Aktuálně 163 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 Kč za m2/rok
ID: 1504
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu kanceláře v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici. Kanceláře se nachází ve dvou řadových objektech. Kanceláře jsou po rekonstrukci, nově opravené sociální zařízení na každém patře a nové kuchyňky. Kanceláře jsou o výměrách od 16 m2 až cca 30 m2. Lze si pronajmout jednotlivou kancelář, nebo část patra.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 8 283 Kč za měsíc
ID: 1377
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu dvě kanceláře, které se nacházejí v centru Ústí nad Labem, v řadovém domě v dolní části Mírového náměstí. Kanceláře jsou pod jedním uzavřením s vlastním sociální zařízením. Kuchyňka je ve vstupní hale. Celková výměra je 56,8 m2. Náklady se vypočítavají ze skutečné spotřeby z celkovým nákladů na dům t.j. 5%. Není požadována kauce.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 2 230 Kč za měsíc
ID: 1376
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu samostatnou kancelář v centru Ústí nad Labem v řadovém domě v dolní části Mírového náměstí. Kancelář se nachází na 3. patře. Výměra je 21,9 m2. Náklady na energie jsou 1,3 % z celkových nákladů na celý dům. Není požadována kauce.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 4 560 Kč za měsíc
ID: 1375
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu samostatnou kancelář, která se nachází v centru Ústí nad Labem, v řadovém cihlovém domě v dolní části Mírového náměstí. Kancelář je ve druhém patře a má výměru 31.1 m2. Má vlastní sociální zařízení, kuchyňka je ve vstupní hale.Energie se vypočítavají ze skutečných nákladů na dům t.j. 3%. Není požadována kauce.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Textilní 191, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Textilní 191, Ústí nad Labem
Cena: 1 200 Kč za m2/rok
ID: 1297
Lokalita: Textilní, Ústí nad Labem

Jedná se o pronájem kanceláří v objektu, který se nachází cca 2 km z centra Ústí nad Labem, v průmyslové a obchodní zástavbě, objekt je velice dobře dostupný. Dům je po celkové rekonstrukci s vlastním parkovištěm. Výměra tří kanceláří v 1.NP je 56,14m2. V objektu je dostatek datových sítí. Sociální zařízení a kuchyňka jsou ve společných prostorách na chodbě. Je požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská, Ústí nad Labem
Cena: 1 200 Kč za m2/rok
ID: 218
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem - centrum

Jedná se o pronájem kanceláří, které se nacházejí v rohového domu v Ústí nad Labem – Pařížské ulici ( roh ulic Pařížská – Masarykova ). Kanceláře mají výměru 13 až 30 m2. Ve druhém patře je zasedací místnost o výměře 76 m2. Kanceláře jsou po rekonstrukci ( nová plastová okna , výměna radiátorů , měděné trubky , nové podlahové krytiny ) . Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby ( voda , topení , elektrická energie , odvoz komunálního odpadu , úklid společných prostor ) . Ve třetím patře lze samostatně pronajmnout 4 kanceláře s vlastním sociálním zázemím ( pod vlastním uzavřením ) o celkové výměře 67,4 m2 a další samostatné kanceláře o celkové výměře 137,6 m2. Kanceláře se pronajímají jednotlivě. V objektu je k zařízená zasedací místnost. Uvedená energetická náročnost budovy ( E nehospodárná ).

  Strana:  1 2 3