bytu patří sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Celkově je dům udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+kk, Střekovské nábřeží 899, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Střekovské nábřeží 899, Ústí nad Labem
Cena: 690 000 Kč za nemovitost
ID: 1549
Lokalita: Střekovské nábřeží, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+KK v Ústí nad Labem, Střekovské nábřeží. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě na 3 NP. Vstup z chodby bytu je do pokoje s KK, který je umístěn ve výklenku s oknem. V kuchyni je zabudovaná myčka, dále je vstup z této místnosti do druhého pokoje s výhledem na Labe a do koupelny s WC. Byt je z větší části po rekonstrukci, zbývají menší dodělávky. K bytu patří sklep a skládek v mezipatře. Celková výměra bytu je 43,7 m2. Vytápění přímotopy, ale na chodbě je přípojka plynu, který je možné zavést do bytu. Dům je zateplen a má plastová okna, jde o klidný udržovaný dům na pěkném místě. Velice dobře dostupné z centra města pěšky cca 10 min. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Prodej, Byty, 2+kk, Brandtova 3269, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Brandtova 3269, Ústí nad Labem
Cena: 390 000 Kč za nemovitost
ID: 1545
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji udržovaný družstevní byt 2+KK, který se nachází na klidném sídlišti Dobětice v Ústí nad Labem, ulice Brandtova. Byt se nachází v panelovém domě na druhém patře. Byt je bez úprav. Z chodby se vchází do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje, sociálního zařízení a do šatny. Výměra bytu je 42,78m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 3+1, Brandtova 3279, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Brandtova 3279, Ústí nad Labem
Cena: 1 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1540
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje bytovou jednotku 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Jedná se byt v panelovém domě. Byt je na 8. patře. Bytová jednotka má výměru 78,02 m2. Je po částečné rekonstrukci. Z předsíně, kde je vestavěná skříň je vstup do obývacího pokoje , do samostatného pokoje a druhé chodbičky. Z této druhé předsíně jsou vstupy do koupeny, sociálního zařízení, kuchyně a druhého pokoje. Kuchyně je po rekonstrukci. Dům je zateplen má plastová okna a celkově se jedná o udržovaný a klidný dům. Na sídlišti je veškerá občanská vybavenost.