Aktuálně 151 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+kk, Masarykova 1607, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Masarykova 1607, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1497
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu bytovou jednotku 3+KK v cihlovém domě v širším centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Byt se nachází ve 2.patře. Bytová jednotka o výměře 88 m2 je po celkové rekonstrukci. Vlastní měření el. energie, zálohy na ostaní služby cca 2.500,-Kč/měsíc. Velice dobře dostupné. Požadovaná kauce ve výši 14.000,-Kč.

Pronájem, Byty, 1+1, Rabasova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Rabasova, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 1465
Lokalita: Rabasova, Ústí nad Labem, Dobětice
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o výměře 42 m2 nacházející se v 5.patře panelového domu na Doběticích ul. Rabasova. Byt je po rekonstrukci - plovoucí podlahy , nová kuchyňská linka, koupelna, šatna, plastová okna. V domě je nový výtah. Klidný a slušný dům. Byt je částečně vybaven. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 1413
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o byt ve třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 55m2. Z chodby je vstup do pokoje s kuchyňským koutem odkud jsou dveře do dalšího pokoje. Dále je z chodby vstup do koupeny se sprchovým koutem WC. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Dům má kvalitní plasová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Energie jsou placené zálohově a je prováděno vyúčtování. Volné po dohodě.

Pronájem, Byty, 2+kk, Masarykova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Masarykova, Ústí nad Labem
Cena: 5 700 Kč za měsíc
ID: 1401
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem ul. Masarykova. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 53m2. Z chodby je vstup do pokoje s kuchyňským koutem odkud jsou dveře do dalšího pokoje. Dále je z chodby vstup do koupeny s vanou WC. Při podpisu s skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Dům má kvalitní plasová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Energie jsou placené zálohově, el.energii má nájemce na sebe a je prováděno vyúčtování. K nastěhování od poloviny listopadu.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1400
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+1, který se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem ul .Masarykova. Jedná se dům po celkové rekonstrukci. Byt je ve třetím patře, má výměru 58 m2. Rozložení bytu je vstupní chodba z které se vchází do koupelny dále do jednoho z pokojů. Další vstup je do kuchyňského koutu, kde se nachází dvoukřídle dveře, které spojují s dalším pokojem. Plastová okna. Energie jsou hrazené zálohově, el.energii hradí nájemce dodavateli, je prováděno vyúčtování. Při podpisu smlouvy se hradí vratná kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Možnost parkování na parkovišti za objektem. Volné od 1.8.2017

Pronájem, Byty, 2+kk, Masarykova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Masarykova, Ústí nad Labem
Cena: 5 700 Kč za měsíc
ID: 1399
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem ul. Masarykova. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 38m2 s balkonem. Z chodby je vstup do obývací částí s kuchyňskou linkou a také vstup do ložnice. Dále je z chodb vstupy do koupeny se sprchovým koutem a wc. Při podpisu s skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Dům má kvalitní plasová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou placené zálohově, el. enegii platí nájemnce dodavateli a je prováděno vyúčtovaní.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1391
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 , nacházející se ve zvýšeném přízemí samostatně stojícího bytovém domu . Celková plocha 52,90 m2 . K výše uvedené ceně se musí připočítat paušální platby za dodávané energie a služby ve výši 3.900,- Kč - pro 2 osoby. Při podpisu nájemní smlouvy je požadována kauce ve výši 18.000,-Kč. Volné od 1.9.2018.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 330, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 330, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1385
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu atypickou bytovou jednotku 2+KK, která se nachází v Ústí nad Labem, Klíšská ulice v cihlovém domě. Jedná se o podkrovní byt po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 4.NP, výměra 92 m2. Byt se skládá z ložnice a velké místnosti,která je rozdělena do 3 částí : obývací, pracovní část a na kuchyňský kout. Koupelna je s vanou i sprchovým koutem. Toaleta je zvlášť. Jedná se dlouhodobý pronájem. Kauce je požadována ve výši tří nájmů. V bytě je klimatizace.

Pronájem, Byty, 2+1, Veleslavínova, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Veleslavínova, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1357
Lokalita: Veleslavínova, Ústí nad Labem, Skřivánek
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 o výměře 98 m2, který má velkou terasu a balkon. Byt se nachází v 1.patře bytového domu na Skřivánku v Ústí nad Labem. Dům i byt jsou po celkové rekonstrukci. Při podpisu nájemní smlouvy je požadována kauce ve výši 3 nájmů. Smlouvu na dodávku elektrické energie uzavírá nájemce přímo s dodavatelem této služby. Součástí nájmu je dále následující vybavení: velká šatna ve tvaru "U" v délce 9,4 m, potravinová skříň, komoda 2x, šatní sestava v předsíni, věšák , zrcadlo a koupelnový nábytek. Součástí kuchyňské linky je trouba, varná deska a myčka. Možnost využívání velké zahrady. Parkování v ulici před domem. Volné od 1.7.2018.

Pronájem, Byty, 3+1, Na Kohoutě, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Na Kohoutě, Ústí nad Labem
Cena: 13 000 Kč za měsíc
ID: 1286
Lokalita: Na Kohoutě, Ústí nad Labem, Všebořice
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu zařízený a vybavený byt 3+1/L v Ústí nad Labem, Všebořice, ulice Na Kohoutě. Byt se náchází v panelovém domě na 3.NP o výměře 74 m2. Byt je plně zařízen a vybaven. Dům je zateplen a má plastová okna. Parkování před domem. Veškerá občanská vybavenost. Dobře dostupné do centra města. Vhodný pronájem pro firmy. Cena je včetně energií.

  Strana:  1 2 3 4