Aktuálně 145 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 2+1, SNP 2357, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, SNP 2357, Ústí nad Labem
Cena: 940 000 Kč za nemovitost
ID: 1628
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Skřivánek

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1, který se nachází v panelovém domě ve velmi žádané lokalitě v Ústí nad Labem - Skřivánek. Byt má výměru 63 m2 je na třetím patře, bez úprav. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Na sídlišti je veškerá občanská vybavenost. Velice dobře dostupné do centra města. Dům je zateplen a má plastová okna

Prodej, Byty, 2+kk, Poláčkova 3247, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Poláčkova 3247, Ústí nad Labem
Cena: 840 000 Kč za nemovitost
ID: 1625
Lokalita: Poláčkova, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme do prodeje byt v OV 2+KK v Ústí nad Labem, sídliště Severní Terasa, ulice Poláčkova. Byt se nachází v panelovém domě na prvém patře. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. Zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem. Na vstupní chodbě bytu jsou vestavěné skříně, které jsou i v šatně. Z chodby se vstupuje do pokoje s kuchyňským koutem, dále do druhého pokoje, který slouží jako ložnice. Na podlahách je dlažba a v pokojích plovoucí podlaha. Jedná se o klidný a čistý dům. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 3+1, Kapitána Nálepky 586, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Kapitána Nálepky 586, Ústí nad Labem
Cena: 1 399 000 Kč za nemovitost
ID: 1611
Lokalita: Kapitána Nálepky, Ústí nad Labem, Bukov

Nabízíme k prodeji byt v 3+1 v OV s balkonem v cihlovém domě v Ústí nad Labem, k.ú. Bukov. Jedná se o velmi žádanou lokalitu. Dům je v zeleni. Byt se nachází na 3 N.P. Z chodby bytu je vstup na sociální zařízení do koupelny, kuchyně a obývacího pokoje z tohoto pokoje je vstup do ložnice. Z kuchyně je vstup do dalšího pokoje.Jedná se o slunný a pěkný byt. V pokojích jsou parkety. Na chodbě je vestavěná skříň. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Parkování před domem.

Prodej, Byty, 6+1, Sofijská 1131, DěčínProdej, Byty, 6+1, Sofijská 1131, Děčín
Cena: 1 750 000 Kč za nemovitost
ID: 1586
Lokalita: Sofijská, Děčín, VI - Letná

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 6+1, která se nachází v samostatně stojící vile v Děčíně ulice Sofijská. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu v klidné části Děčína. Ve vile jsou tři byty. Prodávaný byt se nachází v prvém a druhém (podkroví) patře. V prvém patře je kuchyň, tři pokoje, koupelna s vanou, WC a balkón. Na druhém patře jsou tři pokoje koupelna se sprchovým koutem, WC a velká terasa. Byt má cca 130 m2. K bytu náleží společná zahrada a jedna garáž. Dům je napojen na kanalizaci, veř. vodovod. Vytápění vlastním plynovým kotlem.

Prodej, Byty, 2+1, Peškova 540, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Peškova 540, Ústí nad Labem
Cena: 450 000 Kč za nemovitost
ID: 1584
Lokalita: Peškova, Ústí nad Labem, Neštěmice
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje družstevní byt 2+1 v Ústí nad Labem, Peškova ul., Neštěmice. Byt se nachází v panelovém domě v 6 patře, je po částečné rekonstrukci. Na podlahách jsou parkety, dlažba. Součástí bytu je vestavěná skříň. Bytová jednotka je dobře dostupná s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Dům je zateplen a má pastová okna. Jedná se o klidný čistý dům.

Prodej, Byty, 2+1, Pasteurova 1752, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Pasteurova 1752, Ústí nad Labem
Cena: 1 400 000 Kč za nemovitost
ID: 1564
Lokalita: Pasteurova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje byt v OV 2+1, který se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem ul. Pasteurova. Byt je na druhém patře o celkové výměře 63,5 m2. Je po celkové rekonstrukci. Ze vstupní chodby je vstup do koupeny společné s WC, dále do jednoho samostatného pokoje a do kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. V bytě jsou parkety a dlažba. Dům je klidný a čistý. K domu patří zahrada, kde je posezení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Glennova 2707, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Glennova 2707, Ústí nad Labem
Cena: 790 000 Kč za nemovitost
ID: 1555
Lokalita: Glennova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1/L v panelovém domě v žádané lokalitě Severní Terasa, ulice Glennova. Byt je bez úprav, ale udržovaný. Nachází se v 5 patře. Celková výměra bytu je 62,8m2. K bytu patří sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Celkově je dům udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+kk, Střekovské nábřeží 899, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Střekovské nábřeží 899, Ústí nad Labem
Cena: 690 000 Kč za nemovitost
ID: 1549
Lokalita: Střekovské nábřeží, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+KK v Ústí nad Labem, Střekovské nábřeží. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě na 3 NP. Vstup z chodby bytu je do pokoje s KK, který je umístěn ve výklenku s oknem. V kuchyni je zabudovaná myčka, dále je vstup z této místnosti do druhého pokoje s výhledem na Labe a do koupelny s WC. Byt je z větší části po rekonstrukci, zbývají menší dodělávky. K bytu patří sklep a skládek v mezipatře. Celková výměra bytu je 43,7 m2. Vytápění přímotopy, ale na chodbě je přípojka plynu, který je možné zavést do bytu. Dům je zateplen a má plastová okna, jde o klidný udržovaný dům na pěkném místě. Velice dobře dostupné z centra města pěšky cca 10 min. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Prodej, Byty, 2+kk, Brandtova 3269, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Brandtova 3269, Ústí nad Labem
Cena: 390 000 Kč za nemovitost
ID: 1545
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji udržovaný družstevní byt 2+KK, který se nachází na klidném sídlišti Dobětice v Ústí nad Labem, ulice Brandtova. Byt se nachází v panelovém domě na druhém patře. Byt je bez úprav. Z chodby se vchází do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje, sociálního zařízení a do šatny. Výměra bytu je 42,78m2. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 3+1, Brandtova 3279, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Brandtova 3279, Ústí nad Labem
Cena: 1 200 000 Kč za nemovitost
ID: 1540
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: prodáno

Nabízíme do prodeje bytovou jednotku 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Jedná se byt v panelovém domě. Byt je na 8. patře. Bytová jednotka má výměru 78,02 m2. Je po částečné rekonstrukci. Z předsíně, kde je vestavěná skříň je vstup do obývacího pokoje , do samostatného pokoje a druhé chodbičky. Z této druhé předsíně jsou vstupy do koupeny, sociálního zařízení, kuchyně a druhého pokoje. Kuchyně je po rekonstrukci. Dům je zateplen má plastová okna a celkově se jedná o udržovaný a klidný dům. Na sídlišti je veškerá občanská vybavenost.